Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες cookie αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησης σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η ανάγνωση σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπο μας και η βοήθεια της ομάδας μας να κατανοήσει ποιες ενότητες του ιστοτόπου θεωρείτε πιο ενδιαφέρουσες και χρήσιμες.
![Ο Α.Ο. Εικοσιμίας ανακοινώνει τον τερματοφύλακα Κυρ. Μωραίτη](https://kefalonitis.com/wp-admin/admin-ajax.php?action=kernel&p=image&src=%7B%22file%22%3A%22wp-content%2Fuploads%2F2022%2F02%2Fd3590452867cc845cb86be11c12bf7f1_XL.jpg%22%2C%22thumbnail%22%3A%221280%2C640%2C%22%7D&hash=bf98f1c8)
![Ο Α.Ο. Εικοσιμίας ανακοινώνει τον τερματοφύλακα Κυρ. Μωραίτη](https://kefalonitis.com/wp-admin/admin-ajax.php?action=kernel&p=image&src=%7B%22file%22%3A%22wp-content%2Fuploads%2F2022%2F02%2Fd3590452867cc845cb86be11c12bf7f1_XL.jpg%22%2C%22thumbnail%22%3A%222560%2C400%2C%22%7D&hash=76c6fb62)
Ο Α.Ο. Εικοσιμίας ανακοινώνει τον τερματοφύλακα Κυρ. Μωραίτη
Ο Α.Ο. Εικοσιμίας ανακοινώνει την απόκτηση ενός ακόμη ποδοσφαιριστή, την 6η κατά σειρά για φέτος, καλύπτοντας κατά τον καλύτερο τρόπο την θέση «1» της ομάδας, ενόψει της συμμετοχής της στη Γ’ Εθνική κατηγορία.
Ο Κυριάκος Μωραίτης, τερματοφύλακας από τον Α.Ο. Σάμης, είναι πλέον και επίσημα ποδοσφαιριστής της ομάδας μας. Πρόκειται για έναν από τους κορυφαίους του τοπικού ποδοσφαίρου σε αυτή την θέση, όπου μαζί με τον Άγγελο Σέσα και το Σπύρο Κουστουμπάρδη θα είναι η 3αδα των τερματοφυλάκων μας. Ο Μωραίτης διαθέτει μεγάλη εμπειρία, αφού εκτός από το τοπικό ποδόσφαιρο, έχει αγωνιστεί αρκετά χρόνια στο Γερμανικό και είμαστε σίγουροι ότι θα βοηθήσει την προσπάθεια μας. Επίσης υπήρξε βασικό στέλεχος όλων των μικτών ομάδων της Ε.Π.Σ.Κ.Ι.
Καλώς ήρθες Κυριάκο στην ομάδα μας. Σου ευχόμαστε στο ταξίδι αυτό να έχεις τύχη και μαζί με την ικανότητα σου, να πραγματοποιήσεις ένα καλό πρωτάθλημα! Με την ευκαιρία να ευχαριστήσουμε τον Α.Ο. Σάμης για την παραχώρηση του συγκεκριμένου ποδοσφαιριστή, αλλά και για την πολύ καλή συνεργασία μας γενικότερα.
Από το γραφείο τύπου του Α.Ο. Εικοσιμίας
ΑΡΧΕΙΟ
Σάββατο βράδυ @ MY WAY CLUB [28.12.2019]
«ΤΟ ΣΠΑΡΤΟ» σας προσκαλεί σε εκδήλωση του Πολιτιστικού Συλλόγου, στα Σπαρτιά
Μια θύμηση για τον μακαριστό πρωτοπρεσβύτερο και λαμπρό επιστήμονα π. Γεώργιο Μεταλληνό
Νίκη επί του Προμηθέα ΄14 στην Πάτρα και πρόκριση στις 8 καλύτερες ομάδες της Α΄ Κατηγορίας για τους Εφήβους του Α. Σ. Κεφαλονιά
Λύκειο Ελληνίδων – Το στόλισμα της «Αγιοβασιλίτσας»
ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ
Τουρνουά Beachvolley K22 Finals 2024 @Άη Χέλης [26.07.2024]
Π.Σ. «Το Ριφόρτσο» αφιέρωμα στα 200 χρόνια από τον θάνατο του Λόρδου Βύρωνα @Μεταξάτα [26.07.2024]
Διατόμικη έκθεση: Υποθαλάσσιες πολυμορφίες/ Underwater diversities [26.07.2024]
Ολοκληρώθηκαν οι εκδηλώσεις « Πέτρα και Άνθρωπος»
ΑΦΙΕΡΩΜΑΤΑ
![Ανακαλύψτε το Μέλλον της Μετακίνησης στην Νippy eco mobility](/wp-content/themes/yootheme/cache/a9/DSC05701-1-a9e78b92.jpeg)
Ανακαλύψτε το Μέλλον της Μετακίνησης στην Νippy eco mobility
![«Τρυπώσαμε» στις πρόβες της θεατρικής παράστασης «Το θεριό του ταύρου»](/wp-content/themes/yootheme/cache/01/S3N07021-01595a97.jpeg)
«Τρυπώσαμε» στις πρόβες της θεατρικής παράστασης «Το θεριό του ταύρου»
![«Παραδοσιακό Μαγειριό» η νέα επιχείρηση στην οδό Σιτεμπόρων στο Αργοστόλι](/wp-content/themes/yootheme/cache/97/DSC04181-1-975587bf.jpeg)
«Παραδοσιακό Μαγειριό» η νέα επιχείρηση στην οδό Σιτεμπόρων στο Αργοστόλι
![Tzannatos Jewellers Corner : Το νέο κόσμημα του Λιθοστρώτου](/wp-content/themes/yootheme/cache/b0/4R1A9227-HDR-1-b0ea4b66.jpeg)