Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες cookie αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησης σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η ανάγνωση σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπο μας και η βοήθεια της ομάδας μας να κατανοήσει ποιες ενότητες του ιστοτόπου θεωρείτε πιο ενδιαφέρουσες και χρήσιμες.
![Ν.Ο.Α: Πανελλήνια συνάντηση ανάπτυξης κανό καγιάκ μεγάλων αποστάσεων](https://kefalonitis.com/wp-admin/admin-ajax.php?action=kernel&p=image&src=%7B%22file%22%3A%22wp-content%2Fuploads%2F2024%2F04%2F%CE%91%CE%A1%CE%A4%CE%95%CE%9C%CE%99%CE%A31.jpg%22%2C%22thumbnail%22%3A%221280%2C640%2C%22%7D&hash=fc2c03f8)
![Ν.Ο.Α: Πανελλήνια συνάντηση ανάπτυξης κανό καγιάκ μεγάλων αποστάσεων](https://kefalonitis.com/wp-admin/admin-ajax.php?action=kernel&p=image&src=%7B%22file%22%3A%22wp-content%2Fuploads%2F2024%2F04%2F%CE%91%CE%A1%CE%A4%CE%95%CE%9C%CE%99%CE%A31.jpg%22%2C%22thumbnail%22%3A%222560%2C400%2C%22%7D&hash=52b324bd)
Ν.Ο.Α: Πανελλήνια συνάντηση ανάπτυξης κανό καγιάκ μεγάλων αποστάσεων
Το τμήμα Κανό-Καγιάκ του Ν.Ο. Αργοστολίου είναι στην ευχάριστη θέση να κάνει γνωστό στους φίλους μας ότι τις 6-7 Απριλίου συμμετείχε στους Πανελλήνιους Αγώνες Ανάπτυξης Μεγάλων Αποστάσεων που διεξήχθησαν στην Καλαμαριά, Θεσsαλονίκη με τη συμμετοχή 15 Σωματείων και 150 αθλητών περίπου. Η αθλήτρια μας ΑΡΤΕΜΙΣ ΣΟΥΠΙΩΝΑ έλαβε μέρος στα 1000μ. Κ14 και κατέλαβε μετά από θαυμάσια προσπάθεια την 2 η θέση με χρόνο 05:25.62 μετά τον Όμιλο Καλαμαριάς που έφερε χρόνο 05:21.75. Είναι μια νίκη ανάλογη της ηλικίας της και του χρόνου προετοιμασίας της, υπόψιν σας ότι η ηλικία της είναι για αποστάσεις 200μ. και 500μ.
Συγχαίρουμε την αθλήτρια μας και τους γονείς της, όπως βέβαια και την προπονήτρια της ΓΑΛΙΑΤΣΑΤΟΥ ΙΩΣΗΦΙΝΑ. Θα θέλαμε επίσης να ευχαριστούμε τον κ. ΛΙΑΤΟ ΜΙΧΑΛΗ για την δωρεά μετακίνηση με την IONION PELAGOS LINES και την AVIN ΣΤΥΛΙΑΝΟΥΔΑΚΗΣ για την χορηγία του στα καύσιμα.
Τέλος, ευχαριστούμε για την συμπαράσταση του στον αγωνιστικό χώρο τον κ. Βαγγέλη Παπανικολάτο.
Για το Δ.Σ. του Ν.Ο.Α.
Ο Πρόεδρος
![](https://kefalonitis.com/wp-content/uploads/2024/04/ΑΡΤΕΜΙΣ2-1024x768.jpg)
![](https://kefalonitis.com/wp-content/uploads/2024/04/ΑΡΤΕΜΙΣ3-768x1024.jpg)
![](https://kefalonitis.com/wp-content/uploads/2024/04/ΑΡΤΕΜΙΣ1.jpg)
ΑΘΛΗΤΙΚΑ
Τουρνουά Beach Volley K22 Finals 2024 @Άη Χέλης [26.07.2024]
Μήτογλου για την Τελετή έναρξης: «Από την αρχή θέλαμε όλοι να είμαστε εκεί είναι τεράστια τιμή»
ΠΑΟΚ: Τα πλάνα του Ραζβάν Λουτσέσκου για το πρώτο παιχνίδι για το Champions League
Νίκος Γκάλης: Η ζωή και η αθλητική του πορεία
9 ος στην Ευρώπη ο Χάρης Αλιβιζάτος
Ελ Καμπί: «Ο Ολυμπιακός είναι η οικογένειά μας, θέλουμε να καταφέρουμε κάτι καλό φέτος για τα 100 χρόνια»
ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ
Πολιτιστικό Φεστιβάλ Πουλάτων 2024 [26.07.2024]
Τουρνουά Beach Volley K22 Finals 2024 @Άη Χέλης [26.07.2024]
Π.Σ. «Το Ριφόρτσο» αφιέρωμα στα 200 χρόνια από τον θάνατο του Λόρδου Βύρωνα @Μεταξάτα [26.07.2024]
Διατόμικη έκθεση: Υποθαλάσσιες πολυμορφίες/ Underwater diversities [26.07.2024]
ΑΦΙΕΡΩΜΑΤΑ
![Ανακαλύψτε το Μέλλον της Μετακίνησης στην Νippy eco mobility](/wp-content/themes/yootheme/cache/a9/DSC05701-1-a9e78b92.jpeg)
Ανακαλύψτε το Μέλλον της Μετακίνησης στην Νippy eco mobility
![«Τρυπώσαμε» στις πρόβες της θεατρικής παράστασης «Το θεριό του ταύρου»](/wp-content/themes/yootheme/cache/01/S3N07021-01595a97.jpeg)
«Τρυπώσαμε» στις πρόβες της θεατρικής παράστασης «Το θεριό του ταύρου»
![«Παραδοσιακό Μαγειριό» η νέα επιχείρηση στην οδό Σιτεμπόρων στο Αργοστόλι](/wp-content/themes/yootheme/cache/97/DSC04181-1-975587bf.jpeg)
«Παραδοσιακό Μαγειριό» η νέα επιχείρηση στην οδό Σιτεμπόρων στο Αργοστόλι
![Tzannatos Jewellers Corner : Το νέο κόσμημα του Λιθοστρώτου](/wp-content/themes/yootheme/cache/b0/4R1A9227-HDR-1-b0ea4b66.jpeg)