Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες cookie αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησης σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η ανάγνωση σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπο μας και η βοήθεια της ομάδας μας να κατανοήσει ποιες ενότητες του ιστοτόπου θεωρείτε πιο ενδιαφέρουσες και χρήσιμες.
![Ταξιδεύοντας με τις γεύσεις του «Wokinn» [17.05.2024]](https://kefalonitis.com/wp-admin/admin-ajax.php?action=kernel&p=image&src=%7B%22file%22%3A%22wp-content%2Fuploads%2F2024%2F05%2FS3N03088.jpg%22%2C%22thumbnail%22%3A%221280%2C640%2C%22%7D&hash=7a3137f4)
![Ταξιδεύοντας με τις γεύσεις του «Wokinn» [17.05.2024]](https://kefalonitis.com/wp-admin/admin-ajax.php?action=kernel&p=image&src=%7B%22file%22%3A%22wp-content%2Fuploads%2F2024%2F05%2FS3N03088.jpg%22%2C%22thumbnail%22%3A%222560%2C400%2C%22%7D&hash=ea95f79b)
Ταξιδεύοντας με τις γεύσεις του «Wokinn» [17.05.2024]
Εάν δεν έχεις δοκιμάσει τα λαχταριστά πιάτα του Wokinn νομίζουμε πως ήρθε η στιγμή να τρέξεις…
Μπορείτε να το επισκεφθείτε από Τρίτη έως Κυριακή 16:00-00:00 στην οδό Σταύρου Μεταξά 7, κάτω από την κεντρική πλατεία Αργοστολίου.
Eάν θέλετε να απολαύσετε τις λαχταριστές αυτές γεύσεις πιο χαλαροί το κατάστημα διαθέτει και delivery και φυσικά θα τα βρείτε και στο efood.
Στον εξαιρετικό αυτό χώρο του Wokinn θα σας ταξιδέψουν σε εξωτικές γεύσεις μέσα από εξαιρετικά πιάτα όπως ρύζια, noodles, bao bun όλα μαγειρεμένα στο Wok και φυσικά μην ξεχάσετε να απολαύσετε με μία από τις υπέροχες και λαχταριστές σαλάτες του.
Σας περιμένουν λοιπόν, να δοκιμάσετε κι εσείς τα λαχταριστά τους πιάτα!
Τηλέφωνο reserve: 2671025248
Instagram page : https://www.instagram.com/wokinn_/
Ο φακός του kefalonitis βρέθηκε εκεί και σας παρουσιάζει φωτογραφικό υλικό και αποσπάσματα.
Επιτρέπεται η αναδημοσίευση των πρωτότυπων άρθρων του kefalonitis σε άλλες ιστοσελίδες αποκλειστικά μέχρι του 50% του υλικού του άρθρου (κείμενο και φωτογραφίες), αναφορά πηγής, καθώς LINK ανακατεύθυνσης στο πρωτότυπο άρθρο (ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ).
Επιτρέπεται η αναδημοσίευση φωτογραφιών από την σελίδα του kefalonitis για προσωπική χρήση (social media) αποκλειστικά χωρίς την αφαίρεση του λογότυπου του kefalonitis. Σε περίπτωση που επιθυμείτε να χρησιμοποιήσετε κάποια φωτογραφία χωρίς λογότυπο, μπορείτε να επικοινωνήσετε στο info@kefalonitis.com.
ΑΦΙΕΡΩΜΑΤΑ
Ανακαλύψτε το Μέλλον της Μετακίνησης στην Νippy eco mobility
«Τρυπώσαμε» στις πρόβες της θεατρικής παράστασης «Το θεριό του ταύρου»
«Παραδοσιακό Μαγειριό» η νέα επιχείρηση στην οδό Σιτεμπόρων στο Αργοστόλι
Tzannatos Jewellers Corner : Το νέο κόσμημα του Λιθοστρώτου
Το κατάστημα «Beauty Bar» συνεχίζει και ομορφαίνει
To νέο κατάστημα στο Αργοστόλι «V & V Cafe snack bar & more»
ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ
Τουρνουά Beachvolley K22 Finals 2024 @Άη Χέλης [26.07.2024]
Π.Σ. «Το Ριφόρτσο» αφιέρωμα στα 200 χρόνια από τον θάνατο του Λόρδου Βύρωνα @Μεταξάτα [26.07.2024]
Διατόμικη έκθεση: Υποθαλάσσιες πολυμορφίες/ Underwater diversities [26.07.2024]
Ολοκληρώθηκαν οι εκδηλώσεις « Πέτρα και Άνθρωπος»
ΑΦΙΕΡΩΜΑΤΑ
![Ανακαλύψτε το Μέλλον της Μετακίνησης στην Νippy eco mobility](/wp-content/themes/yootheme/cache/a9/DSC05701-1-a9e78b92.jpeg)
Ανακαλύψτε το Μέλλον της Μετακίνησης στην Νippy eco mobility
![«Τρυπώσαμε» στις πρόβες της θεατρικής παράστασης «Το θεριό του ταύρου»](/wp-content/themes/yootheme/cache/01/S3N07021-01595a97.jpeg)
«Τρυπώσαμε» στις πρόβες της θεατρικής παράστασης «Το θεριό του ταύρου»
![«Παραδοσιακό Μαγειριό» η νέα επιχείρηση στην οδό Σιτεμπόρων στο Αργοστόλι](/wp-content/themes/yootheme/cache/97/DSC04181-1-975587bf.jpeg)
«Παραδοσιακό Μαγειριό» η νέα επιχείρηση στην οδό Σιτεμπόρων στο Αργοστόλι
![Tzannatos Jewellers Corner : Το νέο κόσμημα του Λιθοστρώτου](/wp-content/themes/yootheme/cache/b0/4R1A9227-HDR-1-b0ea4b66.jpeg)