Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες cookie αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησης σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η ανάγνωση σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπο μας και η βοήθεια της ομάδας μας να κατανοήσει ποιες ενότητες του ιστοτόπου θεωρείτε πιο ενδιαφέρουσες και χρήσιμες.
Ανετη πρόκριση του Ν.Ο.Α στους αγώνες της προκριματικής φάσης της Γ' Εθνικής
Με ιδιαίτερη άνεση προκρίθηκε ο Ν.Ο.Α επικρατώντας στους αγώνες που έδωσε στο κολυμβητήριο Αργοστολίου για την προκριματική φάση της Γ’ Εθνικής κατηγορίας στην υδατοσφαίριση. Χθες επικράτησε 9 – 4 απέναντι στο Πόρτο Ράφτη και σήμερα νίκησε 13 – 4 το Μεσολόγγι, τερματίζοντας άνετα πρώτο. Στον άλλο αγώνα το Πόρτο Ράφτη επικράτησε του Μεσολλογίου, κατακτώντας τη δεύτερη θέση. Τώρα ευελπιστούμε αντίστοιχες εμφανίσεις και επιτυχίες στην τελική φάση, προκειμένου να έρθει η πρόκριση στη Β’ Εθνική κατηγορία, ενώ προσπάθιες γίνονται προκειμένου να αναλυφθεί και η επόμενη φάση της διοργάνωσης.
Οι υπεύθυνοι της ομάδας του Ν.Ο.Α. ευχαρίστησαν τον Α.Ο.Δ.Α και ιδιαίτερα τον πρόεδρό του κ. Νίκο Κορσιάνο και το δήμαρχο της πόλης κ. Γιώργο Τσιλιμιδό για τη συμβολή τους στη διοργάνωση.
ΑΡΧΕΙΟ
Σάββατο βράδυ @ MY WAY CLUB [28.12.2019]
«ΤΟ ΣΠΑΡΤΟ» σας προσκαλεί σε εκδήλωση του Πολιτιστικού Συλλόγου, στα Σπαρτιά
Μια θύμηση για τον μακαριστό πρωτοπρεσβύτερο και λαμπρό επιστήμονα π. Γεώργιο Μεταλληνό
Νίκη επί του Προμηθέα ΄14 στην Πάτρα και πρόκριση στις 8 καλύτερες ομάδες της Α΄ Κατηγορίας για τους Εφήβους του Α. Σ. Κεφαλονιά
Λύκειο Ελληνίδων – Το στόλισμα της «Αγιοβασιλίτσας»
ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ
Τουρνουά Beachvolley K22 Finals 2024 @Άη Χέλης [26.07.2024]
Π.Σ. «Το Ριφόρτσο» αφιέρωμα στα 200 χρόνια από τον θάνατο του Λόρδου Βύρωνα @Μεταξάτα [26.07.2024]
Διατόμικη έκθεση: Υποθαλάσσιες πολυμορφίες/ Underwater diversities [26.07.2024]
Ολοκληρώθηκαν οι εκδηλώσεις « Πέτρα και Άνθρωπος»
ΑΦΙΕΡΩΜΑΤΑ
![Ανακαλύψτε το Μέλλον της Μετακίνησης στην Νippy eco mobility](/wp-content/themes/yootheme/cache/a9/DSC05701-1-a9e78b92.jpeg)
Ανακαλύψτε το Μέλλον της Μετακίνησης στην Νippy eco mobility
![«Τρυπώσαμε» στις πρόβες της θεατρικής παράστασης «Το θεριό του ταύρου»](/wp-content/themes/yootheme/cache/01/S3N07021-01595a97.jpeg)
«Τρυπώσαμε» στις πρόβες της θεατρικής παράστασης «Το θεριό του ταύρου»
![«Παραδοσιακό Μαγειριό» η νέα επιχείρηση στην οδό Σιτεμπόρων στο Αργοστόλι](/wp-content/themes/yootheme/cache/97/DSC04181-1-975587bf.jpeg)
«Παραδοσιακό Μαγειριό» η νέα επιχείρηση στην οδό Σιτεμπόρων στο Αργοστόλι
![Tzannatos Jewellers Corner : Το νέο κόσμημα του Λιθοστρώτου](/wp-content/themes/yootheme/cache/b0/4R1A9227-HDR-1-b0ea4b66.jpeg)