Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες cookie αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησης σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η ανάγνωση σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπο μας και η βοήθεια της ομάδας μας να κατανοήσει ποιες ενότητες του ιστοτόπου θεωρείτε πιο ενδιαφέρουσες και χρήσιμες.
Δραστηριότητες του Εμποροεπαγγελματικού Συλλόγου το τελευταίο διάστημα
Σας ενημερώνουμε για τις ενέργειες του συλλόγου μας το τελευταίο διάστημα.
Α) Λάβαμε μέρος στην επιτροπή υποβολής προτάσεων για την ερχόμενη τουριστική περίοδο, σε συνεργασία με την Νομαρχία και άλλους φορείς ενοικ. Καταλύματα, τουριστικούς πράκτορες και άλλους, με υπεύθυνο τον κο Μαρκάτο Διονύση μέλος του ΔΣ του συλλόγου μας. Η παραπάνω επιτροπή μετά από συναντήσεις που πραγματοποίησε και θα πραγματοποιήσει θα καταθέσει τις επικρατέστερες προτάσεις στην Νομαρχία προς εφαρμογή.Β) Προκηρύξαμε Απεργιακή κινητοποίηση στις 10/02/2010 μετά από τα πολλά προβλήματα που βιώνουμε όλοι οι επαγγελματίες, με όχι πολύ καλά ποσοστά συμμετοχής, και αισθανόμαστε την ανάγκη να ευχαριστήσουμε τους συναδέλφους που στήριξαν αυτή την προσπάθεια.
Γ) Επιτέλους μετά από πολλές προτροπές για συνεργασία προς όλους, από την πλευρά του Συλλόγου μας, μπορέσαμε να φτάσουμε σε κάποιες κατΆ αρχάς συνομιλίες με ΕΕΚΙ και «Κράνη» και να συναποφασίσουμε για κοινές ενέργειες προς το συμφέρον όλων των επαγγελματιών. (Περισσότερα σε νέα ενημέρωση).
Δ) Σε λίγο καιρό θα είναι πραγματικότητα η εφημερίδα του συλλόγου μας με νέα, άρθρα και πληροφορίες για όλους τους επαγγελματίες. Όσοι από εσάς τα μέλη του συλλόγου ενδιαφέρεστε να διαφημιστείτε στην εφημερίδα του συλλόγου καλέστε στα 2671026566 και 2671300469 για περισσότερες πληροφορίες.
Τέλος σας ενημερώνουμε ότι η κοπή της πίτας του συλλόγου μας θα γίνει στις 28/02/2010 στο κέντρο «ΕΝΕΤΙΚΟN» η πρόσκληση κοστίζει 10¤ το άτομο και περιλαμβάνει κρύο πιάτο και αναψυκτικό. Μαζί μας θα είναι και η ορχήστρα του κέντρου να διασκεδάσουμε με τα τραγούδια τους.
Παράλληλα στο έντυπο που θα βρείτε στο φάκελο θα ενημερωθείτε για μια πραγματικά αξιέπαινη προσπάθεια του Πάνου Βαρδάκου καλλιτεχνικού διευθυντή της ΔΕΠΑΨ, που πιστεύουμε ότι όλοι πρέπει να τιμήσουμε με την παρουσία μας.
Για τον Εμποροεπαγγελματικό σύλλογο
ο Πρόεδρος
Μαρκάτος Μιχάλης
ΑΡΧΕΙΟ
Σάββατο βράδυ @ MY WAY CLUB [28.12.2019]
«ΤΟ ΣΠΑΡΤΟ» σας προσκαλεί σε εκδήλωση του Πολιτιστικού Συλλόγου, στα Σπαρτιά
Μια θύμηση για τον μακαριστό πρωτοπρεσβύτερο και λαμπρό επιστήμονα π. Γεώργιο Μεταλληνό
Νίκη επί του Προμηθέα ΄14 στην Πάτρα και πρόκριση στις 8 καλύτερες ομάδες της Α΄ Κατηγορίας για τους Εφήβους του Α. Σ. Κεφαλονιά
Λύκειο Ελληνίδων – Το στόλισμα της «Αγιοβασιλίτσας»
ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ
Τουρνουά Beachvolley K22 Finals 2024 @Άη Χέλης [26.07.2024]
Π.Σ. «Το Ριφόρτσο» αφιέρωμα στα 200 χρόνια από τον θάνατο του Λόρδου Βύρωνα @Μεταξάτα [26.07.2024]
Διατόμικη έκθεση: Υποθαλάσσιες πολυμορφίες/ Underwater diversities [26.07.2024]
Ολοκληρώθηκαν οι εκδηλώσεις « Πέτρα και Άνθρωπος»
ΑΦΙΕΡΩΜΑΤΑ
![Ανακαλύψτε το Μέλλον της Μετακίνησης στην Νippy eco mobility](/wp-content/themes/yootheme/cache/a9/DSC05701-1-a9e78b92.jpeg)
Ανακαλύψτε το Μέλλον της Μετακίνησης στην Νippy eco mobility
![«Τρυπώσαμε» στις πρόβες της θεατρικής παράστασης «Το θεριό του ταύρου»](/wp-content/themes/yootheme/cache/01/S3N07021-01595a97.jpeg)
«Τρυπώσαμε» στις πρόβες της θεατρικής παράστασης «Το θεριό του ταύρου»
![«Παραδοσιακό Μαγειριό» η νέα επιχείρηση στην οδό Σιτεμπόρων στο Αργοστόλι](/wp-content/themes/yootheme/cache/97/DSC04181-1-975587bf.jpeg)
«Παραδοσιακό Μαγειριό» η νέα επιχείρηση στην οδό Σιτεμπόρων στο Αργοστόλι
![Tzannatos Jewellers Corner : Το νέο κόσμημα του Λιθοστρώτου](/wp-content/themes/yootheme/cache/b0/4R1A9227-HDR-1-b0ea4b66.jpeg)