Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες cookie αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησης σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η ανάγνωση σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπο μας και η βοήθεια της ομάδας μας να κατανοήσει ποιες ενότητες του ιστοτόπου θεωρείτε πιο ενδιαφέρουσες και χρήσιμες.
Έκτακτη γενική συνέλευση της Ε.Π.Σ.Κ.Ι
Σε σχετική ανακοίνωσή της η Ε.Π.Σ.Κ.Ι καλεί τα Σωματεία που ανήκουν στη δύναμή της να παραστούν, στην οποία αναλυτικά αναφέρει τα εξής:
Κύριε πρόεδρε,
Έχοντας υπόψη το καταστατικό της Ε.Π.Σ.Κ.Ι καθώς και τη με αριθμ. 13/24-8-2004 απόφαση του Διοικητικού Συμβουλίου της Ε.Π.Σ.Κ.Ι συγκαλούμε έκτακτη Γενική Συνέλευση των Σωματείων-μελών της Ε.Π.Σ.Κ.Ι η οποία θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 15-9-2004 και ώρα 8 μ.μ. στην αίθουσα συγκεντρώσεων του Συνδέσμου Διαιτητών Ποδοσφαίρου Κεφαλληνίας και ΙΘάκης στην πλατεία Μπακογιάννη, με τα εξής θέματα ημερήσιας διάταξης:
1. Επικύρωση πληρεξουσίων αντιπροσώπων και έλεγχος απαρτίας παρισταμένων μελών.
2. Εκλογή δυο γραμματέων για την τήρηση και επικύρωση των πρακτικών της Γ.Σ. μαζί με τον πρόεδρο (σύμφωνα με το καταστατικό προεδρεύει στη Συνέλευση ο πρόεδρος του Δ.Σ. Ε.Π.Σ.Κ.Ι).
3. Έγκριση προϋπολογισμού χρήσεως 2005.
4. Συζήτηση για διάφορα τρέχοντα θέματα-λήψη απόφασης.
Εάν δεν υπάρξει απαρτία η Γενική Συνέλευση, χωρίς άλλη πρόσκληση, θα πραγματοποιηθεί την επόμενη ημέρα, δηλαδή Πέμπτη 16-9-2004 στον ίδιο τόπο, την ίδια ώρα και με τα ίδια θέματα.
Κάθε Σωματείο εκπροσωπείται στη Γενική Συνέλευση από έναν τακτικό αντιπρόσωπο, ο οποίος ορίζεται με απόφαση του Διοικητικού Συμβουλίου του Σωματείου, το οποίο εκπροσωπεί και είναι υποχρεωτικά μέλος του Δ.Σ. αυτού. Κάθε Σωματείο διαθέτει μια μόνο ψήφο.
Τα πληρεξούσια των αντιπροσώπων για τη νομιμοποίησή τους πρέπει να κατατεθούν στην Ε.Π.Σ.Κ.Ι το αργότερο προ τριών ημερών της ημέρας διεξαγωγής της Γενικής Συνέλευσης μη συμπεριλαμβανομένης της ημέρας αποστολής. Δικαίωμα συμμετοχής έχουν τα Σωματεία που συμμετείχαν στα οικεία Πρωταθλήματα της προηγούμενης περιόδου και έχουν διενεργήσει -όσα έχουν υποχρέωση- αρχαιρεσίες μέσα στις νόμιμες προθεσμίες.
Με εκτίμηση
Ο πρόεδρος
Ε. Μαζαράκης
Ο γεν. γραμματέας
Δ. Κουμαριώτης
ΑΡΧΕΙΟ
Σάββατο βράδυ @ MY WAY CLUB [28.12.2019]
«ΤΟ ΣΠΑΡΤΟ» σας προσκαλεί σε εκδήλωση του Πολιτιστικού Συλλόγου, στα Σπαρτιά
Μια θύμηση για τον μακαριστό πρωτοπρεσβύτερο και λαμπρό επιστήμονα π. Γεώργιο Μεταλληνό
Νίκη επί του Προμηθέα ΄14 στην Πάτρα και πρόκριση στις 8 καλύτερες ομάδες της Α΄ Κατηγορίας για τους Εφήβους του Α. Σ. Κεφαλονιά
Λύκειο Ελληνίδων – Το στόλισμα της «Αγιοβασιλίτσας»
ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ
Πολιτιστικό Φεστιβάλ Πουλάτων 2024 [26.07.2024]
Τουρνουά Beach Volley K22 Finals 2024 @Άη Χέλης [26.07.2024]
Π.Σ. «Το Ριφόρτσο» αφιέρωμα στα 200 χρόνια από τον θάνατο του Λόρδου Βύρωνα @Μεταξάτα [26.07.2024]
Διατόμικη έκθεση: Υποθαλάσσιες πολυμορφίες/ Underwater diversities [26.07.2024]
ΑΦΙΕΡΩΜΑΤΑ
![Ανακαλύψτε το Μέλλον της Μετακίνησης στην Νippy eco mobility](/wp-content/themes/yootheme/cache/a9/DSC05701-1-a9e78b92.jpeg)
Ανακαλύψτε το Μέλλον της Μετακίνησης στην Νippy eco mobility
![«Τρυπώσαμε» στις πρόβες της θεατρικής παράστασης «Το θεριό του ταύρου»](/wp-content/themes/yootheme/cache/01/S3N07021-01595a97.jpeg)
«Τρυπώσαμε» στις πρόβες της θεατρικής παράστασης «Το θεριό του ταύρου»
![«Παραδοσιακό Μαγειριό» η νέα επιχείρηση στην οδό Σιτεμπόρων στο Αργοστόλι](/wp-content/themes/yootheme/cache/97/DSC04181-1-975587bf.jpeg)
«Παραδοσιακό Μαγειριό» η νέα επιχείρηση στην οδό Σιτεμπόρων στο Αργοστόλι
![Tzannatos Jewellers Corner : Το νέο κόσμημα του Λιθοστρώτου](/wp-content/themes/yootheme/cache/b0/4R1A9227-HDR-1-b0ea4b66.jpeg)