Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες cookie αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησης σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η ανάγνωση σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπο μας και η βοήθεια της ομάδας μας να κατανοήσει ποιες ενότητες του ιστοτόπου θεωρείτε πιο ενδιαφέρουσες και χρήσιμες.
Εκλογές στη Λέσχη Φίλων Παναθηναϊκού Κεφαλονιάς
Η Λέσχη Φίλων Παναθηναϊκού Κεφαλονιάς ενημερώνει πως διενεργήθηκαν Εκλογές, την Κυριακή 12 Οκτωβρίου 2008, στα νέα γραφεία του Συλλόγου, στο Λιθόστρωτο (στη στοά του Metropolis Cafe), για την ανάδειξη του επταμελούς Διοικητικού Συμβουλίου. Η προσέλευση του κόσμου ήταν άκρως ενθαρρυντική, καθώς ψήφισαν 70 από τα 81 συνολικά εγγεγραμμένα μέλη της Λέσχης.
Η ψηφοφορία έγινε με όλες τις διαδικασίες, παρουσία εφορευτικής επιτροπής, και το επταμελές Διοικητικό Συμβούλιο αποτελείται από τους Διονύση Φραγκιά, Ράλλη Καρλή, Σπύρο Μαγουλά, Φώτη Κουτροκόη, Γεράσιμο Βανδώρο, Φώτη Τσιλιμιδό και Γιώργο Ιωαννάτο. Το νέο Δ.Σ. θα συγκροτηθεί σε Σώμα τις επόμενες ημέρες, ενώ θα γίνει και η κατανομή των αρμοδιοτήτων, στις αρμόδιες Επιτροπές που θα λειτουργήσουν στη Λέσχη, για διάφορους τομείς.
Ακόμη, η Λέσχη Φίλων Παναθηναϊκού Κεφαλονιάς κάνει γνωστό στα μέλη της πως διατίθενται εισιτήρια για τους προσεχείς ευρωπαϊκούς αγώνες των ομάδων Ποδοσφαίρου και Μπάσκετ, την προσεχή Τετάρτη 22 Οκτωβρίου, με τη Βέρντερ Βρέμης (21.45′, ΟΑΚΑ) και τη Ζαλγκίρις Κάουνας (19.00′, ΟΑΚΑ) αντίστοιχα.
Για περισσότερες πληροφορίες, αλλά και για εγγραφές μελών και διάθεση τ-shirt της Λέσχης, οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να καλούν στο τηλ. 6972-823828.
ΑΡΧΕΙΟ
Σάββατο βράδυ @ MY WAY CLUB [28.12.2019]
«ΤΟ ΣΠΑΡΤΟ» σας προσκαλεί σε εκδήλωση του Πολιτιστικού Συλλόγου, στα Σπαρτιά
Μια θύμηση για τον μακαριστό πρωτοπρεσβύτερο και λαμπρό επιστήμονα π. Γεώργιο Μεταλληνό
Νίκη επί του Προμηθέα ΄14 στην Πάτρα και πρόκριση στις 8 καλύτερες ομάδες της Α΄ Κατηγορίας για τους Εφήβους του Α. Σ. Κεφαλονιά
Λύκειο Ελληνίδων – Το στόλισμα της «Αγιοβασιλίτσας»
ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ
Πολιτιστικό Φεστιβάλ Πουλάτων 2024 [26.07.2024]
Τουρνουά Beach Volley K22 Finals 2024 @Άη Χέλης [26.07.2024]
Π.Σ. «Το Ριφόρτσο» αφιέρωμα στα 200 χρόνια από τον θάνατο του Λόρδου Βύρωνα @Μεταξάτα [26.07.2024]
Διατόμικη έκθεση: Υποθαλάσσιες πολυμορφίες/ Underwater diversities [26.07.2024]
ΑΦΙΕΡΩΜΑΤΑ
![Ανακαλύψτε το Μέλλον της Μετακίνησης στην Νippy eco mobility](/wp-content/themes/yootheme/cache/a9/DSC05701-1-a9e78b92.jpeg)
Ανακαλύψτε το Μέλλον της Μετακίνησης στην Νippy eco mobility
![«Τρυπώσαμε» στις πρόβες της θεατρικής παράστασης «Το θεριό του ταύρου»](/wp-content/themes/yootheme/cache/01/S3N07021-01595a97.jpeg)
«Τρυπώσαμε» στις πρόβες της θεατρικής παράστασης «Το θεριό του ταύρου»
![«Παραδοσιακό Μαγειριό» η νέα επιχείρηση στην οδό Σιτεμπόρων στο Αργοστόλι](/wp-content/themes/yootheme/cache/97/DSC04181-1-975587bf.jpeg)
«Παραδοσιακό Μαγειριό» η νέα επιχείρηση στην οδό Σιτεμπόρων στο Αργοστόλι
![Tzannatos Jewellers Corner : Το νέο κόσμημα του Λιθοστρώτου](/wp-content/themes/yootheme/cache/b0/4R1A9227-HDR-1-b0ea4b66.jpeg)