Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες cookie αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησης σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η ανάγνωση σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπο μας και η βοήθεια της ομάδας μας να κατανοήσει ποιες ενότητες του ιστοτόπου θεωρείτε πιο ενδιαφέρουσες και χρήσιμες.
Η κοπή της πίτας του Τ.Ε.Ε
Το Σάββατο το βράδυ έκοψαν την πίτα τους οι Μηχανικοί των νησιών μας που διοργάνωσε η Νομαρχιακή Επιτροπή Τ.Ε.Ε Κεφαλονιάς & Ιθάκης με Πρόεδρο την κ. Πιαγκαλακη Γιάννα μαζί με το Δ.Σ στη Νέα και υπέροχη αίθουσα Εκδηλώσεων «ΑΘΗΝΑ» στα Κοκκύλια.Παρόντες ο Βουλευτής Κεφαλονιας & Ιθάκης κ. Μοσχόπουλος Σπύρος, ο Πρόεδρος της ΤΕΔΚ-ΚΙ κ. Κοτσιλίνης Μάρκος και Δήμαρχος Πυλαρεων και ο Δήμαρχος Αργοστολίου κ.Τσιλιμιδός Γεώργιος και οι Αντιδήμαρχοι Αργοστολίου κ. Σαμούρης Σπύρος, Κουναδης Αλέκος και Κοψαχείλης Παναγής.
Και φυσικά όλοι οι Μηχανικοί των νησιών μας μαζί με τις οικογένειες τους. Στη συνέχεια, μετά την πίτα ακολούθησε διασκέδαση με dj τον Κληρονόμο καθώς και φαγητό με ποτό…
Πραγματικά ήταν μια υπέροχη βραδιά και του χρόνου μαζί με καλές Δουλειές…!!
Ρεπορτάζ: Βούτος Σάκης – Δημοσιογράφος Ε.Ρ.Τ.