Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες cookie αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησης σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η ανάγνωση σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπο μας και η βοήθεια της ομάδας μας να κατανοήσει ποιες ενότητες του ιστοτόπου θεωρείτε πιο ενδιαφέρουσες και χρήσιμες.
![Εκπαιδευτική ημερίδα με θέμα «Σχολικός Eκφοβισμός Bullying» – «Η μάστιγα της εποχής μας» από το Κέντρο Ξένων Γλωσσών και Πληροφορικής «Student’s World»](https://kefalonitis.com/wp-admin/admin-ajax.php?action=kernel&p=image&src=%7B%22file%22%3A%22wp-content%2Fuploads%2F2024%2F01%2FS7404768.jpg%22%2C%22thumbnail%22%3A%221280%2C640%2C%22%7D&hash=b2583f9e)
![Εκπαιδευτική ημερίδα με θέμα «Σχολικός Eκφοβισμός Bullying» – «Η μάστιγα της εποχής μας» από το Κέντρο Ξένων Γλωσσών και Πληροφορικής «Student’s World»](https://kefalonitis.com/wp-admin/admin-ajax.php?action=kernel&p=image&src=%7B%22file%22%3A%22wp-content%2Fuploads%2F2024%2F01%2FS7404768.jpg%22%2C%22thumbnail%22%3A%222560%2C400%2C%22%7D&hash=aa4dec29)
Εκπαιδευτική ημερίδα με θέμα «Σχολικός Eκφοβισμός Bullying» – «Η μάστιγα της εποχής μας» από το Κέντρο Ξένων Γλωσσών και Πληροφορικής «Student’s World»
Πραγματοποιήθηκε εχθές το απόγευμα στην Κοργιαλένειο Βιβλιοθήκη εκπαιδευτική ημερίδα με θέμα «Σχολικός Eκφοβισμός Bullying» – «Η μάστιγα της εποχής μας» από το Κέντρο Ξένων Γλωσσών και Πληροφορικής «Student’s World».
Παρακολουθήσαμε μια εξαιρετική παρουσίαση για ένα τόσο σημαντικό θέμα που πλαισιώνει την εποχή που ζούμε, ήταν μια παρουσίαση με βαθύ νόημα όχι μόνο για μεγάλους αλλά και τα παιδιά.
Ακολούθησε απονομή πτυχίων στους επιτυχόντες μαθητές του κέντρου.
Ομιλητές της χθεσινής βραδιάς ήταν:
Γαλιατσάτου Στάμω – Διευθύντρια/ Καθηγήτρια του Κέντρου Ξένων Γλωσσών και Πληροφορικής «Student’s World»,
Κέντρου Ειρήνη – Καθηγήτρια με ειδίκευση στις Μαθησιακές δυσκολίες.
Ο φακός του kefalonitis βρέθηκε εκεί και σας παρουσιάζει φωτογραφικό υλικό και αποσπάσματα.
Επιτρέπεται η αναδημοσίευση των πρωτότυπων άρθρων του kefalonitis σε άλλες ιστοσελίδες αποκλειστικά μέχρι του 50% του υλικού του άρθρου (κείμενο και φωτογραφίες), αναφορά πηγής, καθώς LINK ανακατεύθυνσης στο πρωτότυπο άρθρο.
Επιτρέπεται η αναδημοσίευση φωτογραφιών από την σελίδα του kefalonitis για προσωπική χρήση (social media) αποκλειστικά χωρίς την αφαίρεση του λογότυπου του kefalonitis. Σε περίπτωση που επιθυμείτε να χρησιμοποιήσετε κάποια φωτογραφία χωρίς λογότυπο, μπορείτε να επικοινωνήσετε στο info@kefalonitis.com.
ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ
Πολιτιστικό Φεστιβάλ Πουλάτων 2024 [26.07.2024]
Τουρνουά Beach Volley K22 Finals 2024 @Άη Χέλης [26.07.2024]
Π.Σ. «Το Ριφόρτσο» αφιέρωμα στα 200 χρόνια από τον θάνατο του Λόρδου Βύρωνα @Μεταξάτα [26.07.2024]
Διατόμικη έκθεση: Υποθαλάσσιες πολυμορφίες/ Underwater diversities [26.07.2024]
Ολοκληρώθηκαν οι εκδηλώσεις « Πέτρα και Άνθρωπος»
Συνέντευξη τύπου των διοργανωτών του Πανελλήνιου πρωταθλήματος Beach Volley Κ-22
ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ
Πολιτιστικό Φεστιβάλ Πουλάτων 2024 [26.07.2024]
Τουρνουά Beach Volley K22 Finals 2024 @Άη Χέλης [26.07.2024]
Π.Σ. «Το Ριφόρτσο» αφιέρωμα στα 200 χρόνια από τον θάνατο του Λόρδου Βύρωνα @Μεταξάτα [26.07.2024]
Διατόμικη έκθεση: Υποθαλάσσιες πολυμορφίες/ Underwater diversities [26.07.2024]
ΑΦΙΕΡΩΜΑΤΑ
![Ανακαλύψτε το Μέλλον της Μετακίνησης στην Νippy eco mobility](/wp-content/themes/yootheme/cache/a9/DSC05701-1-a9e78b92.jpeg)
Ανακαλύψτε το Μέλλον της Μετακίνησης στην Νippy eco mobility
![«Τρυπώσαμε» στις πρόβες της θεατρικής παράστασης «Το θεριό του ταύρου»](/wp-content/themes/yootheme/cache/01/S3N07021-01595a97.jpeg)
«Τρυπώσαμε» στις πρόβες της θεατρικής παράστασης «Το θεριό του ταύρου»
![«Παραδοσιακό Μαγειριό» η νέα επιχείρηση στην οδό Σιτεμπόρων στο Αργοστόλι](/wp-content/themes/yootheme/cache/97/DSC04181-1-975587bf.jpeg)
«Παραδοσιακό Μαγειριό» η νέα επιχείρηση στην οδό Σιτεμπόρων στο Αργοστόλι
![Tzannatos Jewellers Corner : Το νέο κόσμημα του Λιθοστρώτου](/wp-content/themes/yootheme/cache/b0/4R1A9227-HDR-1-b0ea4b66.jpeg)