Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες cookie αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησης σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η ανάγνωση σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπο μας και η βοήθεια της ομάδας μας να κατανοήσει ποιες ενότητες του ιστοτόπου θεωρείτε πιο ενδιαφέρουσες και χρήσιμες.
Αποφάσεις για την πορεία της Α.Ο. Λειβαθούς στο περιφερειακό
Σε πρόσφατο Δ.Σ. αποφασίστηκε ότι η ομάδα θα συνεχίσει την πορεία της στο Περιφερειακό Πρωτάθλημα με τον προπονητή του 1ου Νταμπλ της ιστορίας της κ.Θοδωρο Βουκελατο. Ο κορμός της ομάδος θα παραμείνει ο ίδιος, με τις απαραίτητες προσθήκες στο ράστερ των ποδοσφαιριστών που θα υποδείξει ο προπονητής μας. Οι παίκτες που θα αποκτηθούν θα είναι η πλειοψηφία τους Κεφαλονίτες καθώς πιστεύουμε ότι υπάρχουν αξιόλογοι ποδοσφαιριστές που μπορούν να διακριθούν στο ιδιαίτερα ανταγωνιστικό Πρωτάθλημα. Το Δ.Σ. της ομάδας είναι ιδιαίτερα ευχαριστημένο από την ανταπόκριση των φίλαθλων και των χορηγών της που δηλώνουν παρόν στη καινούργια προσπάθεια μας να κάνουμε όλοι μαζί αισθητή την παρουσία μας στο Περιφερειακό Πρωτάθλημα. Στην καινούργια χρονια θα δοθεί ιδιαίτερη προσοχή και φροντίδα στις Ακαδημίες της ομάδας μας με προπονητή τον κ.Αθηναίο Μιχάλη, πιστεύοντας ότι ο ποδοσφαιρικός αιμοδότης μιας ομάδας είναι οι σωστά δομημένες και οργανωμένες Ακαδημίες. Θέλουμε να συγχαρούμε τον προπονητή και τους παίκτες για την τεραστία φετινή επιτυχία τους, τον προπονητή των ακαδημιών μας για το αξιολογότατο έργο που κάνει τα τελευταία χρόνια στην ομάδα μας, να ευχαριστήσουμε τους φίλαθλους μας για την στήριξη τους και φυσικά τους χορηγούς μας.
ΕΚ ΤΟΥ Δ.Σ.
του Α.Ο. Λειβαθούς
ΑΡΧΕΙΟ
Σάββατο βράδυ @ MY WAY CLUB [28.12.2019]
«ΤΟ ΣΠΑΡΤΟ» σας προσκαλεί σε εκδήλωση του Πολιτιστικού Συλλόγου, στα Σπαρτιά
Μια θύμηση για τον μακαριστό πρωτοπρεσβύτερο και λαμπρό επιστήμονα π. Γεώργιο Μεταλληνό
Νίκη επί του Προμηθέα ΄14 στην Πάτρα και πρόκριση στις 8 καλύτερες ομάδες της Α΄ Κατηγορίας για τους Εφήβους του Α. Σ. Κεφαλονιά
Λύκειο Ελληνίδων – Το στόλισμα της «Αγιοβασιλίτσας»
ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ
Τουρνουά Beachvolley K22 Finals 2024 @Άη Χέλης [26.07.2024]
Π.Σ. «Το Ριφόρτσο» αφιέρωμα στα 200 χρόνια από τον θάνατο του Λόρδου Βύρωνα @Μεταξάτα [26.07.2024]
Διατόμικη έκθεση: Υποθαλάσσιες πολυμορφίες/ Underwater diversities [26.07.2024]
Ολοκληρώθηκαν οι εκδηλώσεις « Πέτρα και Άνθρωπος»
ΑΦΙΕΡΩΜΑΤΑ
![Ανακαλύψτε το Μέλλον της Μετακίνησης στην Νippy eco mobility](/wp-content/themes/yootheme/cache/a9/DSC05701-1-a9e78b92.jpeg)
Ανακαλύψτε το Μέλλον της Μετακίνησης στην Νippy eco mobility
![«Τρυπώσαμε» στις πρόβες της θεατρικής παράστασης «Το θεριό του ταύρου»](/wp-content/themes/yootheme/cache/01/S3N07021-01595a97.jpeg)
«Τρυπώσαμε» στις πρόβες της θεατρικής παράστασης «Το θεριό του ταύρου»
![«Παραδοσιακό Μαγειριό» η νέα επιχείρηση στην οδό Σιτεμπόρων στο Αργοστόλι](/wp-content/themes/yootheme/cache/97/DSC04181-1-975587bf.jpeg)
«Παραδοσιακό Μαγειριό» η νέα επιχείρηση στην οδό Σιτεμπόρων στο Αργοστόλι
![Tzannatos Jewellers Corner : Το νέο κόσμημα του Λιθοστρώτου](/wp-content/themes/yootheme/cache/b0/4R1A9227-HDR-1-b0ea4b66.jpeg)