Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες cookie αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησης σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η ανάγνωση σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπο μας και η βοήθεια της ομάδας μας να κατανοήσει ποιες ενότητες του ιστοτόπου θεωρείτε πιο ενδιαφέρουσες και χρήσιμες.
Αποκαθίστανται τα προβλήματα στις τηλεπικοινωνίες.
Τα προβλήματα που δημιουργήθηκαν από χθες το βράδυ στο τηλεφωνικό δίκτυο του Νομού μας άρχισαν να ομαλοποιούνται από της 17:30 σήμερα το απόγευμα. Τα προβλήματα κυρίως εντοπίστηκαν στην επικοινωνία των σταθερών τηλεφώνων των νησιών μας με την υπόλοιπη Ελλάδα και το ανάποδο. Στις κλήσεις που πραγματοποιούνταν εντός Νόμου τα πράγματα ήταν καλύτερα αφού δεν παρουσιάστηκαν ιδιαίτερα προβλήματα. Προβλήματα επίσης υπήρξαν χθες το βράδυ και στις συνδέσεις τον χρηστών με το internet αλλά μετά 2-3 ώρες ξεπεράστηκαν.Το πρόβλημα που δημιουργήθηκε οφείλετε στην βλάβη που προέκυψε σε οπτικό αγωγό του ΟΤΕ μεταξύ Πάτρας και Λεχαινών. Αυτή την στιγμή οι προσπάθειες αποκατάστασης επικεντρώνονται στην λειτουργία μιας εφεδρικής γραμμής μέσω Λευκάδας και Ακτίου ώστε να υπάρξει ένας εναλλακτικός τρόπος επικοινωνίας με την υπόλοιπη Ελλάδα μέχρι να γίνει η πλήρης αποκατάσταση της κύριας γραμμής.
ΑΡΧΕΙΟ
Σάββατο βράδυ @ MY WAY CLUB [28.12.2019]
«ΤΟ ΣΠΑΡΤΟ» σας προσκαλεί σε εκδήλωση του Πολιτιστικού Συλλόγου, στα Σπαρτιά
Μια θύμηση για τον μακαριστό πρωτοπρεσβύτερο και λαμπρό επιστήμονα π. Γεώργιο Μεταλληνό
Νίκη επί του Προμηθέα ΄14 στην Πάτρα και πρόκριση στις 8 καλύτερες ομάδες της Α΄ Κατηγορίας για τους Εφήβους του Α. Σ. Κεφαλονιά
Λύκειο Ελληνίδων – Το στόλισμα της «Αγιοβασιλίτσας»
ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ
Τουρνουά Beachvolley K22 Finals 2024 @Άη Χέλης [26.07.2024]
Π.Σ. «Το Ριφόρτσο» αφιέρωμα στα 200 χρόνια από τον θάνατο του Λόρδου Βύρωνα @Μεταξάτα [26.07.2024]
Διατόμικη έκθεση: Υποθαλάσσιες πολυμορφίες/ Underwater diversities [26.07.2024]
Ολοκληρώθηκαν οι εκδηλώσεις « Πέτρα και Άνθρωπος»
ΑΦΙΕΡΩΜΑΤΑ
![Ανακαλύψτε το Μέλλον της Μετακίνησης στην Νippy eco mobility](/wp-content/themes/yootheme/cache/a9/DSC05701-1-a9e78b92.jpeg)
Ανακαλύψτε το Μέλλον της Μετακίνησης στην Νippy eco mobility
![«Τρυπώσαμε» στις πρόβες της θεατρικής παράστασης «Το θεριό του ταύρου»](/wp-content/themes/yootheme/cache/01/S3N07021-01595a97.jpeg)
«Τρυπώσαμε» στις πρόβες της θεατρικής παράστασης «Το θεριό του ταύρου»
![«Παραδοσιακό Μαγειριό» η νέα επιχείρηση στην οδό Σιτεμπόρων στο Αργοστόλι](/wp-content/themes/yootheme/cache/97/DSC04181-1-975587bf.jpeg)
«Παραδοσιακό Μαγειριό» η νέα επιχείρηση στην οδό Σιτεμπόρων στο Αργοστόλι
![Tzannatos Jewellers Corner : Το νέο κόσμημα του Λιθοστρώτου](/wp-content/themes/yootheme/cache/b0/4R1A9227-HDR-1-b0ea4b66.jpeg)