Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες cookie αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησης σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η ανάγνωση σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπο μας και η βοήθεια της ομάδας μας να κατανοήσει ποιες ενότητες του ιστοτόπου θεωρείτε πιο ενδιαφέρουσες και χρήσιμες.
Η Δ.Ε.Π.Α.Ψ σας καλεί να συμμετάσχετε στο Αργοστολιώτικο καρναβάλι
Η Δημοτική Επιχείρηση Πολιτισμού Αναψυχής & Ψυχαγωγίας Αργοστολίου σας προσκαλεί να πάρετε μέρος και να συμμετέχετε ενεργά στο φετινό Αργοστολιώτικο Καρναβάλι.
Με την συμμετοχή όλων θα μπορέσουμε να αναδείξουμε το πατροπαράδοτο αυτό έθιμο του τόπου μας. Η επιτυχία του είναι απόλυτα δεμένη με τη δική σας μαζική συμμετοχή. Χρησιμοποιώντας τη φαντασία σας με χιούμορ και πρωτοτυπία ελάτε να δηλώσετε συμμετοχή στα γραφεία του Δημοτικού Θεάτρου Αργοστολίου «Ο Κέφαλος» για την μεγάλη Παρέλαση που θα γίνει την Κυριακή 5 Μαρτίου 2006 στην Κεντρική Πλατεία του Αργοστολίου.
Τέλος, σας ενημερώνουμε ότι η ΔΕΠΑΨ, όπως έχει άλλωστε καθιερωθεί τα τελευταία χρόνια, θα επιχορηγήσει τα Σχήματα – Μασκαράτες & Αρματα – που θα πάρουν μέρος στο Αργοστολιώτικο Καρναβάλι 2006.
Σας περιμένουμε…
ΑΡΧΕΙΟ
Σάββατο βράδυ @ MY WAY CLUB [28.12.2019]
«ΤΟ ΣΠΑΡΤΟ» σας προσκαλεί σε εκδήλωση του Πολιτιστικού Συλλόγου, στα Σπαρτιά
Μια θύμηση για τον μακαριστό πρωτοπρεσβύτερο και λαμπρό επιστήμονα π. Γεώργιο Μεταλληνό
Νίκη επί του Προμηθέα ΄14 στην Πάτρα και πρόκριση στις 8 καλύτερες ομάδες της Α΄ Κατηγορίας για τους Εφήβους του Α. Σ. Κεφαλονιά
Λύκειο Ελληνίδων – Το στόλισμα της «Αγιοβασιλίτσας»
ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ
Τουρνουά Beach Volley K22 Finals 2024 @Άη Χέλης [26.07.2024]
Π.Σ. «Το Ριφόρτσο» αφιέρωμα στα 200 χρόνια από τον θάνατο του Λόρδου Βύρωνα @Μεταξάτα [26.07.2024]
Διατόμικη έκθεση: Υποθαλάσσιες πολυμορφίες/ Underwater diversities [26.07.2024]
Ολοκληρώθηκαν οι εκδηλώσεις « Πέτρα και Άνθρωπος»
ΑΦΙΕΡΩΜΑΤΑ
![Ανακαλύψτε το Μέλλον της Μετακίνησης στην Νippy eco mobility](/wp-content/themes/yootheme/cache/a9/DSC05701-1-a9e78b92.jpeg)
Ανακαλύψτε το Μέλλον της Μετακίνησης στην Νippy eco mobility
![«Τρυπώσαμε» στις πρόβες της θεατρικής παράστασης «Το θεριό του ταύρου»](/wp-content/themes/yootheme/cache/01/S3N07021-01595a97.jpeg)
«Τρυπώσαμε» στις πρόβες της θεατρικής παράστασης «Το θεριό του ταύρου»
![«Παραδοσιακό Μαγειριό» η νέα επιχείρηση στην οδό Σιτεμπόρων στο Αργοστόλι](/wp-content/themes/yootheme/cache/97/DSC04181-1-975587bf.jpeg)
«Παραδοσιακό Μαγειριό» η νέα επιχείρηση στην οδό Σιτεμπόρων στο Αργοστόλι
![Tzannatos Jewellers Corner : Το νέο κόσμημα του Λιθοστρώτου](/wp-content/themes/yootheme/cache/b0/4R1A9227-HDR-1-b0ea4b66.jpeg)