Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες cookie αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησης σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η ανάγνωση σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπο μας και η βοήθεια της ομάδας μας να κατανοήσει ποιες ενότητες του ιστοτόπου θεωρείτε πιο ενδιαφέρουσες και χρήσιμες.
![Δήμος Σάμης: Έναρξη Μαθημάτων Χορωδίας Ενηλίκων](https://kefalonitis.com/wp-admin/admin-ajax.php?action=kernel&p=image&src=%7B%22file%22%3A%22wp-content%2Fuploads%2F2023%2F10%2F%CE%A3%CF%84%CE%B9%CE%B3%CE%BC%CE%B9%CF%8C%CF%84%CF%85%CF%80%CE%BF-%CE%BF%CE%B8%CF%8C%CE%BD%CE%B7%CF%82-2023-10-05-142638.png%22%2C%22thumbnail%22%3A%221280%2C640%2C%22%7D&hash=14f989fb)
![Δήμος Σάμης: Έναρξη Μαθημάτων Χορωδίας Ενηλίκων](https://kefalonitis.com/wp-admin/admin-ajax.php?action=kernel&p=image&src=%7B%22file%22%3A%22wp-content%2Fuploads%2F2023%2F10%2F%CE%A3%CF%84%CE%B9%CE%B3%CE%BC%CE%B9%CF%8C%CF%84%CF%85%CF%80%CE%BF-%CE%BF%CE%B8%CF%8C%CE%BD%CE%B7%CF%82-2023-10-05-142638.png%22%2C%22thumbnail%22%3A%222560%2C400%2C%22%7D&hash=89e621be)
Δήμος Σάμης: Έναρξη Μαθημάτων Χορωδίας Ενηλίκων
Ο Δήμος Σάμης σας ενημερώνει ότι πρόκειται να ξεκινήσουν τα μαθήματα της Μικτής Χορωδίας Ενηλίκων για τη χρονιά 2023 – 24. Καλούμε παλαιότερα και νέα μέλη στην πρώτη συνάντηση που θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 11 Οκτωβρίου 2023 στις 18.30 στην αίθουσα Δημοτικού Συμβουλίου (όπισθεν υποθηκοφυλακείου).
Επιπλέον, όσοι ενδιαφέρονται και δεν έχουν δηλώσει ήδη συμμετοχή μπορούν να επικοινωνήσουν με τον δάσκαλο της Χορωδίας, κ. Άγγελο Μουρελάτο στο τηλέφωνο: 6972843592 ή να προσέλθουν στην πρώτη συνάντηση.
Τα μαθήματα Χορωδιακού Τραγουδιού δίνουν την ευκαιρία σε παιδιά και ενήλικες να περάσουν δημιουργικά τον ελεύθερο χρόνο τους και παράλληλα να έλθουν σε επαφή με την πολιτιστική κληρονομιά της Κεφαλονιάς με σκοπό τη διατήρηση της χορωδιακής μας παράδοσης.
Ο Αντιδήμαρχος Πολιτισμού του Δήμου Σάμης
Αντώνης Καλλιβωκάς
ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑ
«ΠΕΣΣΑΔΕΙΑ 2024»: Ημέρες Τέχνης και Λόγου
Δήμος Αργοστολίου: Δωρεάν εξέταση σακχάρου για τους πολίτες
Ο απολαυστικός Γιάννης Σερβετάς και οι insta αναρτήσεις για την Κεφαλονιά
Δήμος Σάμης: Κουτάβια για υιοθεσία
Τι κρύβει η επιθυμία να τρώτε, μασάτε παγάκια
Οι torrent εφαρμογές είναι πλέον διαθέσιμες και στα iPhone
ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ
Π.Σ. «Το Ριφόρτσο» αφιέρωμα στα 200 χρόνια από τον θάνατο του Λόρδου Βύρωνα @Μεταξάτα [26.07.2024]
Διατόμικη έκθεση: Υποθαλάσσιες πολυμορφίες/ Underwater diversities [26.07.2024]
Ολοκληρώθηκαν οι εκδηλώσεις « Πέτρα και Άνθρωπος»
Συνέντευξη τύπου των διοργανωτών του Πανελλήνιου πρωταθλήματος Beach Volley Κ-22
ΑΦΙΕΡΩΜΑΤΑ
![Ανακαλύψτε το Μέλλον της Μετακίνησης στην Νippy eco mobility](/wp-content/themes/yootheme/cache/a9/DSC05701-1-a9e78b92.jpeg)
Ανακαλύψτε το Μέλλον της Μετακίνησης στην Νippy eco mobility
![«Τρυπώσαμε» στις πρόβες της θεατρικής παράστασης «Το θεριό του ταύρου»](/wp-content/themes/yootheme/cache/01/S3N07021-01595a97.jpeg)
«Τρυπώσαμε» στις πρόβες της θεατρικής παράστασης «Το θεριό του ταύρου»
![«Παραδοσιακό Μαγειριό» η νέα επιχείρηση στην οδό Σιτεμπόρων στο Αργοστόλι](/wp-content/themes/yootheme/cache/97/DSC04181-1-975587bf.jpeg)
«Παραδοσιακό Μαγειριό» η νέα επιχείρηση στην οδό Σιτεμπόρων στο Αργοστόλι
![Tzannatos Jewellers Corner : Το νέο κόσμημα του Λιθοστρώτου](/wp-content/themes/yootheme/cache/b0/4R1A9227-HDR-1-b0ea4b66.jpeg)