Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες cookie αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησης σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η ανάγνωση σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπο μας και η βοήθεια της ομάδας μας να κατανοήσει ποιες ενότητες του ιστοτόπου θεωρείτε πιο ενδιαφέρουσες και χρήσιμες.
Γιορτή της Παναγίας Πρεβεζιάνας @Καθολική Εκκλησία Αργοστολίου [08.09.2023]
Όπως κάθε χρόνο και φέτος, Παρασκευή 8 Σεπτεμβρίου γιορτάστηκε η γιορτή της Παναγία της Πρεβεζιάνας στην Καθολική Εκκλησία Αργοστολίου στο Λιθόστρωτο στις 19:00.
Πλήθος κόσμου μαζεύτηκε στην καθολική εκκλησία για να γιορτάσει την Θρησκευτική Εορτή και να παρακολουθήσει την Θεία Λειτουργία.
Ο φακός του Kefalonitis βρέθηκε και σας προσφέρει φωτογραφικό υλικό και βίντεο με αποσπάσματα.
Επιτρέπεται η αναδημοσίευση των πρωτότυπων άρθρων του kefalonitis σε άλλες ιστοσελίδες αποκλειστικά μέχρι του 50% του υλικού του άρθρου (κείμενο και φωτογραφίες), αναφορά πηγής, καθώς LINK ανακατεύθυνσης στο πρωτότυπο άρθρο (ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ).
Επιτρέπεται η αναδημοσίευση φωτογραφιών από την σελίδα του kefalonitis για προσωπική χρήση (social media) αποκλειστικά χωρίς την αφαίρεση του λογότυπου του kefalonitis. Σε περίπτωση που επιθυμείτε να χρησιμοποιήσετε κάποια φωτογραφία χωρίς λογότυπο, μπορείτε να επικοινωνήσετε στο info@kefalonitis.com.