Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες cookie αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησης σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η ανάγνωση σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπο μας και η βοήθεια της ομάδας μας να κατανοήσει ποιες ενότητες του ιστοτόπου θεωρείτε πιο ενδιαφέρουσες και χρήσιμες.
![Α.Ο. ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ – Α.Ο. ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ 2-1 [03.05.2023]](https://kefalonitis.com/wp-admin/admin-ajax.php?action=kernel&p=image&src=%7B%22file%22%3A%22wp-content%2Fuploads%2F2023%2F05%2FS7403193.jpg%22%2C%22thumbnail%22%3A%221280%2C640%2C%22%7D&hash=bafa02a4)
![Α.Ο. ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ – Α.Ο. ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ 2-1 [03.05.2023]](https://kefalonitis.com/wp-admin/admin-ajax.php?action=kernel&p=image&src=%7B%22file%22%3A%22wp-content%2Fuploads%2F2023%2F05%2FS7403193.jpg%22%2C%22thumbnail%22%3A%222560%2C400%2C%22%7D&hash=1c84dcff)
Α.Ο. ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ – Α.Ο. ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ 2-1 [03.05.2023]
Πραγματοποιήθηκε σήμερα Τετάρτη 3/5 στο ΔΑΚ Αργοστολίου η 5η αγωνιστική για τους αγώνες κατάταξης του πρωταθλήματος μεταξύ των ομάδων ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ – ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ. Νικήτρια ομάδα αναδείχθηκε η ομάδα των Διλινάτων. Το σκόρ άνοιξαν νωρίς τα Διλινάτα όπου και προηγήθηκαν με ωραία αντεπίθεση ώστε, να γραφτεί το 1-0. Λίγα λεπτά αργότερα διπλασίασαν το δείκτη του σκορ στο 2-0. Στη συνέχεια η ομάδα της Εικοσιμίας μείωσε σε 2-1 με πέναλντι λίγο πρίν τη λήξη του ημιχρόνου.
Στο δεύτερο ημίχρονο προσπάθησαν και οι δυο ομάδες να προσθέσουν άλλο ένα γκολ χωρίς όμως να βρίσκουν τη χρυσή ευκαιρία. Έτσι έμεινε το 2-1 για την ομάδα των Διλινάτων.
Ο φακός του kefalonitis βρέθηκε εκεί και σας παρουσιάζει φωτογραφικό υλικό και αποσπάσματα.
Επιτρέπεται η αναδημοσίευση των πρωτότυπων άρθρων του kefalonitis σε άλλες ιστοσελίδες αποκλειστικά μέχρι του 50% του υλικού του άρθρου (κείμενο και φωτογραφίες), αναφορά πηγής, καθώς LINK ανακατεύθυνσης στο πρωτότυπο άρθρο.
Επιτρέπεται η αναδημοσίευση φωτογραφιών από την σελίδα του kefalonitis για προσωπική χρήση (social media) αποκλειστικά χωρίς την αφαίρεση του λογότυπου του kefalonitis. Σε περίπτωση που επιθυμείτε να χρησιμοποιήσετε κάποια φωτογραφία χωρίς λογότυπο, μπορείτε να επικοινωνήσετε στο info@kefalonitis.com
ΑΘΛΗΤΙΚΑ
Μήτογλου για την Τελετή έναρξης: «Από την αρχή θέλαμε όλοι να είμαστε εκεί είναι τεράστια τιμή»
Περατζάδα της Χορωδίας και Μαντολινάτας Αργοστολίου @Λιθόστρωτο [ 24.07.2024 ]
ΠΑΟΚ: Τα πλάνα του Ραζβάν Λουτσέσκου για το πρώτο παιχνίδι για το Champions League
Νίκος Γκάλης: Η ζωή και η αθλητική του πορεία
9 ος στην Ευρώπη ο Χάρης Αλιβιζάτος
Ελ Καμπί: «Ο Ολυμπιακός είναι η οικογένειά μας, θέλουμε να καταφέρουμε κάτι καλό φέτος για τα 100 χρόνια»
ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ
Π.Σ. «Το Ριφόρτσο» αφιέρωμα στα 200 χρόνια από τον θάνατο του Λόρδου Βύρωνα @Μεταξάτα [26.07.2024]
Διατόμικη έκθεση: Υποθαλάσσιες πολυμορφίες/ Underwater diversities [26.07.2024]
Ολοκληρώθηκαν οι εκδηλώσεις « Πέτρα και Άνθρωπος»
Συνέντευξη τύπου των διοργανωτών του Πανελλήνιου πρωταθλήματος Beach Volley Κ-22
ΑΦΙΕΡΩΜΑΤΑ
![Ανακαλύψτε το Μέλλον της Μετακίνησης στην Νippy eco mobility](/wp-content/themes/yootheme/cache/a9/DSC05701-1-a9e78b92.jpeg)
Ανακαλύψτε το Μέλλον της Μετακίνησης στην Νippy eco mobility
![«Τρυπώσαμε» στις πρόβες της θεατρικής παράστασης «Το θεριό του ταύρου»](/wp-content/themes/yootheme/cache/01/S3N07021-01595a97.jpeg)
«Τρυπώσαμε» στις πρόβες της θεατρικής παράστασης «Το θεριό του ταύρου»
![«Παραδοσιακό Μαγειριό» η νέα επιχείρηση στην οδό Σιτεμπόρων στο Αργοστόλι](/wp-content/themes/yootheme/cache/97/DSC04181-1-975587bf.jpeg)
«Παραδοσιακό Μαγειριό» η νέα επιχείρηση στην οδό Σιτεμπόρων στο Αργοστόλι
![Tzannatos Jewellers Corner : Το νέο κόσμημα του Λιθοστρώτου](/wp-content/themes/yootheme/cache/b0/4R1A9227-HDR-1-b0ea4b66.jpeg)