Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες cookie αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησης σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η ανάγνωση σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπο μας και η βοήθεια της ομάδας μας να κατανοήσει ποιες ενότητες του ιστοτόπου θεωρείτε πιο ενδιαφέρουσες και χρήσιμες.
![1η ημερίδα καλαθοσφαίρισης Κεφαλονιά 2024](/wp-content/themes/yootheme/cache/97/ikk-poster-v6-97aa967c.jpeg)
![1η ημερίδα καλαθοσφαίρισης Κεφαλονιά 2024](/wp-content/themes/yootheme/cache/94/ikk-poster-v6-9451e49a.jpeg)
1η ημερίδα καλαθοσφαίρισης Κεφαλονιά 2024
Ο προπονητής της Εθνικής Ομάδας Παίδων Γιάννης Καλαμπόκης και ο προπονητής της Εθνικής Ομάδας Νέων Κώστας Παπαδόπουλος, ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑ,καλεσμένοι των Ελπίδων Κεφαλονιάς…!!!
Στις 27 Απριλίου και ώρα 18.00, θα πραγματοποιηθεί από τους Ομοσπονδιακούς προπονητές η 1η Ημερίδα Καλαθοσφαίρισης, με θέμα την προπόνηση νεαρών καλαθοσφαιριστών. Η εκδήλωση συνδιοργανώνεται από το Σύλλογο μας και την Περιφέρεια Ιονίων Νήσων και τελεί υπό την αιγίδα της Ελληνικής Ομοσπονδίας Καλαθοσφαίρισης…!!!
Οι αθλητές όλων των Σωματείων του νησιού, θα έχουν την ευκαιρία να προπονηθούν υπό τις οδηγίες των δυο Ομοσπονδιακών προπονητών, να συμμετάσχουν σε διαγωνιστικά παιχνίδια και να ακούσουν τις συμβουλές δυο ανθρώπων με μεγάλη διαδρομή και ιστορία στο χώρο της καλαθοσφαίρισης…!!!
Καλεσμένοι θα είναι επίσης όλοι οι προπονητές, οι οποίοι θα λάβουν κατευθύνσεις, σύμφωνα με το αναπτυξιακό πρόγραμμα της Ομοσπονδίας, καθώς και όλος ο φίλαθλος κόσμος του νησιού, ο οποίος θέλει να παρακολουθήσει την Ημερίδα και να γνωρίσει από κοντά τους προπονητές της Εθνικής μας Ομάδας..!!!
ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΟΛΟΥΣ!!!!
![](https://kefalonitis.com/wp-content/uploads/2024/04/papadopoulos-1.jpg)
![](https://kefalonitis.com/wp-content/uploads/2024/04/kalampokis-giannis-ethniki-paidon-2-1024x481.jpg)
![](https://kefalonitis.com/wp-content/uploads/2024/04/ikk-poster-v6-704x1024.jpg)
ΑΘΛΗΤΙΚΑ
Τουρνουά Beachvolley K22 Finals 2024 @Άη Χέλης [26.07.2024]
Π.Σ. «Το Ριφόρτσο» αφιέρωμα στα 200 χρόνια από τον θάνατο του Λόρδου Βύρωνα @Μεταξάτα [26.07.2024]
Διατόμικη έκθεση: Υποθαλάσσιες πολυμορφίες/ Underwater diversities [26.07.2024]
Ολοκληρώθηκαν οι εκδηλώσεις « Πέτρα και Άνθρωπος»
Συνέντευξη τύπου των διοργανωτών του Πανελλήνιου πρωταθλήματος Beach Volley Κ-22
Συναυλία της Φιλαρμονικής Δήμου Αργοστολίου «Διονύσιος Λαυράγκας» στον κήπο Νάπιερ
ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ
Τουρνουά Beachvolley K22 Finals 2024 @Άη Χέλης [26.07.2024]
Π.Σ. «Το Ριφόρτσο» αφιέρωμα στα 200 χρόνια από τον θάνατο του Λόρδου Βύρωνα @Μεταξάτα [26.07.2024]
Διατόμικη έκθεση: Υποθαλάσσιες πολυμορφίες/ Underwater diversities [26.07.2024]
Ολοκληρώθηκαν οι εκδηλώσεις « Πέτρα και Άνθρωπος»
ΑΦΙΕΡΩΜΑΤΑ
![Ανακαλύψτε το Μέλλον της Μετακίνησης στην Νippy eco mobility](/wp-content/themes/yootheme/cache/a9/DSC05701-1-a9e78b92.jpeg)
Ανακαλύψτε το Μέλλον της Μετακίνησης στην Νippy eco mobility
![«Τρυπώσαμε» στις πρόβες της θεατρικής παράστασης «Το θεριό του ταύρου»](/wp-content/themes/yootheme/cache/01/S3N07021-01595a97.jpeg)
«Τρυπώσαμε» στις πρόβες της θεατρικής παράστασης «Το θεριό του ταύρου»
![«Παραδοσιακό Μαγειριό» η νέα επιχείρηση στην οδό Σιτεμπόρων στο Αργοστόλι](/wp-content/themes/yootheme/cache/97/DSC04181-1-975587bf.jpeg)
«Παραδοσιακό Μαγειριό» η νέα επιχείρηση στην οδό Σιτεμπόρων στο Αργοστόλι
![Tzannatos Jewellers Corner : Το νέο κόσμημα του Λιθοστρώτου](/wp-content/themes/yootheme/cache/b0/4R1A9227-HDR-1-b0ea4b66.jpeg)