Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες cookie αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησης σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η ανάγνωση σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπο μας και η βοήθεια της ομάδας μας να κατανοήσει ποιες ενότητες του ιστοτόπου θεωρείτε πιο ενδιαφέρουσες και χρήσιμες.
![Η μεγάλη μεσημεριανή Καρναβαλική Παρέλαση @ Ληξούρι [26.02.2023]](https://kefalonitis.com/wp-admin/admin-ajax.php?action=kernel&p=image&src=%7B%22file%22%3A%22wp-content%2Fuploads%2F2023%2F02%2FDSC06993-2-2.jpg%22%2C%22thumbnail%22%3A%221280%2C640%2C%22%7D&hash=43c3eece)
![Η μεγάλη μεσημεριανή Καρναβαλική Παρέλαση @ Ληξούρι [26.02.2023]](https://kefalonitis.com/wp-admin/admin-ajax.php?action=kernel&p=image&src=%7B%22file%22%3A%22wp-content%2Fuploads%2F2023%2F02%2FDSC06993-2-2.jpg%22%2C%22thumbnail%22%3A%222560%2C400%2C%22%7D&hash=c6141aec)
Η μεγάλη μεσημεριανή Καρναβαλική Παρέλαση @ Ληξούρι [26.02.2023]
Με πρωτοστάτη τη Φιλαρμονική Σχολή Ληξουρίου να δίνει το ρυθμό, η μεγάλη καρναβαλική παρέλαση στο Ληξούρι πραγματοποιήθηκε με μεγάλη επιτυχία χθες το μεσημέρι στην κεντρική λεωφόρο! Παρά τους δυνατούς ανέμους, όλοι οι καρναβαλιστές και οι θεατές έδωσαν το παρών και όλη η πόλη έζησε ένα ξέφρενο πάρτυ!
Στη συνέχεια ακολούθησε η συναυλία των Carminic Acid στην κεντρική πλατεία Ληξουρίου.
Ο φακός του kefalonitis βρέθηκε εκεί και σας παρουσιάζει φωτογραφικό υλικό.
Επιτρέπεται η αναδημοσίευση των πρωτότυπων άρθρων του kefalonitis σε άλλες ιστοσελίδες αποκλειστικά μέχρι του 50% του υλικού του άρθρου (κείμενο και φωτογραφίες), αναφορά πηγής, καθώς LINK ανακατεύθυνσης στο πρωτότυπο άρθρο.
Επιτρέπεται η αναδημοσίευση φωτογραφιών από την σελίδα του kefalonitis για προσωπική χρήση (social media) αποκλειστικά χωρίς την αφαίρεση του λογότυπου του kefalonitis. Σε περίπτωση που επιθυμείτε να χρησιμοποιήσετε κάποια φωτογραφία χωρίς λογότυπο, μπορείτε να επικοινωνήσετε στο info@infokefalonitis-com
Φωτογραφίες: Αντριάνα Καραντινού
ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ
Π.Σ. «Το Ριφόρτσο» αφιέρωμα στα 200 χρόνια από τον θάνατο του Λόρδου Βύρωνα @Μεταξάτα [26.07.2024]
Διατόμικη έκθεση: Υποθαλάσσιες πολυμορφίες/ Underwater diversities [26.07.2024]
Ολοκληρώθηκαν οι εκδηλώσεις « Πέτρα και Άνθρωπος»
Συνέντευξη τύπου των διοργανωτών του Πανελλήνιου πρωταθλήματος Beach Volley Κ-22
Συναυλία της Φιλαρμονικής Δήμου Αργοστολίου «Διονύσιος Λαυράγκας» στον κήπο Νάπιερ
Εικαστική Έκθεση στον Θαλασσόμυλο by Jeannie K
ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ
Π.Σ. «Το Ριφόρτσο» αφιέρωμα στα 200 χρόνια από τον θάνατο του Λόρδου Βύρωνα @Μεταξάτα [26.07.2024]
Διατόμικη έκθεση: Υποθαλάσσιες πολυμορφίες/ Underwater diversities [26.07.2024]
Ολοκληρώθηκαν οι εκδηλώσεις « Πέτρα και Άνθρωπος»
Συνέντευξη τύπου των διοργανωτών του Πανελλήνιου πρωταθλήματος Beach Volley Κ-22
ΑΦΙΕΡΩΜΑΤΑ
![Ανακαλύψτε το Μέλλον της Μετακίνησης στην Νippy eco mobility](/wp-content/themes/yootheme/cache/a9/DSC05701-1-a9e78b92.jpeg)
Ανακαλύψτε το Μέλλον της Μετακίνησης στην Νippy eco mobility
![«Τρυπώσαμε» στις πρόβες της θεατρικής παράστασης «Το θεριό του ταύρου»](/wp-content/themes/yootheme/cache/01/S3N07021-01595a97.jpeg)
«Τρυπώσαμε» στις πρόβες της θεατρικής παράστασης «Το θεριό του ταύρου»
![«Παραδοσιακό Μαγειριό» η νέα επιχείρηση στην οδό Σιτεμπόρων στο Αργοστόλι](/wp-content/themes/yootheme/cache/97/DSC04181-1-975587bf.jpeg)
«Παραδοσιακό Μαγειριό» η νέα επιχείρηση στην οδό Σιτεμπόρων στο Αργοστόλι
![Tzannatos Jewellers Corner : Το νέο κόσμημα του Λιθοστρώτου](/wp-content/themes/yootheme/cache/b0/4R1A9227-HDR-1-b0ea4b66.jpeg)