Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες cookie αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησης σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η ανάγνωση σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπο μας και η βοήθεια της ομάδας μας να κατανοήσει ποιες ενότητες του ιστοτόπου θεωρείτε πιο ενδιαφέρουσες και χρήσιμες.
Καλό μήνα από το mykefalonia.com
Το mykefalonia.com ολοκληρώνει 2 επιτυχημένους μήνες μαζί σας, με διάθεση για την καλύτερη δυνατή ενημέρωση για όσα συμβαίνουν στο νησί μας. Ευχαριστούμε που αγκαλιάσατε και αυτή την ιστοσελίδα και για την μεγάλη ανταπόκριση που δώσατε στο νέο αυτό εγχείρημα.
Το φθινόπωρο πλέον αρχίζει να βαίνει προς το τέλος του, παρόλο που ο καλοκαιρινός καιρός κάνει συχνή την εμφάνισή του με αρκετά υψηλές θερμοκρασίες ακόμα και τώρα. Όσο και αν μας φαίνεται περίεργο λίγες μέρες απομένουν για να γίνει το κλίμα αναπόφευκτα πιο ψυχρό αλλά και πιο εορταστικό με μόλις ένα μήνα να απομένει για την επίσημη είσοδο του χειμώνα.
Μείνετε μαζί μας για πολλές νέες εκπλήξεις και ακόμα συχνότερη ανανέωση θεμάτων, με πολλά ενδιαφέροντα που ετοιμάζονται και που δε θα βρείτε πουθενά αλλού. Πάντα μαζί με όλες τις ανακοινώσεις και την θεματολογία από την τοπική επικαιρότητα που απασχόλησαν τον τοπικό τύπο και την τοπική κοινωνία.
ΑΡΧΕΙΟ
Σάββατο βράδυ @ MY WAY CLUB [28.12.2019]
«ΤΟ ΣΠΑΡΤΟ» σας προσκαλεί σε εκδήλωση του Πολιτιστικού Συλλόγου, στα Σπαρτιά
Μια θύμηση για τον μακαριστό πρωτοπρεσβύτερο και λαμπρό επιστήμονα π. Γεώργιο Μεταλληνό
Νίκη επί του Προμηθέα ΄14 στην Πάτρα και πρόκριση στις 8 καλύτερες ομάδες της Α΄ Κατηγορίας για τους Εφήβους του Α. Σ. Κεφαλονιά
Λύκειο Ελληνίδων – Το στόλισμα της «Αγιοβασιλίτσας»
ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ
Πολιτιστικό Φεστιβάλ Πουλάτων 2024 [26.07.2024]
Τουρνουά Beach Volley K22 Finals 2024 @Άη Χέλης [26.07.2024]
Π.Σ. «Το Ριφόρτσο» αφιέρωμα στα 200 χρόνια από τον θάνατο του Λόρδου Βύρωνα @Μεταξάτα [26.07.2024]
Διατόμικη έκθεση: Υποθαλάσσιες πολυμορφίες/ Underwater diversities [26.07.2024]
ΑΦΙΕΡΩΜΑΤΑ
![Ανακαλύψτε το Μέλλον της Μετακίνησης στην Νippy eco mobility](/wp-content/themes/yootheme/cache/a9/DSC05701-1-a9e78b92.jpeg)
Ανακαλύψτε το Μέλλον της Μετακίνησης στην Νippy eco mobility
![«Τρυπώσαμε» στις πρόβες της θεατρικής παράστασης «Το θεριό του ταύρου»](/wp-content/themes/yootheme/cache/01/S3N07021-01595a97.jpeg)
«Τρυπώσαμε» στις πρόβες της θεατρικής παράστασης «Το θεριό του ταύρου»
![«Παραδοσιακό Μαγειριό» η νέα επιχείρηση στην οδό Σιτεμπόρων στο Αργοστόλι](/wp-content/themes/yootheme/cache/97/DSC04181-1-975587bf.jpeg)
«Παραδοσιακό Μαγειριό» η νέα επιχείρηση στην οδό Σιτεμπόρων στο Αργοστόλι
![Tzannatos Jewellers Corner : Το νέο κόσμημα του Λιθοστρώτου](/wp-content/themes/yootheme/cache/b0/4R1A9227-HDR-1-b0ea4b66.jpeg)