Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες cookie αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησης σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η ανάγνωση σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπο μας και η βοήθεια της ομάδας μας να κατανοήσει ποιες ενότητες του ιστοτόπου θεωρείτε πιο ενδιαφέρουσες και χρήσιμες.
Ήττα της Εικοσιμίας από τον Πάμισο
Δεν τα κατάφερε ο Α.Ο. Εικοσιμίας, ο οποίος στο φινάλε του πρώτου γύρου της Δ’ Εθνικής, γνώρισε την ήττα από τον Πάμισο Μεσσήνης στις Κεραμειές με 1-0.
Το γκολ του Κουλόπουλου μόλις στο 9ο λεπτό , το οποίο ελέγχεται και για οφσάιντ , στάθηκε ικανό να δώσει τη νίκη στην ομάδα της Μεσσηνίας, παρά την πίεση που άσκησε η ομάδα μας στην επανάληψη.
ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ (Δ. Ζησιμάτος): Καραϊσκος, Χρ. Μινέτος, Γερασιμάτος, Ντουκάι, Τζωρτζάτος (Ψαριανός), Γ. Μινέτος (80′ Κουλάκης), Πολλάκης, Αποστολάτος, Αντωνάτος, Μπούσι, Α. Κορισάνος (69′ Π. Κορσιάνος).
ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ: Κατσιπόδας, Τρίψας Ι. Τρίψας Χρ. (62′ Μωράκης), Μπούρδος (46′ Αρβανίτης), Δασκαλάκης, Γερμάνης, Αντωνίου, Καλογερόπουλος Ι. (77′ Βαρβαρούτσος), Κουλόπουλος, Δημητρακόπουλος, Καλογερόπουλος Α.
ΑΡΧΕΙΟ
Σάββατο βράδυ @ MY WAY CLUB [28.12.2019]
«ΤΟ ΣΠΑΡΤΟ» σας προσκαλεί σε εκδήλωση του Πολιτιστικού Συλλόγου, στα Σπαρτιά
Μια θύμηση για τον μακαριστό πρωτοπρεσβύτερο και λαμπρό επιστήμονα π. Γεώργιο Μεταλληνό
Νίκη επί του Προμηθέα ΄14 στην Πάτρα και πρόκριση στις 8 καλύτερες ομάδες της Α΄ Κατηγορίας για τους Εφήβους του Α. Σ. Κεφαλονιά
Λύκειο Ελληνίδων – Το στόλισμα της «Αγιοβασιλίτσας»
ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ
Πολιτιστικό Φεστιβάλ Πουλάτων 2024 [26.07.2024]
Τουρνουά Beach Volley K22 Finals 2024 @Άη Χέλης [26.07.2024]
Π.Σ. «Το Ριφόρτσο» αφιέρωμα στα 200 χρόνια από τον θάνατο του Λόρδου Βύρωνα @Μεταξάτα [26.07.2024]
Διατόμικη έκθεση: Υποθαλάσσιες πολυμορφίες/ Underwater diversities [26.07.2024]
ΑΦΙΕΡΩΜΑΤΑ
![Ανακαλύψτε το Μέλλον της Μετακίνησης στην Νippy eco mobility](/wp-content/themes/yootheme/cache/a9/DSC05701-1-a9e78b92.jpeg)
Ανακαλύψτε το Μέλλον της Μετακίνησης στην Νippy eco mobility
![«Τρυπώσαμε» στις πρόβες της θεατρικής παράστασης «Το θεριό του ταύρου»](/wp-content/themes/yootheme/cache/01/S3N07021-01595a97.jpeg)
«Τρυπώσαμε» στις πρόβες της θεατρικής παράστασης «Το θεριό του ταύρου»
![«Παραδοσιακό Μαγειριό» η νέα επιχείρηση στην οδό Σιτεμπόρων στο Αργοστόλι](/wp-content/themes/yootheme/cache/97/DSC04181-1-975587bf.jpeg)
«Παραδοσιακό Μαγειριό» η νέα επιχείρηση στην οδό Σιτεμπόρων στο Αργοστόλι
![Tzannatos Jewellers Corner : Το νέο κόσμημα του Λιθοστρώτου](/wp-content/themes/yootheme/cache/b0/4R1A9227-HDR-1-b0ea4b66.jpeg)