Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες cookie αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησης σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η ανάγνωση σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπο μας και η βοήθεια της ομάδας μας να κατανοήσει ποιες ενότητες του ιστοτόπου θεωρείτε πιο ενδιαφέρουσες και χρήσιμες.
![Αυτή είναι η διαδικασία για την είσοδο στα γήπεδα, πώς θα βγάζουν εισιτήριο οι φίλαθλοι](https://kefalonitis.com/wp-admin/admin-ajax.php?action=kernel&p=image&src=%7B%22file%22%3A%22wp-content%2Fuploads%2F2024%2F02%2F%CE%A3%CF%84%CE%B9%CE%B3%CE%BC%CE%B9%CF%8C%CF%84%CF%85%CF%80%CE%BF-%CE%BF%CE%B8%CF%8C%CE%BD%CE%B7%CF%82-2024-02-07-114046.png%22%2C%22thumbnail%22%3A%221280%2C640%2C%22%7D&hash=2c056db2)
![Αυτή είναι η διαδικασία για την είσοδο στα γήπεδα, πώς θα βγάζουν εισιτήριο οι φίλαθλοι](https://kefalonitis.com/wp-admin/admin-ajax.php?action=kernel&p=image&src=%7B%22file%22%3A%22wp-content%2Fuploads%2F2024%2F02%2F%CE%A3%CF%84%CE%B9%CE%B3%CE%BC%CE%B9%CF%8C%CF%84%CF%85%CF%80%CE%BF-%CE%BF%CE%B8%CF%8C%CE%BD%CE%B7%CF%82-2024-02-07-114046.png%22%2C%22thumbnail%22%3A%222560%2C400%2C%22%7D&hash=a04ffabb)
Αυτή είναι η διαδικασία για την είσοδο στα γήπεδα, πώς θα βγάζουν εισιτήριο οι φίλαθλοι
O Υπουργός Ψηφιακής Διακυβέρνησης, Δημήτρης Παπαστεργίου, εξήγησε τη διαδικασία με την οποία θα μπορούν πλέον οι φίλαθλοι να έχουν πρόσβαση στα γήπεδα μέσω της εφαρμογής gov.gr wallet.
Ο υπουργός Ψηφιακής Διακυβέρνησης, Δημήτρη Παπαστεργίου μαζί με τον Αναπληρωτή Υπουργό Αθλητισμού Γιάννη Βρούτση παραχώρησαν την Τετάρτη (07/02) συνέντευξη Τύπου, όπου προχώρησαν σε διευκρινίσεις σχετικά με την επανέναρξη παρουσίας θεατών και διάθεσης εισιτηρίων σε αγώνες ποδοσφαίρου, αλλά και τη λήψη μέτρων για την αποτροπή και αντιμετώπιση παραβατικών συμπεριφορών στο πλαίσιο αθλητικών συναντήσεων.
“Η διαδικασία που επιλέξαμε είναι απλή, η αγορά των εισιτηρίων συνεχίζεται με τον ίδιο τρόπο, πλέον θα χρησιμοποιούμε το gov.wallet, μία εφαρμογή που έχουν αγκαλιάσει εκατομμύρια Έλληνες. Καλό θα είναι να μπούμε και να εγγραφούμε.
Υπάρχουν δύο τρόποι εισαγωγής: Συνδεόμαστε στο wallet μέσω taxis, επιλέγουμε το εισιτήριο και έτσι μπαίνει το εισιτήριο στο wallet, βλέπουμε το εισιτήριο, τον κάτοχο του εισιτηρίου και τον κωδικό του εισιτηρίου.
Τα παιδιά άνω των 15 μπορούν να εγγραφούν κανονικά, τα παιδιά κάτω των 15 ετών μας δίνει την επιλογή το wallet και εκεί επιλέγουμε ποιος συνοδεύει το παιδί, έτσι μπαίνει κανονικά το εισιτήριο στο wallet”, είπε χαρακτηριστικά ο υπουργός Ψηφιακής Διακυβέρνησης, Δημήτρη Παπαστεργίου.
ΑΘΛΗΤΙΚΑ
Μήτογλου για την Τελετή έναρξης: «Από την αρχή θέλαμε όλοι να είμαστε εκεί είναι τεράστια τιμή»
ΠΑΟΚ: Τα πλάνα του Ραζβάν Λουτσέσκου για το πρώτο παιχνίδι για το Champions League
Νίκος Γκάλης: Η ζωή και η αθλητική του πορεία
9 ος στην Ευρώπη ο Χάρης Αλιβιζάτος
Ελ Καμπί: «Ο Ολυμπιακός είναι η οικογένειά μας, θέλουμε να καταφέρουμε κάτι καλό φέτος για τα 100 χρόνια»
Το σήκωσαν ο Βαγγέλης Σιδέρης και ο Adiol Kola
ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ
Π.Σ. «Το Ριφόρτσο» αφιέρωμα στα 200 χρόνια από τον θάνατο του Λόρδου Βύρωνα @Μεταξάτα [26.07.2024]
Διατόμικη έκθεση: Υποθαλάσσιες πολυμορφίες/ Underwater diversities [26.07.2024]
Ολοκληρώθηκαν οι εκδηλώσεις « Πέτρα και Άνθρωπος»
Συνέντευξη τύπου των διοργανωτών του Πανελλήνιου πρωταθλήματος Beach Volley Κ-22
ΑΦΙΕΡΩΜΑΤΑ
![Ανακαλύψτε το Μέλλον της Μετακίνησης στην Νippy eco mobility](/wp-content/themes/yootheme/cache/a9/DSC05701-1-a9e78b92.jpeg)
Ανακαλύψτε το Μέλλον της Μετακίνησης στην Νippy eco mobility
![«Τρυπώσαμε» στις πρόβες της θεατρικής παράστασης «Το θεριό του ταύρου»](/wp-content/themes/yootheme/cache/01/S3N07021-01595a97.jpeg)
«Τρυπώσαμε» στις πρόβες της θεατρικής παράστασης «Το θεριό του ταύρου»
![«Παραδοσιακό Μαγειριό» η νέα επιχείρηση στην οδό Σιτεμπόρων στο Αργοστόλι](/wp-content/themes/yootheme/cache/97/DSC04181-1-975587bf.jpeg)
«Παραδοσιακό Μαγειριό» η νέα επιχείρηση στην οδό Σιτεμπόρων στο Αργοστόλι
![Tzannatos Jewellers Corner : Το νέο κόσμημα του Λιθοστρώτου](/wp-content/themes/yootheme/cache/b0/4R1A9227-HDR-1-b0ea4b66.jpeg)