Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες cookie αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησης σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η ανάγνωση σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπο μας και η βοήθεια της ομάδας μας να κατανοήσει ποιες ενότητες του ιστοτόπου θεωρείτε πιο ενδιαφέρουσες και χρήσιμες.
![Παράσταση χορού Art & Style Dance studio](https://kefalonitis.com/wp-admin/admin-ajax.php?action=kernel&p=image&src=%7B%22file%22%3A%22wp-content%2Fuploads%2F2022%2F02%2F6352794a6f78c4323b2188aa143a6852_XL.jpg%22%2C%22thumbnail%22%3A%221280%2C640%2C%22%7D&hash=678f85c3)
![Παράσταση χορού Art & Style Dance studio](https://kefalonitis.com/wp-admin/admin-ajax.php?action=kernel&p=image&src=%7B%22file%22%3A%22wp-content%2Fuploads%2F2022%2F02%2F6352794a6f78c4323b2188aa143a6852_XL.jpg%22%2C%22thumbnail%22%3A%222560%2C400%2C%22%7D&hash=be7a6a5c)
Παράσταση χορού Art & Style Dance studio
Η σχολή χορού ‘Art & Style’ Dance Studio Γαλιατσάτου Όλγα ολοκληρώνοντας έναν χειμώνα με επιτυχίες στο Πανευρωπαϊκό διαγωνισμό χορού στη Σερβία, την είσοδό της στην μοναδική επίσημη παγκόσμια και πανελλήνια ομοσπονδία χορού I.D.O. και τελικά την ανάδειξή της από την ίδια την ομοσπονδία ως τρεις φορές Πρωταθλήτρια Ελλάδος στο Σύγχρονο και τον Μοντέρνο χορό, με χαρά ανακοινώνει την ετήσια καθιερωμένη πλέον καλοκαιρινή παράσταση της.
Πρόκειται να πραγματοποιηθεί ημέρα Κυριακή στις 10 Ιουλίου και ώρα 20:00 στο ανοιχτό θερινό θέατρο στο ‘ Μπαστούνι’ (έναντι Ναυτικής σχολής).Πάντα είναι ανοιχτή – δωρεάν για όλους.
Τίτλος της παράστασης ‘Σώπα …Μη μιλάς…’ απο το ομώνυμο ποίημα του Ασίζ Νεσίν όπου πάντα αφορά το δεύτερο μέρος της παράστασης, προσπαθώντας μέσα απ τον Σύγχρονο χορό να περάσει κοινωνικά μηνύματα και καταπιάνεται με προβληματισμούς και σκέψεις της κοινωνίας μας σήμερα.
Στην παράσταση πρόκειται να πάρουν μέρος όλοι οι μαθητές της σχολής, παιδικά τμήματα (από 3 μόλις ετών και άνω), εφηβικά και ενηλίκων παρουσιάζοντας χορογραφίες από όλα τα είδη χορού που διδάσκονται στην σχολή.
Να είστε όλοι εκεί!!!
(Ας θυμηθούμε τί είχε συμβεί τα δύο προηγούμενα καλοκαίρια στο ‘ Μπαστούνι’…η αφορμή για την πρόσκληση στο εξωτερικό).
ΑΡΧΕΙΟ
Σάββατο βράδυ @ MY WAY CLUB [28.12.2019]
«ΤΟ ΣΠΑΡΤΟ» σας προσκαλεί σε εκδήλωση του Πολιτιστικού Συλλόγου, στα Σπαρτιά
Μια θύμηση για τον μακαριστό πρωτοπρεσβύτερο και λαμπρό επιστήμονα π. Γεώργιο Μεταλληνό
Νίκη επί του Προμηθέα ΄14 στην Πάτρα και πρόκριση στις 8 καλύτερες ομάδες της Α΄ Κατηγορίας για τους Εφήβους του Α. Σ. Κεφαλονιά
Λύκειο Ελληνίδων – Το στόλισμα της «Αγιοβασιλίτσας»
ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ
Τουρνουά Beachvolley K22 Finals 2024 @Άη Χέλης [26.07.2024]
Π.Σ. «Το Ριφόρτσο» αφιέρωμα στα 200 χρόνια από τον θάνατο του Λόρδου Βύρωνα @Μεταξάτα [26.07.2024]
Διατόμικη έκθεση: Υποθαλάσσιες πολυμορφίες/ Underwater diversities [26.07.2024]
Ολοκληρώθηκαν οι εκδηλώσεις « Πέτρα και Άνθρωπος»
ΑΦΙΕΡΩΜΑΤΑ
![Ανακαλύψτε το Μέλλον της Μετακίνησης στην Νippy eco mobility](/wp-content/themes/yootheme/cache/a9/DSC05701-1-a9e78b92.jpeg)
Ανακαλύψτε το Μέλλον της Μετακίνησης στην Νippy eco mobility
![«Τρυπώσαμε» στις πρόβες της θεατρικής παράστασης «Το θεριό του ταύρου»](/wp-content/themes/yootheme/cache/01/S3N07021-01595a97.jpeg)
«Τρυπώσαμε» στις πρόβες της θεατρικής παράστασης «Το θεριό του ταύρου»
![«Παραδοσιακό Μαγειριό» η νέα επιχείρηση στην οδό Σιτεμπόρων στο Αργοστόλι](/wp-content/themes/yootheme/cache/97/DSC04181-1-975587bf.jpeg)
«Παραδοσιακό Μαγειριό» η νέα επιχείρηση στην οδό Σιτεμπόρων στο Αργοστόλι
![Tzannatos Jewellers Corner : Το νέο κόσμημα του Λιθοστρώτου](/wp-content/themes/yootheme/cache/b0/4R1A9227-HDR-1-b0ea4b66.jpeg)