Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες cookie αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησης σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η ανάγνωση σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπο μας και η βοήθεια της ομάδας μας να κατανοήσει ποιες ενότητες του ιστοτόπου θεωρείτε πιο ενδιαφέρουσες και χρήσιμες.
Εικόνες ντροπής στο Λιθόστρωτο
Ο δημοσιογράφος κ.Σάκης Βούτος μας απέστειλε το ακόλουθο άρθρο:
Επειδή έχουμε φτάσει στο 2005 στην εποχή της εξέλιξης και όχι του κλειδοκράτορα γι αυτό να κοιτάξουμε τα νέα συστήματα που λειτουργούν σε όλη την Ελλάδα και που έχουν και μια καλαισθησία και πολιτισμό Αναφέρομαι στα συστήματα με κοντρόλ όπου χρησιμοποιούν όλες οι πρεσβείες και οι δήμοι, όσο δε για την ενημέρωση που σας κάνουν οι διάφοροι άσχετοι ότι τα συστήματα αυτά δεν είναι καλά ζουν σε άλλο κόσμο κύριε δήμαρχε. Προχωρήστε στη νέα τεχνολογία γιατί πάμε μπροστά και όχι πίσω επαναλαμβάνω στους κλειδοκράτορες, γιατί μπορεί να χαθεί μια ζωή ή να καούμε ζωντανοί ή να μας κλέψουν και να μην πάρει κανείς χαμπάρι. Έλεος, δεν πάει άλλο. Τα ίδια και τα ίδια τόσα χρόνια χωρίς αποτέλεσμα και με το ωχ Αδελφέ !!!
Το περιστατικό δημοσιεύτηκε και στις μεγάλες τοπικές εφημερίδες, προβληματίζοντας για την κατάσταση που επικρατεί και για το γεγονός ότι δεν υπάρχει καμία πρόνοια για τέτοιες περιπτώσεις.
ΑΡΧΕΙΟ
Σάββατο βράδυ @ MY WAY CLUB [28.12.2019]
«ΤΟ ΣΠΑΡΤΟ» σας προσκαλεί σε εκδήλωση του Πολιτιστικού Συλλόγου, στα Σπαρτιά
Μια θύμηση για τον μακαριστό πρωτοπρεσβύτερο και λαμπρό επιστήμονα π. Γεώργιο Μεταλληνό
Νίκη επί του Προμηθέα ΄14 στην Πάτρα και πρόκριση στις 8 καλύτερες ομάδες της Α΄ Κατηγορίας για τους Εφήβους του Α. Σ. Κεφαλονιά
Λύκειο Ελληνίδων – Το στόλισμα της «Αγιοβασιλίτσας»
ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ
Π.Σ. «Το Ριφόρτσο» αφιέρωμα στα 200 χρόνια από τον θάνατο του Λόρδου Βύρωνα @Μεταξάτα [26.07.2024]
Διατόμικη έκθεση: Υποθαλάσσιες πολυμορφίες/ Underwater diversities [26.07.2024]
Ολοκληρώθηκαν οι εκδηλώσεις « Πέτρα και Άνθρωπος»
Συνέντευξη τύπου των διοργανωτών του Πανελλήνιου πρωταθλήματος Beach Volley Κ-22
ΑΦΙΕΡΩΜΑΤΑ
![Ανακαλύψτε το Μέλλον της Μετακίνησης στην Νippy eco mobility](/wp-content/themes/yootheme/cache/a9/DSC05701-1-a9e78b92.jpeg)
Ανακαλύψτε το Μέλλον της Μετακίνησης στην Νippy eco mobility
![«Τρυπώσαμε» στις πρόβες της θεατρικής παράστασης «Το θεριό του ταύρου»](/wp-content/themes/yootheme/cache/01/S3N07021-01595a97.jpeg)
«Τρυπώσαμε» στις πρόβες της θεατρικής παράστασης «Το θεριό του ταύρου»
![«Παραδοσιακό Μαγειριό» η νέα επιχείρηση στην οδό Σιτεμπόρων στο Αργοστόλι](/wp-content/themes/yootheme/cache/97/DSC04181-1-975587bf.jpeg)
«Παραδοσιακό Μαγειριό» η νέα επιχείρηση στην οδό Σιτεμπόρων στο Αργοστόλι
![Tzannatos Jewellers Corner : Το νέο κόσμημα του Λιθοστρώτου](/wp-content/themes/yootheme/cache/b0/4R1A9227-HDR-1-b0ea4b66.jpeg)