Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες cookie αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησης σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η ανάγνωση σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπο μας και η βοήθεια της ομάδας μας να κατανοήσει ποιες ενότητες του ιστοτόπου θεωρείτε πιο ενδιαφέρουσες και χρήσιμες.
![Θέλετε να δείτε την επιδερμίδα σας ξανά νεανική;](https://kefalonitis.com/wp-admin/admin-ajax.php?action=kernel&p=image&src=%7B%22file%22%3A%22wp-content%2Fuploads%2F2023%2F03%2Fimage-141-1.png%22%2C%22thumbnail%22%3A%221280%2C640%2C%22%7D&hash=3cba1a75)
![Θέλετε να δείτε την επιδερμίδα σας ξανά νεανική;](https://kefalonitis.com/wp-admin/admin-ajax.php?action=kernel&p=image&src=%7B%22file%22%3A%22wp-content%2Fuploads%2F2023%2F03%2Fimage-141-1.png%22%2C%22thumbnail%22%3A%222560%2C400%2C%22%7D&hash=8d376db7)
Θέλετε να δείτε την επιδερμίδα σας ξανά νεανική;
![](https://kefalonitis.com/wp-content/uploads/2023/03/image-141.png)
Εάν θέλετε να ξαναδείτε την επιδερμίδα σας νεανική, δοκιμάστε κρέμες αντιγήρανσης προσώπου. Όχι όμως όποιες να ναι… Δοκιμάστε εκείνες με πιστοποιημένα φυσικά στοιχεία και την εξειδικευμένη φόρμουλα της Glow Era. Συνδυάζουν υαλουρονικό οξύ και άλλες θαυματουργές, φυσικές πρώτες ύλες, όπως έκκριμα σαλιγκαριού, αλόη και κερί μέλισσας και δημιουργούν μια σειρά από ευεργετικές αντιρυτιδικές κρέμες προσώπου, που θα σας εκπλήξουν! Είναι, μάλιστα, cruelty free, γεγονός που σημαίνει ότι κατά την παρασκευή τους δεν πραγματοποιούνται πειράματα σε ζώα.
Κρέμα για πανάδες… χωρίς επιστροφή!
Η πιο αποτελεσματική λύση που προτείνει η Glow Era για την αντιμετώπιση των πανάδων είναι η λευκαντική κρέμα για πανάδες με κρητικό κρίνο θαλάσσης και αλόη βέρα. Η εφαρμογή της αναστέλλει την ασυνήθιστη υπερπαραγωγή μελανίνης και τη μεταφορά μελανοκυττάρων στα ανώτερα στρώματα της επιδερμίδας, με αποτέλεσμα να απαλλάσσει την επιδερμίδα του προσώπου από πανάδες ή άλλες χρωματικές αλλοιώσεις του δέρματος, ηλικιακές κηλίδες, πρωτοεμφανιζόμενες δυσχρωμίες κ.ά. Δοκιμάστε την και δύο εβδομάδες μετά, θα δείτε τις ατέλειες και τη γυαλάδα να μειώνονται, την επιδερμίδα να φωτίζεται και την υγεία του προσώπου σας να επανέρχεται!
Σύσφιξη και λάμψη με αμπούλες ανάπλασης προσώπου!
![](https://kefalonitis.com/wp-content/uploads/2023/03/image-142.png)
Αφεθείτε στην εμπειρία του πανίσχυρου Snail Night Lift και χαρίστε ενυδάτωση, σύσφιξη και λάμψη στο πρόσωπό σας με τις δημοφιλείς αμπούλες ανάπλασης προσώπου της Glow Era! Χάρη στην καινοτόμα δράση της νυχτερινής θεραπείας 14 ημερών, που είναι εμπλουτισμένη με έκκριμα σαλιγκαριού, μοριακό σύμπλεγμα ατελοκολλαγόνου και υαλουρονικού οξέος, εκχύλισμα μικροφυκών και μεταλλικό θαλασσινό νερό, η παραγωγή κολλαγόνου αυξάνεται κι έτσι το πρόσωπο είναι ορατά πιο σφριγηλό. Επισκεφθείτε σήμερα το glowera.eu, αποκτήστε με ένα click τα ιδανικά φυσικά καλλυντικά για το πρόσωπό σας και δείτε το ξανά να λάμπει από υγεία!
ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑ
«ΠΕΣΣΑΔΕΙΑ 2024»: Ημέρες Τέχνης και Λόγου
Δήμος Αργοστολίου: Δωρεάν εξέταση σακχάρου για τους πολίτες
Ο απολαυστικός Γιάννης Σερβετάς και οι insta αναρτήσεις για την Κεφαλονιά
Δήμος Σάμης: Κουτάβια για υιοθεσία
Τι κρύβει η επιθυμία να τρώτε, μασάτε παγάκια
Οι torrent εφαρμογές είναι πλέον διαθέσιμες και στα iPhone
ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ
Πολιτιστικό Φεστιβάλ Πουλάτων 2024 [26.07.2024]
Τουρνουά Beach Volley K22 Finals 2024 @Άη Χέλης [26.07.2024]
Π.Σ. «Το Ριφόρτσο» αφιέρωμα στα 200 χρόνια από τον θάνατο του Λόρδου Βύρωνα @Μεταξάτα [26.07.2024]
Διατόμικη έκθεση: Υποθαλάσσιες πολυμορφίες/ Underwater diversities [26.07.2024]
ΑΦΙΕΡΩΜΑΤΑ
![Ανακαλύψτε το Μέλλον της Μετακίνησης στην Νippy eco mobility](/wp-content/themes/yootheme/cache/a9/DSC05701-1-a9e78b92.jpeg)
Ανακαλύψτε το Μέλλον της Μετακίνησης στην Νippy eco mobility
![«Τρυπώσαμε» στις πρόβες της θεατρικής παράστασης «Το θεριό του ταύρου»](/wp-content/themes/yootheme/cache/01/S3N07021-01595a97.jpeg)
«Τρυπώσαμε» στις πρόβες της θεατρικής παράστασης «Το θεριό του ταύρου»
![«Παραδοσιακό Μαγειριό» η νέα επιχείρηση στην οδό Σιτεμπόρων στο Αργοστόλι](/wp-content/themes/yootheme/cache/97/DSC04181-1-975587bf.jpeg)
«Παραδοσιακό Μαγειριό» η νέα επιχείρηση στην οδό Σιτεμπόρων στο Αργοστόλι
![Tzannatos Jewellers Corner : Το νέο κόσμημα του Λιθοστρώτου](/wp-content/themes/yootheme/cache/b0/4R1A9227-HDR-1-b0ea4b66.jpeg)