Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες cookie αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησης σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η ανάγνωση σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπο μας και η βοήθεια της ομάδας μας να κατανοήσει ποιες ενότητες του ιστοτόπου θεωρείτε πιο ενδιαφέρουσες και χρήσιμες.
![Ο Πρωταθλητής Ευρώπης Τάκης Φύσσας στην ακαδημία της Βαλένθια στην Κεφαλονιά](https://kefalonitis.com/wp-admin/admin-ajax.php?action=kernel&p=image&src=%7B%22file%22%3A%22wp-content%2Fuploads%2F2024%2F02%2Fda1fd648665a2f311ebd8febea463fa3_XL.jpg%22%2C%22thumbnail%22%3A%221280%2C640%2C%22%7D&hash=95bed6ba)
![Ο Πρωταθλητής Ευρώπης Τάκης Φύσσας στην ακαδημία της Βαλένθια στην Κεφαλονιά](https://kefalonitis.com/wp-admin/admin-ajax.php?action=kernel&p=image&src=%7B%22file%22%3A%22wp-content%2Fuploads%2F2024%2F02%2Fda1fd648665a2f311ebd8febea463fa3_XL.jpg%22%2C%22thumbnail%22%3A%222560%2C400%2C%22%7D&hash=c8964714)
Ο Πρωταθλητής Ευρώπης Τάκης Φύσσας στην ακαδημία της Βαλένθια στην Κεφαλονιά
Ο Τάκης Φύσσας, Πρωταθλητής Ευρώπης, και πρόεδρος των Legents 2004 (https://el.legends2004.com/) υποδέχεται τα παιδιά της ακαδημίας μας, σε ένα διήμερο γεμάτο χαρούμενες παιδικές φατσούλες.
Η Ακαδημία της Βαλένθια στην Ελλάδα ενώνει τις δυνάμεις της με την ανθρωπιστική οργάνωση «Praksis» , https://praksis.gr/, και διοργανώνει το πρόγραμμα Charity of the Year (διαδραστικές επισκέψεις στις ακαδημίες ποδοσφαίρου – camps – φιλανθρωπικά events) Πρεσβευτής της σπουδαίας δράσης θα είναι ο Τάκης Φύσσας, μέλος της ομάδας που δόξασε την Ελλάδα πριν από 20 χρόνια.
Μια ομάδα που συμβολίζει ό,τι πιο σημαντικό και αγνό έχει να επιδείξει το Ελληνικό Ποδόσφαιρο. Ο κύριος Φύσσας θα παρακολουθήσει τις προπονήσεις των τμημάτων μας και θα παρευρεθεί στην κεντρική εκδήλωση της ακαδημίας που θα λάβει χώρο στην κεντρική αίθουσα του Επιμελητηρίου Αργοστολίου την Παρασκευή 1η Μαρτίου στις 20:30.
ΑΘΛΗΤΙΚΑ
Τουρνουά Beachvolley K22 Finals 2024 @Άη Χέλης [26.07.2024]
«ΠΕΣΣΑΔΕΙΑ 2024»: Ημέρες Τέχνης και Λόγου
Δήμος Αργοστολίου: Δωρεάν εξέταση σακχάρου για τους πολίτες
Ο απολαυστικός Γιάννης Σερβετάς και οι insta αναρτήσεις για την Κεφαλονιά
Δήμος Σάμης: Κουτάβια για υιοθεσία
Τι κρύβει η επιθυμία να τρώτε, μασάτε παγάκια
ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ
Τουρνουά Beachvolley K22 Finals 2024 @Άη Χέλης [26.07.2024]
Π.Σ. «Το Ριφόρτσο» αφιέρωμα στα 200 χρόνια από τον θάνατο του Λόρδου Βύρωνα @Μεταξάτα [26.07.2024]
Διατόμικη έκθεση: Υποθαλάσσιες πολυμορφίες/ Underwater diversities [26.07.2024]
Ολοκληρώθηκαν οι εκδηλώσεις « Πέτρα και Άνθρωπος»
ΑΦΙΕΡΩΜΑΤΑ
![Ανακαλύψτε το Μέλλον της Μετακίνησης στην Νippy eco mobility](/wp-content/themes/yootheme/cache/a9/DSC05701-1-a9e78b92.jpeg)
Ανακαλύψτε το Μέλλον της Μετακίνησης στην Νippy eco mobility
![«Τρυπώσαμε» στις πρόβες της θεατρικής παράστασης «Το θεριό του ταύρου»](/wp-content/themes/yootheme/cache/01/S3N07021-01595a97.jpeg)
«Τρυπώσαμε» στις πρόβες της θεατρικής παράστασης «Το θεριό του ταύρου»
![«Παραδοσιακό Μαγειριό» η νέα επιχείρηση στην οδό Σιτεμπόρων στο Αργοστόλι](/wp-content/themes/yootheme/cache/97/DSC04181-1-975587bf.jpeg)
«Παραδοσιακό Μαγειριό» η νέα επιχείρηση στην οδό Σιτεμπόρων στο Αργοστόλι
![Tzannatos Jewellers Corner : Το νέο κόσμημα του Λιθοστρώτου](/wp-content/themes/yootheme/cache/b0/4R1A9227-HDR-1-b0ea4b66.jpeg)