Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες cookie αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησης σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η ανάγνωση σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπο μας και η βοήθεια της ομάδας μας να κατανοήσει ποιες ενότητες του ιστοτόπου θεωρείτε πιο ενδιαφέρουσες και χρήσιμες.
Εκδηλώσεις από το ελληνόφωνο πανεπιστήμιο Μαριούπολης – Ουκρανίας
Το χορευτικό συγκρότημα του Ελληνόφωνου Πανεπιστημίου Ανθρωπιστικών Σπουδών της Μαριούπολης Ουκρανίας, θα Παρουσιάσει το προγραμμά του, με ελληνικούς και ουκρανικούς χορούς, το Σάββατο 18/9 και ωρα 9:30 μ.μ. στο Λιθόστρωτο στον Αγιο Σπυρίδωνα.
Την Τεταρτη 22//9 και ώρα 8:30 μ.μ., σε συνεργασία με τον Πολιτιστικό Σύλλογο Φαρακλάτων «Κυκλώπεια Τείχη» θα παρουσιαστεί κοινό πρόγραμμα από τα δυο χορευτικά στα Φαρακλάτα. Θα ακολουθήσει γλέντι με την ορχήστρα Παναγή Παλημέρη. Το Σάββατο 25/9 και ώρα 7 μ.μ. στην Πλατεία της Ασσου στην Έρυσσο.
Κατά την παραμονη τους, οι δάσκαλοι και οι φοιτητές θα συναντηθούν με τις Εκκλησιαστικές και Πολιτικές Αρχές, θα επισκεφθουν το Τ.Ε.Ι. Ιονιων Νησων, Σχολεια του Νομου μας, την Κοργιαλενειο Βιβλιοθήκη και θα περιηγηθούν το νησί.
ΑΡΧΕΙΟ
Σάββατο βράδυ @ MY WAY CLUB [28.12.2019]
«ΤΟ ΣΠΑΡΤΟ» σας προσκαλεί σε εκδήλωση του Πολιτιστικού Συλλόγου, στα Σπαρτιά
Μια θύμηση για τον μακαριστό πρωτοπρεσβύτερο και λαμπρό επιστήμονα π. Γεώργιο Μεταλληνό
Νίκη επί του Προμηθέα ΄14 στην Πάτρα και πρόκριση στις 8 καλύτερες ομάδες της Α΄ Κατηγορίας για τους Εφήβους του Α. Σ. Κεφαλονιά
Λύκειο Ελληνίδων – Το στόλισμα της «Αγιοβασιλίτσας»
ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ
Τουρνουά Beachvolley K22 Finals 2024 @Άη Χέλης [26.07.2024]
Π.Σ. «Το Ριφόρτσο» αφιέρωμα στα 200 χρόνια από τον θάνατο του Λόρδου Βύρωνα @Μεταξάτα [26.07.2024]
Διατόμικη έκθεση: Υποθαλάσσιες πολυμορφίες/ Underwater diversities [26.07.2024]
Ολοκληρώθηκαν οι εκδηλώσεις « Πέτρα και Άνθρωπος»
ΑΦΙΕΡΩΜΑΤΑ
![Ανακαλύψτε το Μέλλον της Μετακίνησης στην Νippy eco mobility](/wp-content/themes/yootheme/cache/a9/DSC05701-1-a9e78b92.jpeg)
Ανακαλύψτε το Μέλλον της Μετακίνησης στην Νippy eco mobility
![«Τρυπώσαμε» στις πρόβες της θεατρικής παράστασης «Το θεριό του ταύρου»](/wp-content/themes/yootheme/cache/01/S3N07021-01595a97.jpeg)
«Τρυπώσαμε» στις πρόβες της θεατρικής παράστασης «Το θεριό του ταύρου»
![«Παραδοσιακό Μαγειριό» η νέα επιχείρηση στην οδό Σιτεμπόρων στο Αργοστόλι](/wp-content/themes/yootheme/cache/97/DSC04181-1-975587bf.jpeg)
«Παραδοσιακό Μαγειριό» η νέα επιχείρηση στην οδό Σιτεμπόρων στο Αργοστόλι
![Tzannatos Jewellers Corner : Το νέο κόσμημα του Λιθοστρώτου](/wp-content/themes/yootheme/cache/b0/4R1A9227-HDR-1-b0ea4b66.jpeg)