Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες cookie αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησης σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η ανάγνωση σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπο μας και η βοήθεια της ομάδας μας να κατανοήσει ποιες ενότητες του ιστοτόπου θεωρείτε πιο ενδιαφέρουσες και χρήσιμες.
Εικόνες ντροπής για τον τουρισμό μας
ΩΡΑ 2.30 Ντάλα μεσημέρι και 45 Βαθμούς Θερμοκρασία διαδραματίζεται άλλη μια εικόνα ντροπής υποδοχής των επισκεπτών μας από τα κρουαζιερόπλοια και φυσικά οι εικόνες μιλάνε από μόνες τους όσο για το Κουκλόσπιτο των 45000 χιλ ευρω δηλαδή 15000000 εκατ δρχ το έχουμε για φιγούρα όταν ο κόσμος βρίσκετε στον ήλιο, ενώ απλά χωρίς να ξοδέψουμε εκατομμύρια μια πρόχειρη κατασκευή από Τέντες στο σημείο που περιμένουν της Λάντζες θα ηταν Ανακούφιση για τους Αμοιρους τουρίστες που ψήνονται στον ήλιο για να επιβιβαστούν,Όσο για αυτά που λέγονται και ακούγονται ότι δηλαδή τι θέλετε το λιμάνι είναι εμπορικό και πολύ σας και καλό σας ,δηλαδή χάρη μας κάνουν Κυρίες και Κύριοι ;
Επίσης περιμένουμε απάντηση από τα προηγούμενα Δημοσιεύματα για της διαδικασίες και προσφορές από το λιμενικό ταμείο για το περιβόητο κτίσμα από Νοβοπάν και γιατί στοίχισε 45000 χιλ ευρω και τι εξυπηρετεί; Γιατί οι Φωτογραφίες δείχνουν αλλά, και Επίσης γιατί δεν εχει εκτελεστή η απόφαση της ΤΕΚΔ-ΚΙ για τον εκάστοτε δήμαρχο Σάμης να είναι και ο Πρόεδρος του Λιμενικού Ταμείου αφού ο εκάστοτε Πρόεδρος δεν πρέπει να είναι εκλεγμένος; Περιμένουμε να απαντήσει ο πρόεδρος της ΤΕΔΚ-κι Κ Κοτσιλίνης Μάρκος.
Για όλα αυτά δεν θα έπρεπε να απαντήσει ο αρμόδιος Αντινομάρχης κ Γαλιατσατος Θεόδωρος που από γνωρίζω συμπράττει και αυτός πολλά χρόνια που φωνάζω αλλά Πράξης δεν βλέπουμε ΤΙΣ ΦΤΑΙΕΙ που λέει και ο Αμοιρος Λαός Ίδωμεν !!!!!!!!!
Υ/Γ όσο για τα γραφόμενα μου ας ρωτήσουν τον κ Ζαμπελη Μανωλη και θα καταλάβουν όλοι ότι, Αστο να μην το γράψω το καταλαβαίνετε
Βουτος Διονυσιος Δημοσιογράφος ΕΡΤ
ΑΡΧΕΙΟ
Σάββατο βράδυ @ MY WAY CLUB [28.12.2019]
«ΤΟ ΣΠΑΡΤΟ» σας προσκαλεί σε εκδήλωση του Πολιτιστικού Συλλόγου, στα Σπαρτιά
Μια θύμηση για τον μακαριστό πρωτοπρεσβύτερο και λαμπρό επιστήμονα π. Γεώργιο Μεταλληνό
Νίκη επί του Προμηθέα ΄14 στην Πάτρα και πρόκριση στις 8 καλύτερες ομάδες της Α΄ Κατηγορίας για τους Εφήβους του Α. Σ. Κεφαλονιά
Λύκειο Ελληνίδων – Το στόλισμα της «Αγιοβασιλίτσας»
ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ
Π.Σ. «Το Ριφόρτσο» αφιέρωμα στα 200 χρόνια από τον θάνατο του Λόρδου Βύρωνα @Μεταξάτα [26.07.2024]
Διατόμικη έκθεση: Υποθαλάσσιες πολυμορφίες/ Underwater diversities [26.07.2024]
Ολοκληρώθηκαν οι εκδηλώσεις « Πέτρα και Άνθρωπος»
Συνέντευξη τύπου των διοργανωτών του Πανελλήνιου πρωταθλήματος Beach Volley Κ-22
ΑΦΙΕΡΩΜΑΤΑ
![Ανακαλύψτε το Μέλλον της Μετακίνησης στην Νippy eco mobility](/wp-content/themes/yootheme/cache/a9/DSC05701-1-a9e78b92.jpeg)
Ανακαλύψτε το Μέλλον της Μετακίνησης στην Νippy eco mobility
![«Τρυπώσαμε» στις πρόβες της θεατρικής παράστασης «Το θεριό του ταύρου»](/wp-content/themes/yootheme/cache/01/S3N07021-01595a97.jpeg)
«Τρυπώσαμε» στις πρόβες της θεατρικής παράστασης «Το θεριό του ταύρου»
![«Παραδοσιακό Μαγειριό» η νέα επιχείρηση στην οδό Σιτεμπόρων στο Αργοστόλι](/wp-content/themes/yootheme/cache/97/DSC04181-1-975587bf.jpeg)
«Παραδοσιακό Μαγειριό» η νέα επιχείρηση στην οδό Σιτεμπόρων στο Αργοστόλι
![Tzannatos Jewellers Corner : Το νέο κόσμημα του Λιθοστρώτου](/wp-content/themes/yootheme/cache/b0/4R1A9227-HDR-1-b0ea4b66.jpeg)