Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες cookie αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησης σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η ανάγνωση σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπο μας και η βοήθεια της ομάδας μας να κατανοήσει ποιες ενότητες του ιστοτόπου θεωρείτε πιο ενδιαφέρουσες και χρήσιμες.
![Ευχαριστήριο από την Ε.Π.Σ.Κ.Ι.](https://kefalonitis.com/wp-admin/admin-ajax.php?action=kernel&p=image&src=%7B%22file%22%3A%22wp-content%2Fuploads%2F2022%2F02%2F98e60a8edc85f530d5997f0c9fc9ff63_XL.jpg%22%2C%22thumbnail%22%3A%221280%2C640%2C%22%7D&hash=4e213d9b)
![Ευχαριστήριο από την Ε.Π.Σ.Κ.Ι.](https://kefalonitis.com/wp-admin/admin-ajax.php?action=kernel&p=image&src=%7B%22file%22%3A%22wp-content%2Fuploads%2F2022%2F02%2F98e60a8edc85f530d5997f0c9fc9ff63_XL.jpg%22%2C%22thumbnail%22%3A%222560%2C400%2C%22%7D&hash=f0a6f66e)
Ευχαριστήριο από την Ε.Π.Σ.Κ.Ι.
Το Διοικητικό Συμβούλιο της ΕΠΣΚΙ νιώθει την ανάγκη να απευθύνει δημόσια ευχαριστίες σε όλους όσους τίμησαν με την παρουσία τους την ετήσια εορτή του ποδοσφαίρου μας που πραγματοποιήθηκε το Σάββατο 18/1/2020 στην αίθουσα δεξιώσεων «Capitol» στο Φανάρι.
Ιδιαίτερα ευχαριστούμε τον Σεβασμιότατο Μητροπολίτη Κεφαλληνίας και τους Άγιους Πατέρες, τον Βουλευτή Κεφαλληνίας κ. Παναγή Καππάτο, τον Αντιπεριφερειάρχη Αγροτικής Ανάπτυξης κ. Σωτήριο Κουρή, τον Δήμαρχο Αργοστολίου κ. Θεόφιλο Μιχαλάτο, τον Δήμαρχο Ιθάκης κ. Διονύσιο Στανίτσα, τους Αντιδημάρχους Αργοστολίου, Ληξουρίου, Σάμης, τους Περιφερειακούς και Δημοτικούς Συμβούλους, τον Πρόεδρο και τα Μέλη της Κ.Ε.ΔΗ.ΚΕ, τους Προέδρους και τα Μέλη των Τοπικών Κοινοτήτων, τους εκπροσώπους των σωμάτων ασφαλείας, τους εκλεκτούς προσκεκλημένους μας, τους χορηγούς μας, τα σωματεία μας, τους προπονητές, τους διαιτητές, τους ποδοσφαιριστές, τους εκπροσώπους άλλων αθλημάτων και συλλόγων και γενικότερα την κοινωνία της Κεφαλονιάς και της Ιθάκης που τίμησαν την εκδήλωσή μας.
Ιδιαίτερες ευχαριστίες οφείλουμε σε τα όλα τα Μέσα Μαζικής Ενημέρωσης που κάλυψαν για άλλη μια χρονιά την αθλητική μας γιορτή την με εικόνα και ήχο.
Ευχαριστούμε θερμότατα τον κ. Καλαφάτη Δημήτριο για την ευγενική παραχώρηση της όμορφης αίθουσας που μας φιλοξένησε, το «Ζαχαροπλαστείο ΝΤΙΝΑ» του κ. Γεράσιμου Καγκάδη και το «COFFEΕ MILL» του κ. Δημήτρη Κουμαριώτη για τα κεράσματα που προσφέρθηκαν τη βραδιά αυτή, καθώς το κατάστημα «ΠΕΡΙ ΤΥΛΙΓΜΑΤΟΣ» του κ. Δάβουλου για τη χορηγία των συσκευασιών των δώρων.
Ήταν μεγάλη η χαρά μας που παραβρεθήκατε και ομορφύνατε την εορτή μας και ευχόμαστε το 2020 να είναι για όλους μια χρονιά γεμάτη υγεία, χαρά και ποδόσφαιρο με «ευ αγωνίζεσθαι»!
Αργοστόλι, 20 Ιανουαρίου 2020
Από την ΕΠΣΚΙ
ΑΘΛΗΤΙΚΑ
Τουρνουά Beach Volley K22 Finals 2024 @Άη Χέλης [26.07.2024]
Μήτογλου για την Τελετή έναρξης: «Από την αρχή θέλαμε όλοι να είμαστε εκεί είναι τεράστια τιμή»
ΠΑΟΚ: Τα πλάνα του Ραζβάν Λουτσέσκου για το πρώτο παιχνίδι για το Champions League
Νίκος Γκάλης: Η ζωή και η αθλητική του πορεία
9 ος στην Ευρώπη ο Χάρης Αλιβιζάτος
Ελ Καμπί: «Ο Ολυμπιακός είναι η οικογένειά μας, θέλουμε να καταφέρουμε κάτι καλό φέτος για τα 100 χρόνια»
ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ
Πολιτιστικό Φεστιβάλ Πουλάτων 2024 [26.07.2024]
Τουρνουά Beach Volley K22 Finals 2024 @Άη Χέλης [26.07.2024]
Π.Σ. «Το Ριφόρτσο» αφιέρωμα στα 200 χρόνια από τον θάνατο του Λόρδου Βύρωνα @Μεταξάτα [26.07.2024]
Διατόμικη έκθεση: Υποθαλάσσιες πολυμορφίες/ Underwater diversities [26.07.2024]
ΑΦΙΕΡΩΜΑΤΑ
![Ανακαλύψτε το Μέλλον της Μετακίνησης στην Νippy eco mobility](/wp-content/themes/yootheme/cache/a9/DSC05701-1-a9e78b92.jpeg)
Ανακαλύψτε το Μέλλον της Μετακίνησης στην Νippy eco mobility
![«Τρυπώσαμε» στις πρόβες της θεατρικής παράστασης «Το θεριό του ταύρου»](/wp-content/themes/yootheme/cache/01/S3N07021-01595a97.jpeg)
«Τρυπώσαμε» στις πρόβες της θεατρικής παράστασης «Το θεριό του ταύρου»
![«Παραδοσιακό Μαγειριό» η νέα επιχείρηση στην οδό Σιτεμπόρων στο Αργοστόλι](/wp-content/themes/yootheme/cache/97/DSC04181-1-975587bf.jpeg)
«Παραδοσιακό Μαγειριό» η νέα επιχείρηση στην οδό Σιτεμπόρων στο Αργοστόλι
![Tzannatos Jewellers Corner : Το νέο κόσμημα του Λιθοστρώτου](/wp-content/themes/yootheme/cache/b0/4R1A9227-HDR-1-b0ea4b66.jpeg)