Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες cookie αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησης σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η ανάγνωση σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπο μας και η βοήθεια της ομάδας μας να κατανοήσει ποιες ενότητες του ιστοτόπου θεωρείτε πιο ενδιαφέρουσες και χρήσιμες.
Κυκλοφόρησε το 2ο τεύχος του kefalonitis magazine
Με ιδιαίτερη χαρά σας ανακοινώνουμε την κυκλοφορία του δεύτερου τεύχους του kefalonitis magazine. Το περιοδικό για την Κεφαλονιά, με θεματολογία από ολόκληρο το νησί, που με προσωπικό κόπο δημιούργησε για όλους εσάς η ομάδα του kefalonitis.com, βρίσκεται ήδη στα σημεία διανομής του, αλλά και μοιράζεται πόρτα πόρτα σε αρκετά σημεία σε ολόκληρη την Κεφαλονιά.
Κατεβάστε το 2ο τεύχος από εδώΣε αυτό το τεύχος μπορείτε να διαβάσετε αρκετά ελπίζουμε ενδιαφέροντα θέματα και συνεντεύξεις, όπως:
Η Κεφαλονίτισσα πεθερά
Κιμ Μαντζουράτου (συμμετέχει στα φετινά playmate)
Τα οικόσημα της Κεφαλονιάς
50 χρόνια Ν.Ο.Α.
Αδελφοί Καραβιώτη
Τ’ Αι Γιαννιού του Λαμπαδάρη
Νίκος Καμπανός
καθώς και πολλά άλλα μικρότερα και μεγαλύτερα θέματα της καθημερινότητάς μας.
Από αυτό το τεύχος τυπώθηκαν 6000 αντίτυπα, τα οποία και μοιράζονται εντελώς δωρεάν. Ενώ η θεματολογία του μετά από δική σας απαίτηση αυξήθηκε και πλέον έχετε στα χέρια σας ένα περιοδικό 68 σελίδων. Στόχος μας η περαιτέρω αύξηση της θεματολογίας και των αντιτύπων, κάτι που εξαρτάται από τη συμμετοχή των διαφημιζομένων σε αυτό, ώστε να καλυφθεί το κόστος της εκτύπωσης της πολυτελούς αυτής έκδοσης. Στο σημείο αυτό να ευχαριστήσουμε τους διαφημιζόμενους που ανέλαβαν να καλύψουν αυτό το σημαντικό κόστος, συμμετέχοντας με οποιαδήποτε καταχώρηση σε αυτό.
Σύντομα, το τεύχος θα αναρτηθεί στο διαδίκτυο, στην ιστοσελίδα μας kefalonitis.com, προκειμένου να μπορέσουν να το διαβάσουν και συμπατριώτες μας από ολόκληρο τον κόσμο, που ήδη το ζητούν μέσω του διαδικτύου.
Εκ μέρους της ομάδας του kefalonitis magazine
και των ιστοσελίδων kefalonitis.com & mykefalonia.com
ΑΡΧΕΙΟ
Σάββατο βράδυ @ MY WAY CLUB [28.12.2019]
«ΤΟ ΣΠΑΡΤΟ» σας προσκαλεί σε εκδήλωση του Πολιτιστικού Συλλόγου, στα Σπαρτιά
Μια θύμηση για τον μακαριστό πρωτοπρεσβύτερο και λαμπρό επιστήμονα π. Γεώργιο Μεταλληνό
Νίκη επί του Προμηθέα ΄14 στην Πάτρα και πρόκριση στις 8 καλύτερες ομάδες της Α΄ Κατηγορίας για τους Εφήβους του Α. Σ. Κεφαλονιά
Λύκειο Ελληνίδων – Το στόλισμα της «Αγιοβασιλίτσας»
ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ
Τουρνουά Beachvolley K22 Finals 2024 @Άη Χέλης [26.07.2024]
Π.Σ. «Το Ριφόρτσο» αφιέρωμα στα 200 χρόνια από τον θάνατο του Λόρδου Βύρωνα @Μεταξάτα [26.07.2024]
Διατόμικη έκθεση: Υποθαλάσσιες πολυμορφίες/ Underwater diversities [26.07.2024]
Ολοκληρώθηκαν οι εκδηλώσεις « Πέτρα και Άνθρωπος»
ΑΦΙΕΡΩΜΑΤΑ
![Ανακαλύψτε το Μέλλον της Μετακίνησης στην Νippy eco mobility](/wp-content/themes/yootheme/cache/a9/DSC05701-1-a9e78b92.jpeg)
Ανακαλύψτε το Μέλλον της Μετακίνησης στην Νippy eco mobility
![«Τρυπώσαμε» στις πρόβες της θεατρικής παράστασης «Το θεριό του ταύρου»](/wp-content/themes/yootheme/cache/01/S3N07021-01595a97.jpeg)
«Τρυπώσαμε» στις πρόβες της θεατρικής παράστασης «Το θεριό του ταύρου»
![«Παραδοσιακό Μαγειριό» η νέα επιχείρηση στην οδό Σιτεμπόρων στο Αργοστόλι](/wp-content/themes/yootheme/cache/97/DSC04181-1-975587bf.jpeg)
«Παραδοσιακό Μαγειριό» η νέα επιχείρηση στην οδό Σιτεμπόρων στο Αργοστόλι
![Tzannatos Jewellers Corner : Το νέο κόσμημα του Λιθοστρώτου](/wp-content/themes/yootheme/cache/b0/4R1A9227-HDR-1-b0ea4b66.jpeg)