Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες cookie αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησης σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η ανάγνωση σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπο μας και η βοήθεια της ομάδας μας να κατανοήσει ποιες ενότητες του ιστοτόπου θεωρείτε πιο ενδιαφέρουσες και χρήσιμες.
Δίνεται συνέχεια στην Κατάληψη του Τ.Η.Μ.Ο
Χθες, πραγματοποιήθηκε γενική συνέλευση των φοιτητών του τμήματος Τ.Η.Μ.Ο. και αποφασίστηκε να δοθεί συνέχεια στην κατάληψη του τμήματος έως την Τρίτη 19 Ιανουαρίου, όπου θα πραγματοποιηθεί η επόμενη συνέλευση.Τις προηγούμενες μέρες, οι φοιτητές (μέσω του προέδρου του «Συντονιστικού» της κατάληψης) ήρθαν σε επαφή με τον πρόεδρο και την αντιπρόεδρο της Διοικούσας Επιτροπής του Α.Τ.Ε.Ι Ιονίων Νήσων.
Η Διοικούσα ήταν πολύ δεκτική κι έτσι την προσεχή Δευτέρα θα γίνει συνάντηση μεταξύ μελών της Διοικούσας, του προϊστάμενου και του αναπληρωτή προϊστάμενου του Α.Τ.Ε.Ι., του Συντονιστικού της κατάληψης καθώς και του πενταμελούς του τμήματος.
Τα θέματα, κυρίως, που θα συζητηθούν είναι για το ποιος ευθύνεται για την όλη κατάσταση που επικρατεί στο τμήμα και τελικά, πως θα κινηθούν οι διαδικασίες προκειμένου να βρεθεί κάποια λύση.
ΑΡΧΕΙΟ
Σάββατο βράδυ @ MY WAY CLUB [28.12.2019]
«ΤΟ ΣΠΑΡΤΟ» σας προσκαλεί σε εκδήλωση του Πολιτιστικού Συλλόγου, στα Σπαρτιά
Μια θύμηση για τον μακαριστό πρωτοπρεσβύτερο και λαμπρό επιστήμονα π. Γεώργιο Μεταλληνό
Νίκη επί του Προμηθέα ΄14 στην Πάτρα και πρόκριση στις 8 καλύτερες ομάδες της Α΄ Κατηγορίας για τους Εφήβους του Α. Σ. Κεφαλονιά
Λύκειο Ελληνίδων – Το στόλισμα της «Αγιοβασιλίτσας»
ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ
Τουρνουά Beach Volley K22 Finals 2024 @Άη Χέλης [26.07.2024]
Π.Σ. «Το Ριφόρτσο» αφιέρωμα στα 200 χρόνια από τον θάνατο του Λόρδου Βύρωνα @Μεταξάτα [26.07.2024]
Διατόμικη έκθεση: Υποθαλάσσιες πολυμορφίες/ Underwater diversities [26.07.2024]
Ολοκληρώθηκαν οι εκδηλώσεις « Πέτρα και Άνθρωπος»
ΑΦΙΕΡΩΜΑΤΑ
![Ανακαλύψτε το Μέλλον της Μετακίνησης στην Νippy eco mobility](/wp-content/themes/yootheme/cache/a9/DSC05701-1-a9e78b92.jpeg)
Ανακαλύψτε το Μέλλον της Μετακίνησης στην Νippy eco mobility
![«Τρυπώσαμε» στις πρόβες της θεατρικής παράστασης «Το θεριό του ταύρου»](/wp-content/themes/yootheme/cache/01/S3N07021-01595a97.jpeg)
«Τρυπώσαμε» στις πρόβες της θεατρικής παράστασης «Το θεριό του ταύρου»
![«Παραδοσιακό Μαγειριό» η νέα επιχείρηση στην οδό Σιτεμπόρων στο Αργοστόλι](/wp-content/themes/yootheme/cache/97/DSC04181-1-975587bf.jpeg)
«Παραδοσιακό Μαγειριό» η νέα επιχείρηση στην οδό Σιτεμπόρων στο Αργοστόλι
![Tzannatos Jewellers Corner : Το νέο κόσμημα του Λιθοστρώτου](/wp-content/themes/yootheme/cache/b0/4R1A9227-HDR-1-b0ea4b66.jpeg)