Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες cookie αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησης σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η ανάγνωση σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπο μας και η βοήθεια της ομάδας μας να κατανοήσει ποιες ενότητες του ιστοτόπου θεωρείτε πιο ενδιαφέρουσες και χρήσιμες.
Ν.Ο.Α.: Ενάντια της ομάδας του Ηλισσιακού στις 13/2 στο Αργοστόλι
Για 4η συνεχή φορά η ομάδα υδατοσφαίρισης του Ναυτικού Ομίλου Αργοστολίου μάς έδωσε χαρά και ελπίδα για κάτι που μέχρι πέρυσι δε πιστεύαμε ότι θα συμβεί. Στην 4η αγωνιστική του πρωταθλήματος υδατοσφαίρισης της Α2 Εθνικής Κατηγορίας νίκησε την ομάδα της Γλυφάδας μέσα στην έδρα της, με σκόρ 9-3 και προχωράει αήττητη για τον επόμενο αγώνα της με την ομάδα του Ηλισσιακού.
Το παιχνίδι παρακολούθησαν πολλοί φίλαθλοι, τόσο της Γλυφάδας αλλά η χαρά μας ήταν ότι παρευρέθησαν και πολλοί κεφαλονίτες οι οποίοι μοιράστηκαν τη χαρά και την αγωνία μας. Ευχαριστούμε την Αδελφότητα Κεφαλλήνων και Ιθακησίων Πειραιά η οποία διαφήμισε και διένυμε κάρτες διαρκείας και οι φίλαθλοι παρακολούθησαν το παιχνίδι.
Εάν πούμε συγχαρητήρια στην ομάδα μας, είναι πολύ λίγο. Δεν υπάρχουν λόγια να εκφράσουμε αυτό που μέχρι σήμερα έχει πετύχει. Ένα μόνο για την ομάδα μας: ΜΠΡΑΒΟ στο Δημήτρη Κρητικό και στα παιδιά του! Οι ευχές όμως, αρμόζουν και στην Επιτροπή Υδατοσφαίρισης του Ομίλου μας, στον κ. Κοσμάτο Μάκη, κ. Πανταζάτο Aγγελο και κ. Τραυλό Ανδρέα, οι οποίοι είναι συνέχεια κοντά στην ομάδα.
Καλούμε όλους τους φίλους, όλους του κατοίκους του νησιού μας να είναι κοντά μας, στον αγώνα που θα δώσει η ομάδα μας στα πλαίσια της 5ης αγωνιστικής, με την ομάδα του Ηλισσιακού, που θα γίνει την Κυριακή 13/02/2011 και ώρα 13:00μ.μ. στο Κολυμβητήριο Αργοστολίου. Ο αγώνας είναι κρίσιμος για τη διατήρηση της βαθμολογικής μας κατάστασης, εφόσον βρισκόμαστε στην 1η θέση του Βορείου Ομίλου και ισοβαθμούμε με τα Χανιά του Νοτίου Ομίλου με 12 βαθμούς.
Ενημερώνουμε επίσης, ότι την Τετάρτη 09/02/2011 και ώρα 20:30μ.μ. στο Παπαστράτιο Κολυμβητήριο η ομάδα μας θα αντιμετωπίσει την ιστορική ομάδα του Ολυμπιακού Πειραιώς για την Β’ Φάση του Κυπέλλου Ελλάδας. Ένας αγώνας που θα γραφτεί κι αυτός στα ιστορικά γεγονότα που θα δοξάσουν τον Όμιλό μας.
Από το Δ.Σ. του Ν.Ο.Α.
ΑΡΧΕΙΟ
Σάββατο βράδυ @ MY WAY CLUB [28.12.2019]
«ΤΟ ΣΠΑΡΤΟ» σας προσκαλεί σε εκδήλωση του Πολιτιστικού Συλλόγου, στα Σπαρτιά
Μια θύμηση για τον μακαριστό πρωτοπρεσβύτερο και λαμπρό επιστήμονα π. Γεώργιο Μεταλληνό
Νίκη επί του Προμηθέα ΄14 στην Πάτρα και πρόκριση στις 8 καλύτερες ομάδες της Α΄ Κατηγορίας για τους Εφήβους του Α. Σ. Κεφαλονιά
Λύκειο Ελληνίδων – Το στόλισμα της «Αγιοβασιλίτσας»
ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ
Π.Σ. «Το Ριφόρτσο» αφιέρωμα στα 200 χρόνια από τον θάνατο του Λόρδου Βύρωνα @Μεταξάτα [26.07.2024]
Διατόμικη έκθεση: Υποθαλάσσιες πολυμορφίες/ Underwater diversities [26.07.2024]
Ολοκληρώθηκαν οι εκδηλώσεις « Πέτρα και Άνθρωπος»
Συνέντευξη τύπου των διοργανωτών του Πανελλήνιου πρωταθλήματος Beach Volley Κ-22
ΑΦΙΕΡΩΜΑΤΑ
![Ανακαλύψτε το Μέλλον της Μετακίνησης στην Νippy eco mobility](/wp-content/themes/yootheme/cache/a9/DSC05701-1-a9e78b92.jpeg)
Ανακαλύψτε το Μέλλον της Μετακίνησης στην Νippy eco mobility
![«Τρυπώσαμε» στις πρόβες της θεατρικής παράστασης «Το θεριό του ταύρου»](/wp-content/themes/yootheme/cache/01/S3N07021-01595a97.jpeg)
«Τρυπώσαμε» στις πρόβες της θεατρικής παράστασης «Το θεριό του ταύρου»
![«Παραδοσιακό Μαγειριό» η νέα επιχείρηση στην οδό Σιτεμπόρων στο Αργοστόλι](/wp-content/themes/yootheme/cache/97/DSC04181-1-975587bf.jpeg)
«Παραδοσιακό Μαγειριό» η νέα επιχείρηση στην οδό Σιτεμπόρων στο Αργοστόλι
![Tzannatos Jewellers Corner : Το νέο κόσμημα του Λιθοστρώτου](/wp-content/themes/yootheme/cache/b0/4R1A9227-HDR-1-b0ea4b66.jpeg)