Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες cookie αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησης σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η ανάγνωση σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπο μας και η βοήθεια της ομάδας μας να κατανοήσει ποιες ενότητες του ιστοτόπου θεωρείτε πιο ενδιαφέρουσες και χρήσιμες.
Αρχαιρεσίες για την ανάδειξη Προέδρου, Αντιπροέδρου και Γραμματέα του Ν.Σ.
Την Κυριακή 2 Ιανουαρίου 2005, πραγματοποιήθηκαν στην αίθουσα συνεδριάσεων του Νομαρχιακού Συμβουλίου, οι αρχαιρεσίες για την ανάδειξη του νέου Προέδρου, του νέου Αντιπροέδρου και του νέου Γραμματέα του Νομαρχιακού Συμβουλίου.
Πρόεδρος του Νομαρχιακού Συμβουλίου για την επόμενη διετία αναδείχθηκε ο κ. Βασίλης Καμπίτσης.Αντιπρόεδρος του Νομαρχιακού Συμβουλίου για την επόμενη διετία αναδείχθηκε ο κ. Γεώργιος Τραυλός.
Γραμματέας του Νομαρχιακού Συμβουλίου για την επόμενη διετία αναδείχθηκε η κ. Παρασκευή Μαρκαντωνάτου – Ζαχαροπούλου.
Επίσης, πραγματοποιήθηκαν οι αρχαιρεσίες και για την ανάδειξη των νέων μελών της 1ης και 2ας Νομαρχιακής Επιτροπής.
Στην 1η Νομαρχιακή Επιτροπή, προεδρεύων της οποίας είναι ο ορισθείς Αντινομάρχης, κ. Ευστάθιος – Σωτήριος Κουρής, εκλέχθηκαν, εκ μέρους της πλειοψηφίας η κ. Βιτσεντζάτου – Μαρκάτου Κωνσταντίνα και εκ μέρους της μειοψηφίας ο κ. Μοσχόπουλος Σπύρος. Αναπληρωματικά μέλη εκλέχθηκαν, εκ μέρους της πλειοψηφίας ο κ. Καρούσος Ανδρέας και εκ μέρους της μειοψηφίας ο κ. Γεωργάτος Διονύσιος.
Στη 2η Νομαρχιακή Επιτροπή, προεδρεύων της οποίας είναι ο ορισθείς Αντινομάρχης, κ. Αγγελος Μαρκέτος, εκλέχθηκαν, εκ μέρους της πλειοψηφίας ο κ. Φωής Νικόλαος και εκ μέρους της μειοψηφίας η κ. Αλεξανδροπούλου Νόπη. Αναπληρωματικά μέλη εκλέχθηκαν, εκ μέρους της πλειοψηφίας ο κ. Κανδηλιώτης Ιωάννης και εκ μέρους της μειοψηφίας ο κ. Γεωργάτος Διονύσιος.
ΑΡΧΕΙΟ
Σάββατο βράδυ @ MY WAY CLUB [28.12.2019]
«ΤΟ ΣΠΑΡΤΟ» σας προσκαλεί σε εκδήλωση του Πολιτιστικού Συλλόγου, στα Σπαρτιά
Μια θύμηση για τον μακαριστό πρωτοπρεσβύτερο και λαμπρό επιστήμονα π. Γεώργιο Μεταλληνό
Νίκη επί του Προμηθέα ΄14 στην Πάτρα και πρόκριση στις 8 καλύτερες ομάδες της Α΄ Κατηγορίας για τους Εφήβους του Α. Σ. Κεφαλονιά
Λύκειο Ελληνίδων – Το στόλισμα της «Αγιοβασιλίτσας»
ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ
Τουρνουά Beachvolley K22 Finals 2024 @Άη Χέλης [26.07.2024]
Π.Σ. «Το Ριφόρτσο» αφιέρωμα στα 200 χρόνια από τον θάνατο του Λόρδου Βύρωνα @Μεταξάτα [26.07.2024]
Διατόμικη έκθεση: Υποθαλάσσιες πολυμορφίες/ Underwater diversities [26.07.2024]
Ολοκληρώθηκαν οι εκδηλώσεις « Πέτρα και Άνθρωπος»
ΑΦΙΕΡΩΜΑΤΑ
![Ανακαλύψτε το Μέλλον της Μετακίνησης στην Νippy eco mobility](/wp-content/themes/yootheme/cache/a9/DSC05701-1-a9e78b92.jpeg)
Ανακαλύψτε το Μέλλον της Μετακίνησης στην Νippy eco mobility
![«Τρυπώσαμε» στις πρόβες της θεατρικής παράστασης «Το θεριό του ταύρου»](/wp-content/themes/yootheme/cache/01/S3N07021-01595a97.jpeg)
«Τρυπώσαμε» στις πρόβες της θεατρικής παράστασης «Το θεριό του ταύρου»
![«Παραδοσιακό Μαγειριό» η νέα επιχείρηση στην οδό Σιτεμπόρων στο Αργοστόλι](/wp-content/themes/yootheme/cache/97/DSC04181-1-975587bf.jpeg)
«Παραδοσιακό Μαγειριό» η νέα επιχείρηση στην οδό Σιτεμπόρων στο Αργοστόλι
![Tzannatos Jewellers Corner : Το νέο κόσμημα του Λιθοστρώτου](/wp-content/themes/yootheme/cache/b0/4R1A9227-HDR-1-b0ea4b66.jpeg)