Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες cookie αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησης σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η ανάγνωση σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπο μας και η βοήθεια της ομάδας μας να κατανοήσει ποιες ενότητες του ιστοτόπου θεωρείτε πιο ενδιαφέρουσες και χρήσιμες.
Έρχεται το πρώτο cd για την Ανέτ
Σίγουρα το περιμέναμε με μεγάλη αγωνία. Ε, ναι λοιπον…
Στα τέλη του μήνα, θα κυκλοφορήσει το cd-single της Αννέτ με το κομμάτι “Goodbye Amor”, που έγραψε για αυτήν ο Πήγασος. Το cd single θα περιλαμβάνει 4 εκδοχές του συγκεκριμένου τραγουδιού. Μάλιστα την ερχόμενη Τετάρτη, θα γυριστεί, σε σκηνοθεσία του Δημήτρη Γεωργακόπουλου, το video-clip του “Goodbye Amor”, για τις ανάγκες του οποίου οι συντελεστές αναζητούν σε περιοχές κοντά στην Αθήνα ένα beach bar για να φιλοξενήσει ένα μεγάλο beach party που θα καταλήξει σε βουτιές στη θάλασσα! Ολοκληρωμένο το cd θα έχει κυκλοφορήσει τον Οκτώβριο και θα περιλαμβάνει ένα τραγούδι του Δημήτρη Κοργιαλά (το οποίο έχει ήδη ηχογραφηθεί) αλλά και τραγούδια που έχει γράψει η ίδια η Αννέτ, οι Πήγασος, ενώ συνθέσεις τους στο album ενδέχεται να δώσουν ο Στέφανος Κορκολής και ο Χρήστος Δάντης. Εντωμεταξύ, μετά τις συναυλίες της στην Αυστραλία, μαζί με την Πέγκυ Ζήνα και τον Νίνο, η Αννέτ ετοιμάζεται για την πρώτη της εμφάνιση στην πίστα, με το ίδιο σχήμα, στην “Πολιτεία” της Θεσσαλονίκης στις 20 Αυγούστου.
ΕΦΗ ΣΑΡΛΗ
ΑΠΟ ΤΟ ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΚΟ ΣΤΑΘΜΟ “ΡΑΔΙΟΚΥΜΑΤΑ”
ΑΡΧΕΙΟ
Σάββατο βράδυ @ MY WAY CLUB [28.12.2019]
«ΤΟ ΣΠΑΡΤΟ» σας προσκαλεί σε εκδήλωση του Πολιτιστικού Συλλόγου, στα Σπαρτιά
Μια θύμηση για τον μακαριστό πρωτοπρεσβύτερο και λαμπρό επιστήμονα π. Γεώργιο Μεταλληνό
Νίκη επί του Προμηθέα ΄14 στην Πάτρα και πρόκριση στις 8 καλύτερες ομάδες της Α΄ Κατηγορίας για τους Εφήβους του Α. Σ. Κεφαλονιά
Λύκειο Ελληνίδων – Το στόλισμα της «Αγιοβασιλίτσας»
ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ
Π.Σ. «Το Ριφόρτσο» αφιέρωμα στα 200 χρόνια από τον θάνατο του Λόρδου Βύρωνα @Μεταξάτα [26.07.2024]
Διατόμικη έκθεση: Υποθαλάσσιες πολυμορφίες/ Underwater diversities [26.07.2024]
Ολοκληρώθηκαν οι εκδηλώσεις « Πέτρα και Άνθρωπος»
Συνέντευξη τύπου των διοργανωτών του Πανελλήνιου πρωταθλήματος Beach Volley Κ-22
ΑΦΙΕΡΩΜΑΤΑ
![Ανακαλύψτε το Μέλλον της Μετακίνησης στην Νippy eco mobility](/wp-content/themes/yootheme/cache/a9/DSC05701-1-a9e78b92.jpeg)
Ανακαλύψτε το Μέλλον της Μετακίνησης στην Νippy eco mobility
![«Τρυπώσαμε» στις πρόβες της θεατρικής παράστασης «Το θεριό του ταύρου»](/wp-content/themes/yootheme/cache/01/S3N07021-01595a97.jpeg)
«Τρυπώσαμε» στις πρόβες της θεατρικής παράστασης «Το θεριό του ταύρου»
![«Παραδοσιακό Μαγειριό» η νέα επιχείρηση στην οδό Σιτεμπόρων στο Αργοστόλι](/wp-content/themes/yootheme/cache/97/DSC04181-1-975587bf.jpeg)
«Παραδοσιακό Μαγειριό» η νέα επιχείρηση στην οδό Σιτεμπόρων στο Αργοστόλι
![Tzannatos Jewellers Corner : Το νέο κόσμημα του Λιθοστρώτου](/wp-content/themes/yootheme/cache/b0/4R1A9227-HDR-1-b0ea4b66.jpeg)