Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες cookie αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησης σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η ανάγνωση σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπο μας και η βοήθεια της ομάδας μας να κατανοήσει ποιες ενότητες του ιστοτόπου θεωρείτε πιο ενδιαφέρουσες και χρήσιμες.
Η επιτυχημένη Crepa Land διαδίδεται με τη μέθοδο του Franchise
Δεκατρία (13) χρόνια πριν, γεννήθηκε στη Κεφαλονιά και έγινε πράξη, η ιδέα δημιουργίας μιας αξεπέραστα γευστικής και ασύγκριτα ποιοτικής κρέπας. Η γρήγορη ανταπόκριση του κόσμου, έγινε σύμμαχος μας και κύριος υποκινητής στη προσπάθεια βελτίωσης του προϊόντος. Το πάθος μας αυτό, μετουσιώθηκε γρήγορα, σε ιδιαίτερα επαγγελματικό και ταυτόχρονα φιλικό χαρακτήρα, με αποτέλεσμα να λειτουργούν σήμερα έντεκα καταστήματα με Franchise. Ακολουθώντας την αποδεδειγμένα επιτυχημένη μας πείρα, επήλθε η καταξίωση του προϊόντος μας σε Πανελλαδικό επίπεδο. Σήμερα η CrepaLand, σας προσφέρει τις άριστες δυνατότητες να αξιοποιήσετε τα Κεφάλαια σας, με γνώμονα τον απόλυτο σεβασμό προς Εσάς και τους καταναλωτές των προϊόντων της. Στην Κεφαλονιά, λειτουργεί η σύγχρονη μονάδα παρασκευής του μίγματος της κρέπας. Η επένδυση σας σε ένα άρτια οργανωμένο περιβάλλον συνεργασίας συνεπάγεται:
•Γρήγορη Απόσβεση του Ολικού Κεφαλαίου της Επένδυσης
•Χαμηλό ολικό Κεφάλαιο Επένδυσης συγκριτικά με άλλα Franchise
•Όλα τα πλεονεκτήματα ενός άριστα οργανωμένου συστήματος Franchise.
Τηλέφωνο: 210-3830435
E-mail: santzoulatos@mail.gr
Θέλω να ευχαριστήσω όλους τους κατοίκους της Κεφαλονιάς και όχι μόνο, για την υποστήριξη και την εμπιστοσύνη τους προς το προϊόν μας όλα αυτά τα χρόνια. Ανοίγοντας το πρώτο κατάστημα CrepaLand (Fagoto) στο Αργοστόλι της Κεφαλονιάς το 1998, η εταιρεία σήμερα έχει φτάσει στα έντεκα καταστήματα, εκ των οποίων τα δύο είναι εταιρικά, δύο με τη μέθοδο του Franchise και εφτά shop in a shop. Επίσης μέχρι το τέλος του έτους 2005 θα τεθούν σε λειτουργία τα δύο νέα μας καταστήματα Franchise, στη Θεσσαλονίκη και στη Καλλιθέα(Αττική). Στόχος της εταιρείας μας είναι να ξεπεραστεί ο αριθμός των εξήντα καταστημάτων μέσα στην επόμενη πενταετία.
Για το νέο έτος εγώ και τα στελέχη της εταιρείας στέλνουμε τις θερμότερες ευχές μας, για ένα έτος γεμάτο υγεία και κάθε επιτυχία.
Με εκτίμηση,
Βανδώρος Λεωνίδας
ΑΡΧΕΙΟ
Σάββατο βράδυ @ MY WAY CLUB [28.12.2019]
«ΤΟ ΣΠΑΡΤΟ» σας προσκαλεί σε εκδήλωση του Πολιτιστικού Συλλόγου, στα Σπαρτιά
Μια θύμηση για τον μακαριστό πρωτοπρεσβύτερο και λαμπρό επιστήμονα π. Γεώργιο Μεταλληνό
Νίκη επί του Προμηθέα ΄14 στην Πάτρα και πρόκριση στις 8 καλύτερες ομάδες της Α΄ Κατηγορίας για τους Εφήβους του Α. Σ. Κεφαλονιά
Λύκειο Ελληνίδων – Το στόλισμα της «Αγιοβασιλίτσας»
ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ
Τουρνουά Beachvolley K22 Finals 2024 @Άη Χέλης [26.07.2024]
Π.Σ. «Το Ριφόρτσο» αφιέρωμα στα 200 χρόνια από τον θάνατο του Λόρδου Βύρωνα @Μεταξάτα [26.07.2024]
Διατόμικη έκθεση: Υποθαλάσσιες πολυμορφίες/ Underwater diversities [26.07.2024]
Ολοκληρώθηκαν οι εκδηλώσεις « Πέτρα και Άνθρωπος»
ΑΦΙΕΡΩΜΑΤΑ
![Ανακαλύψτε το Μέλλον της Μετακίνησης στην Νippy eco mobility](/wp-content/themes/yootheme/cache/a9/DSC05701-1-a9e78b92.jpeg)
Ανακαλύψτε το Μέλλον της Μετακίνησης στην Νippy eco mobility
![«Τρυπώσαμε» στις πρόβες της θεατρικής παράστασης «Το θεριό του ταύρου»](/wp-content/themes/yootheme/cache/01/S3N07021-01595a97.jpeg)
«Τρυπώσαμε» στις πρόβες της θεατρικής παράστασης «Το θεριό του ταύρου»
![«Παραδοσιακό Μαγειριό» η νέα επιχείρηση στην οδό Σιτεμπόρων στο Αργοστόλι](/wp-content/themes/yootheme/cache/97/DSC04181-1-975587bf.jpeg)
«Παραδοσιακό Μαγειριό» η νέα επιχείρηση στην οδό Σιτεμπόρων στο Αργοστόλι
![Tzannatos Jewellers Corner : Το νέο κόσμημα του Λιθοστρώτου](/wp-content/themes/yootheme/cache/b0/4R1A9227-HDR-1-b0ea4b66.jpeg)