Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες cookie αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησης σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η ανάγνωση σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπο μας και η βοήθεια της ομάδας μας να κατανοήσει ποιες ενότητες του ιστοτόπου θεωρείτε πιο ενδιαφέρουσες και χρήσιμες.
Διαδοχικές αποτυχίες για την ομάδα του Αίνου
Η ομάδα του Αίνου στο σόφτμπολ, μετά τις 2 συνεχόμενες νίκες, οδηγήθηκε σε μια σειρά από άτυχα αποτελέσματα, είτε λόγο κακών εμφανίσεων, είτε λόγω ατυχίας. Η αρχή έγινε την Πέμπτη με την ομάδα τις Ευριάλης, εκεί που ενώ νικούσε η ομάδα μας και έχοντας πραγματοποιήσει όλες τις αλλαγές που μπορούσε, σφήκα τσίμπησε παίχτρια που αναγκάστηκε να αποχωρήσει. Έτσι, η ομάδα έμεινε με 8 παίχτες και σύμφωνα με τους κανονισμούς του αθλήματος ο αγώνας κατοχυρώθηκε στις αντιπάλους.
Στη συνέχεια, χθες το απόγευμα μετά από κακή εμφάνιση ηττηθήκαμε με 8 – 7 από τον Ιωνικό Νικαίας, ενώ σήμερα η ήττα ήρθε σχεδόν φυσιολογικά από την ομάδα του Αιγίου με 12 – 6, καθώς από την αρχή οι παίκτριες της ομάδας μας πραγματοποίησαν μια σειρά από λάθη που δεν τις άφησαν να βρίσκονται κοντά στο σκορ σε κανένα σημείο του αγώνα.
Αύριο Κυριακή, στις 11 το μεσημέρι ακολουθεί ο τελευταίος αγώνας ενάντια στην ομάδα του Φάρου που θεωρείται εύκολος, είναι όμως απαραίτητη η προσοχή, αφού στο συγκεκριμέν9ο άθλημα τίποτα δεν είναι προδικασμένο.
Με νίκη εισερχόμαστε στην τετράδα και προκρινόμαστε στα ημιτελικά που αρχίζουν από την επομένη.
ΑΡΧΕΙΟ
Σάββατο βράδυ @ MY WAY CLUB [28.12.2019]
«ΤΟ ΣΠΑΡΤΟ» σας προσκαλεί σε εκδήλωση του Πολιτιστικού Συλλόγου, στα Σπαρτιά
Μια θύμηση για τον μακαριστό πρωτοπρεσβύτερο και λαμπρό επιστήμονα π. Γεώργιο Μεταλληνό
Νίκη επί του Προμηθέα ΄14 στην Πάτρα και πρόκριση στις 8 καλύτερες ομάδες της Α΄ Κατηγορίας για τους Εφήβους του Α. Σ. Κεφαλονιά
Λύκειο Ελληνίδων – Το στόλισμα της «Αγιοβασιλίτσας»
ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ
Πολιτιστικό Φεστιβάλ Πουλάτων 2024 [26.07.2024]
Τουρνουά Beach Volley K22 Finals 2024 @Άη Χέλης [26.07.2024]
Π.Σ. «Το Ριφόρτσο» αφιέρωμα στα 200 χρόνια από τον θάνατο του Λόρδου Βύρωνα @Μεταξάτα [26.07.2024]
Διατόμικη έκθεση: Υποθαλάσσιες πολυμορφίες/ Underwater diversities [26.07.2024]
ΑΦΙΕΡΩΜΑΤΑ
![Ανακαλύψτε το Μέλλον της Μετακίνησης στην Νippy eco mobility](/wp-content/themes/yootheme/cache/a9/DSC05701-1-a9e78b92.jpeg)
Ανακαλύψτε το Μέλλον της Μετακίνησης στην Νippy eco mobility
![«Τρυπώσαμε» στις πρόβες της θεατρικής παράστασης «Το θεριό του ταύρου»](/wp-content/themes/yootheme/cache/01/S3N07021-01595a97.jpeg)
«Τρυπώσαμε» στις πρόβες της θεατρικής παράστασης «Το θεριό του ταύρου»
![«Παραδοσιακό Μαγειριό» η νέα επιχείρηση στην οδό Σιτεμπόρων στο Αργοστόλι](/wp-content/themes/yootheme/cache/97/DSC04181-1-975587bf.jpeg)
«Παραδοσιακό Μαγειριό» η νέα επιχείρηση στην οδό Σιτεμπόρων στο Αργοστόλι
![Tzannatos Jewellers Corner : Το νέο κόσμημα του Λιθοστρώτου](/wp-content/themes/yootheme/cache/b0/4R1A9227-HDR-1-b0ea4b66.jpeg)