Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες cookie αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησης σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η ανάγνωση σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπο μας και η βοήθεια της ομάδας μας να κατανοήσει ποιες ενότητες του ιστοτόπου θεωρείτε πιο ενδιαφέρουσες και χρήσιμες.
Πρόσκληση σε ημερίδα «Η Κεφαλονιά σε τροχιά αειφόρου ανάπτυξης»
Η Δημοτική Κίνηση “Κεφαλονιά, νησί για όλους”, σε συνεργασία με την Κίνηση πολιτών “Φάρος”, διεξάγει ημερίδα με θέμα “Η Κεφαλονιά σε τροχιά αειφόρου ανάπτυξης”. Η ημερίδα θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο, 21 Ιανουαρίου 2023 και ώρα 18:00 στην αίθουσα “Αντίοχος Ευαγγελάτος” του Δημοτικού Θεάτρου Αργοστολίου “Κέφαλος”.
Εισηγητές της ημερίδας θα είναι ο Δρ. Μιχαήλ Ξανθάκης, Αναπλ. Προϊστάμενος της Μονάδας Διαχείρισης Εθνικών Πάρκων Ζακύνθου, Αίνου & Προστατευόμενων Περιοχών Ιονίων Νήσων,
ο Δρ. Γεράσιμος Λυμπεράτος, Καθηγητής Τμήματος Χημικών Μηχανικών Εθνικού Μετσόβιου
Πολυτεχνείου – Δημοτικός Σύμβουλος Δήμου Χαλανδρίου
και ο Αλέξανδρος Παντελειός, Πολιτικός Μηχανικός Ε.Μ.Π. MSc, Δημοτικός Σύμβουλος και υποψήφιος Δήμαρχος Αργοστολίου με την παράταξη “Κεφαλονιά, νησί για όλους“
Δείτε την την πρόσκληση με το αναλυτικό πρόγραμμα της εκδήλωσης: