Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες cookie αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησης σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η ανάγνωση σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπο μας και η βοήθεια της ομάδας μας να κατανοήσει ποιες ενότητες του ιστοτόπου θεωρείτε πιο ενδιαφέρουσες και χρήσιμες.
ΚΕΕ: Δύο προγράμματα δια βίου Εκπαίδευσης.
Σας ενημερώνουμε ότι την 1η Οκτωβρίου 2006, το Κ.Ε.Ε. θα πραγματοποιήσει την έναρξη των προγραμμάτων ΔΙΑ ΒΙΟΥ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ:
• ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΕΣ- ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ- ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (250 ΩΡΕΣ)
Βασικές έννοιες Η/Υ 50 ΩΡΕΣ, Εισαγωγή σε Υπολογιστικά Φύλλα-Παρουσιάσεις-Βάσεις Δεδομένων 50 ΩΡΕΣ, Προχωρημένα Θέματα σε Υπολογιστικά Φύλλα-Παρουσιάσεις-Βάσεις Δεδομένων 50 ΩΡΕΣ, Πολυμέσα και Web Publishing 25 ΩΡΕΣ, Δυναμικές Εφαρμογές Παγκόσμιου Ιστού 25 ΩΡΕΣ
• ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ-ΔΙΟΙΚΗΣΗ-ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ (250 ΩΡΕΣ)
Στοιχεία Οικονομικής Θεωρίας 25 ΩΡΕΣ, Καινοτομία-Επιχειρηματικότητα-Επιχειρήσεις 25 ΩΡΕΣ, Οργάνωση και Διοίκηση Επιχειρήσεων 25 ΩΡΕΣ, Στατιστική: Εφαρμογές στην Οικονομία, τη Διοίκηση και τις Επιχειρήσεις 50 ΩΡΕΣ, Μάρκετινγκ 25 ΩΡΕΣ, Μαθηματικά της Αγοράς 25 ΩΡΕΣ, Χρήση Νέων Τεχνολογιών στις Επιχειρήσεις
1. Δικαίωμα συμμετοχής έχουν οι απόφοιτοι τουλάχιστον Γυμνασίου.
2. Τα παραπάνω προγράμματα θα υλοποιηθούν κατά την εκπαιδευτική περίοδο Οκτωβρίου 2006 – Ιουνίου 2007.
Για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνείστε στο
(τηλ.) 26710-25402, Fax: 26710-29075,
e-mail : mail@keen.kef.sch.gr
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ: ΝΟΜΑΡΧΙΑ (Ισόγειο)
Υπεύθυνος Εκπαίδευσης: Θεοδωρακάτος Ευάγγελος