Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες cookie αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησης σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η ανάγνωση σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπο μας και η βοήθεια της ομάδας μας να κατανοήσει ποιες ενότητες του ιστοτόπου θεωρείτε πιο ενδιαφέρουσες και χρήσιμες.
![Εστιατόριο "Ακρογιάλι" στο Ληξούρι](https://kefalonitis.com/wp-admin/admin-ajax.php?action=kernel&p=image&src=%7B%22file%22%3A%22wp-content%2Fuploads%2F2022%2F02%2Fbdcf2499e643dd6dcd42d72f45e83c14_XL.jpg%22%2C%22thumbnail%22%3A%221280%2C640%2C%22%7D&hash=6c632989)
![Εστιατόριο "Ακρογιάλι" στο Ληξούρι](https://kefalonitis.com/wp-admin/admin-ajax.php?action=kernel&p=image&src=%7B%22file%22%3A%22wp-content%2Fuploads%2F2022%2F02%2Fbdcf2499e643dd6dcd42d72f45e83c14_XL.jpg%22%2C%22thumbnail%22%3A%222560%2C400%2C%22%7D&hash=2c03ee0e)
Εστιατόριο "Ακρογιάλι" στο Ληξούρι
Σε ένα περιβάλλον όπου η παράδοση αποτελεί την πρώτη μας προτεραιότητα, σας περιμένουμε για να περάσετε μαζί μας μοναδικές στιγμές γεύσης και διασκέδασης Μπορείτε να απολαύσετε καθημερινά ποικιλία από ντόπιες συνταγές, ορεκτικά, πιάτα της ώρας, καθώς και μαγειρευτά φαγητά που επιμελούμαστε με φροντίδα και μεράκι. Δοκιμάστε τις αυθεντικές συνταγές της Κεφαλονιάς, και συνοδέψτε το γεύμα σας με ντόπιο κρασί του νησιού μας, σε προσιτές τιμές και με άψογη εξυπηρέτηση, σε έναν χώρο εμπνευσμένο από τα παραδοσιακά πρότυπα του τόπου μας. Μετά από αρκετά χρόνια, η ταράτσα του εστιατορίου επαναλειτουργεί. Ένας άκρως ανανεωμένος χώρος που συνδιάζει θέα, γεύση και ποιότητα. Σας ευχόμαστε καλό Δεκαπενταύγουστο και σας περιμένουμε να γευτείτε τα πιάτα μας με θέα το μαγικό λιμάνι του Ληξουριού!
Για περισσότερες φωτογραφίες πατήστε εδώ
ΑΡΧΕΙΟ
Σάββατο βράδυ @ MY WAY CLUB [28.12.2019]
«ΤΟ ΣΠΑΡΤΟ» σας προσκαλεί σε εκδήλωση του Πολιτιστικού Συλλόγου, στα Σπαρτιά
Μια θύμηση για τον μακαριστό πρωτοπρεσβύτερο και λαμπρό επιστήμονα π. Γεώργιο Μεταλληνό
Νίκη επί του Προμηθέα ΄14 στην Πάτρα και πρόκριση στις 8 καλύτερες ομάδες της Α΄ Κατηγορίας για τους Εφήβους του Α. Σ. Κεφαλονιά
Λύκειο Ελληνίδων – Το στόλισμα της «Αγιοβασιλίτσας»
ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ
Τουρνουά Beach Volley K22 Finals 2024 @Άη Χέλης [26.07.2024]
Π.Σ. «Το Ριφόρτσο» αφιέρωμα στα 200 χρόνια από τον θάνατο του Λόρδου Βύρωνα @Μεταξάτα [26.07.2024]
Διατόμικη έκθεση: Υποθαλάσσιες πολυμορφίες/ Underwater diversities [26.07.2024]
Ολοκληρώθηκαν οι εκδηλώσεις « Πέτρα και Άνθρωπος»
ΑΦΙΕΡΩΜΑΤΑ
![Ανακαλύψτε το Μέλλον της Μετακίνησης στην Νippy eco mobility](/wp-content/themes/yootheme/cache/a9/DSC05701-1-a9e78b92.jpeg)
Ανακαλύψτε το Μέλλον της Μετακίνησης στην Νippy eco mobility
![«Τρυπώσαμε» στις πρόβες της θεατρικής παράστασης «Το θεριό του ταύρου»](/wp-content/themes/yootheme/cache/01/S3N07021-01595a97.jpeg)
«Τρυπώσαμε» στις πρόβες της θεατρικής παράστασης «Το θεριό του ταύρου»
![«Παραδοσιακό Μαγειριό» η νέα επιχείρηση στην οδό Σιτεμπόρων στο Αργοστόλι](/wp-content/themes/yootheme/cache/97/DSC04181-1-975587bf.jpeg)
«Παραδοσιακό Μαγειριό» η νέα επιχείρηση στην οδό Σιτεμπόρων στο Αργοστόλι
![Tzannatos Jewellers Corner : Το νέο κόσμημα του Λιθοστρώτου](/wp-content/themes/yootheme/cache/b0/4R1A9227-HDR-1-b0ea4b66.jpeg)