Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες cookie αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησης σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η ανάγνωση σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπο μας και η βοήθεια της ομάδας μας να κατανοήσει ποιες ενότητες του ιστοτόπου θεωρείτε πιο ενδιαφέρουσες και χρήσιμες.
Δεν έρχεται στο νοσοκομείο ο καρδιολόγος
Για άλλη μια φορά δυστυχώς βγήκα αληθινός λέγοντας ότι εάν δεν εξοπλίσουμε τα νοσοκομεία μας με δικούς μας γιατρούς δεν πρόκειται να πατήσει κανείς το πόδι του σε αυτό τον Αγιο τόπο. Αυτή την επιβεβαίωση έκανε ο Διοικητής του Νοσοκομείου Αργοστολίου κ. Κεκάτος ΟΤΙ Καρδιολόγος ΤΕΛΟΣ δεν έρχεται λέει γιατί αρρώστησε κάποιος δικός της φαντασθείτε “Συνέπεια και ενδιαφέρον”. Ξανά από την αρχή διαδικασίες και παρακαλετά και μέσα για να έλθει Καρδιολόγος γι’ αυτό προσέχετε αυτές της μέρες μην στεναχωρηθείτε και πάθετε την καρδιά σας γιατί καρδιολόγος τέλος τον ψάχνουμε όσο για την αγωνία του Νεφρολόγου για την κάλυψη αναγκών του τμήματος θα περιμένουμε και εκεί όπως μας απαντά και ο κ Κεκάτος Βαγγέλης Διοικητής του Γενικού Νοσοκομείου Αργοστολίου. Το μόνο που σας εύχομαι να είστε πάντα καλά Γεμάτη Υγεία.
Βούτος Διονύσιος Δημοσιογράφος ΕΡΤ
ΑΡΧΕΙΟ
Σάββατο βράδυ @ MY WAY CLUB [28.12.2019]
«ΤΟ ΣΠΑΡΤΟ» σας προσκαλεί σε εκδήλωση του Πολιτιστικού Συλλόγου, στα Σπαρτιά
Μια θύμηση για τον μακαριστό πρωτοπρεσβύτερο και λαμπρό επιστήμονα π. Γεώργιο Μεταλληνό
Νίκη επί του Προμηθέα ΄14 στην Πάτρα και πρόκριση στις 8 καλύτερες ομάδες της Α΄ Κατηγορίας για τους Εφήβους του Α. Σ. Κεφαλονιά
Λύκειο Ελληνίδων – Το στόλισμα της «Αγιοβασιλίτσας»
ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ
Πολιτιστικό Φεστιβάλ Πουλάτων 2024 [26.07.2024]
Τουρνουά Beach Volley K22 Finals 2024 @Άη Χέλης [26.07.2024]
Π.Σ. «Το Ριφόρτσο» αφιέρωμα στα 200 χρόνια από τον θάνατο του Λόρδου Βύρωνα @Μεταξάτα [26.07.2024]
Διατόμικη έκθεση: Υποθαλάσσιες πολυμορφίες/ Underwater diversities [26.07.2024]
ΑΦΙΕΡΩΜΑΤΑ
![Ανακαλύψτε το Μέλλον της Μετακίνησης στην Νippy eco mobility](/wp-content/themes/yootheme/cache/a9/DSC05701-1-a9e78b92.jpeg)
Ανακαλύψτε το Μέλλον της Μετακίνησης στην Νippy eco mobility
![«Τρυπώσαμε» στις πρόβες της θεατρικής παράστασης «Το θεριό του ταύρου»](/wp-content/themes/yootheme/cache/01/S3N07021-01595a97.jpeg)
«Τρυπώσαμε» στις πρόβες της θεατρικής παράστασης «Το θεριό του ταύρου»
![«Παραδοσιακό Μαγειριό» η νέα επιχείρηση στην οδό Σιτεμπόρων στο Αργοστόλι](/wp-content/themes/yootheme/cache/97/DSC04181-1-975587bf.jpeg)
«Παραδοσιακό Μαγειριό» η νέα επιχείρηση στην οδό Σιτεμπόρων στο Αργοστόλι
![Tzannatos Jewellers Corner : Το νέο κόσμημα του Λιθοστρώτου](/wp-content/themes/yootheme/cache/b0/4R1A9227-HDR-1-b0ea4b66.jpeg)