Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες cookie αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησης σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η ανάγνωση σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπο μας και η βοήθεια της ομάδας μας να κατανοήσει ποιες ενότητες του ιστοτόπου θεωρείτε πιο ενδιαφέρουσες και χρήσιμες.
![ΣΧΟΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΒΟΛΕΪ (ΤΕΛΙΚΟΣ): 1ο ΓΕΛ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ – 2ο ΓΕΛ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ (0-2) [24.02.2023]](https://kefalonitis.com/wp-admin/admin-ajax.php?action=kernel&p=image&src=%7B%22file%22%3A%22wp-content%2Fuploads%2F2023%2F02%2FS7400660.jpg%22%2C%22thumbnail%22%3A%221280%2C640%2C%22%7D&hash=087a932f)
![ΣΧΟΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΒΟΛΕΪ (ΤΕΛΙΚΟΣ): 1ο ΓΕΛ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ – 2ο ΓΕΛ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ (0-2) [24.02.2023]](https://kefalonitis.com/wp-admin/admin-ajax.php?action=kernel&p=image&src=%7B%22file%22%3A%22wp-content%2Fuploads%2F2023%2F02%2FS7400660.jpg%22%2C%22thumbnail%22%3A%222560%2C400%2C%22%7D&hash=339fb260)
ΣΧΟΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΒΟΛΕΪ (ΤΕΛΙΚΟΣ): 1ο ΓΕΛ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ – 2ο ΓΕΛ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ (0-2) [24.02.2023]
Πραγματοποιήθηκε σήμερα Παρασκευή 24/2 στο κλειστό γυμναστήριο “Αντώνης Τρίτσης” ο τελικός για το βόλεϊ κοριτσιών μεταξύ του 1ου ΓΕΛ Αργοστολίου και του 2ου ΓΕΛ Αργοστολίου. Μέσα σε ένα όμορφο κλίμα πλημμυρισμένο από ζητωκραυγές, κόρνες, χειροκροτήματα και συνθήματα εξελίχθηκε ένας πολύ όμορφος αγώνας.
Το πρώτο σετ θα πάει στην ομάδα του 2ου ΓΕΛ Ληξουρίου που το από ξεκίνημα έδειξε πολύ καλή αγωνιστική ενέργεια και πήρε το σετ 5-25 (0-1).
Το δεύτερο σετ εξελίχθηκε σε ντέρμπι καθώς η ομάδα του 1ου ΓΕΛ μετά την ανάπαυλα του πρώτου σετ μπήκα δυνατά όμως παρά την προσπάθεια το δεύτερο και καθοριστικό σετ θα πάει στα χέρια του 2ου ΓΕΛ 17-25 (0-2) και μαζί με αυτό το τρόπαιο του νικητή. Μετά την λήξη του σετ πλήθος από παιδία μπήκαν στο παρκέ για να συγχαρούν και να πανηγυρίσουν.
Ο φακός του kefalonitis βρέθηκε εκεί και σας παρουσιάζει φωτογραφικό υλικό και αποσπάσματα.
Επιτρέπεται η αναδημοσίευση των πρωτότυπων άρθρων του kefalonitis σε άλλες ιστοσελίδες αποκλειστικά μέχρι του 50% του υλικού του άρθρου (κείμενο και φωτογραφίες), αναφορά πηγής, καθώς LINK ανακατεύθυνσης στο πρωτότυπο άρθρο.
Επιτρέπεται η αναδημοσίευση φωτογραφιών από την σελίδα του kefalonitis για προσωπική χρήση (social media) αποκλειστικά χωρίς την αφαίρεση του λογότυπου του kefalonitis. Σε περίπτωση που επιθυμείτε να χρησιμοποιήσετε κάποια φωτογραφία χωρίς λογότυπο, μπορείτε να επικοινωνήσετε στο info@kefalonitis.com
ΑΘΛΗΤΙΚΑ
Μήτογλου για την Τελετή έναρξης: «Από την αρχή θέλαμε όλοι να είμαστε εκεί είναι τεράστια τιμή»
ΠΑΟΚ: Τα πλάνα του Ραζβάν Λουτσέσκου για το πρώτο παιχνίδι για το Champions League
Νίκος Γκάλης: Η ζωή και η αθλητική του πορεία
9 ος στην Ευρώπη ο Χάρης Αλιβιζάτος
Ελ Καμπί: «Ο Ολυμπιακός είναι η οικογένειά μας, θέλουμε να καταφέρουμε κάτι καλό φέτος για τα 100 χρόνια»
Το σήκωσαν ο Βαγγέλης Σιδέρης και ο Adiol Kola
ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ
Π.Σ. «Το Ριφόρτσο» αφιέρωμα στα 200 χρόνια από τον θάνατο του Λόρδου Βύρωνα @Μεταξάτα [26.07.2024]
Διατόμικη έκθεση: Υποθαλάσσιες πολυμορφίες/ Underwater diversities [26.07.2024]
Ολοκληρώθηκαν οι εκδηλώσεις « Πέτρα και Άνθρωπος»
Συνέντευξη τύπου των διοργανωτών του Πανελλήνιου πρωταθλήματος Beach Volley Κ-22
ΑΦΙΕΡΩΜΑΤΑ
![Ανακαλύψτε το Μέλλον της Μετακίνησης στην Νippy eco mobility](/wp-content/themes/yootheme/cache/a9/DSC05701-1-a9e78b92.jpeg)
Ανακαλύψτε το Μέλλον της Μετακίνησης στην Νippy eco mobility
![«Τρυπώσαμε» στις πρόβες της θεατρικής παράστασης «Το θεριό του ταύρου»](/wp-content/themes/yootheme/cache/01/S3N07021-01595a97.jpeg)
«Τρυπώσαμε» στις πρόβες της θεατρικής παράστασης «Το θεριό του ταύρου»
![«Παραδοσιακό Μαγειριό» η νέα επιχείρηση στην οδό Σιτεμπόρων στο Αργοστόλι](/wp-content/themes/yootheme/cache/97/DSC04181-1-975587bf.jpeg)
«Παραδοσιακό Μαγειριό» η νέα επιχείρηση στην οδό Σιτεμπόρων στο Αργοστόλι
![Tzannatos Jewellers Corner : Το νέο κόσμημα του Λιθοστρώτου](/wp-content/themes/yootheme/cache/b0/4R1A9227-HDR-1-b0ea4b66.jpeg)