Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες cookie αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησης σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η ανάγνωση σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπο μας και η βοήθεια της ομάδας μας να κατανοήσει ποιες ενότητες του ιστοτόπου θεωρείτε πιο ενδιαφέρουσες και χρήσιμες.
Παραχωρήθηκε ένα Mini Bus στο Ναυτικό Όμιλο Αργοστολίου
Από το Δ.Σ. του Ναυτικού Ομίλου Αργοστολίου
Το Διοικητικό Συμβούλιο του Ναυτικού Ομίλου Αργοστολίου, είναι στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει, πως το αίτημα μας ακριβώς μετά το πέρας της Ολυμπιάδας, προς τα Ολυμπιακά Ακίνητα “ΑΘΗΝΑ 2004”, αλλά και προς τον Βουλευτή μας κ. Πέτρο Αλιβιζάτο για την παραχώρηση ενός Mini Bus ευέδωσε στις 17/08/2005 μας ειδοποίησαν να το παραλάβουμε.
Η πραγματοποίηση του αιτήματος μας καρποφόρησε, μετά από συντονισμένη και δυναμική προσπάθεια του Βουλευτή μας και αυτό γιατί πιστεύουμε ότι, η εκτίμηση στον Ιστορικό Σύλλογο μας, στα έξι τμήματα που λειτουργούν, στις τρεις Ομοσπονδίες στις οποίες ανήκουμε, στο μεγάλο αριθμό αθλητών που έχουμε κατά τμήματα, στις διαχρονικές επιτυχίες μας, αλλάκαι στις αναρίθμητες κατ έτος μετακινήσεις μας, οδήγησαν προς το γεγονός αυτό.
Η απόκτηση του Mini Bus, θα βοηθήσει τα μέγιστα στο μέλλον τον Όμιλο μας και υποσχόμεθα ότι θα διατηρήσουμε την ανοδική μας πορεία προς το καλό των παιδιών μας, του αθλητισμού, αλλά και κατ επέκταση της προβολής του τόπου μας.
Η πράξη της συμπαράστασης του Βουλευτή μας, γι αυτό το απόκτημα, αποδεικνύει τις προοδευτικές τάσεις, την εκτίμηση της κυβέρνησης προς το πρόσωπο του και αποδεικνύει για άλλη μία φορά, ιστορικά, ότι το Κεφαλλονίτικο πνεύμα μπορεί να κερδίσει κάτι που για άλλους είναι ακατόρθωτο και μοιρολατρικά το εγκαταλείπουν.
Η Διοίκηση του Ομίλου μας, οι προπονητές, οι γονείς, οι αθλητές μας, ευχαριστούμε τον Βουλευτή Κεφαλληνίας & Ιθάκης κ. Πέτρο Αλιβιζάτο, για την αγάπη και την φροντίδα που επέδειξε για τα παιδιά και για την εκτίμηση προς το Ναυτικό Όμιλο Αργοστολίου.
Ευχόμαστε συνέχιση του έργου του.
Για το Δ.Σ. του Ν.Ο.Α
Ο Πρόεδρος
Δ. Νιφοράτος
Για το Δ.Σ. του Π.Σ.Γ.Κ.Α. Ν.Ο.Α
Η Πρόεδρος
Θ. Ασκητή
ΑΡΧΕΙΟ
Σάββατο βράδυ @ MY WAY CLUB [28.12.2019]
«ΤΟ ΣΠΑΡΤΟ» σας προσκαλεί σε εκδήλωση του Πολιτιστικού Συλλόγου, στα Σπαρτιά
Μια θύμηση για τον μακαριστό πρωτοπρεσβύτερο και λαμπρό επιστήμονα π. Γεώργιο Μεταλληνό
Νίκη επί του Προμηθέα ΄14 στην Πάτρα και πρόκριση στις 8 καλύτερες ομάδες της Α΄ Κατηγορίας για τους Εφήβους του Α. Σ. Κεφαλονιά
Λύκειο Ελληνίδων – Το στόλισμα της «Αγιοβασιλίτσας»
ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ
Τουρνουά Beachvolley K22 Finals 2024 @Άη Χέλης [26.07.2024]
Π.Σ. «Το Ριφόρτσο» αφιέρωμα στα 200 χρόνια από τον θάνατο του Λόρδου Βύρωνα @Μεταξάτα [26.07.2024]
Διατόμικη έκθεση: Υποθαλάσσιες πολυμορφίες/ Underwater diversities [26.07.2024]
Ολοκληρώθηκαν οι εκδηλώσεις « Πέτρα και Άνθρωπος»
ΑΦΙΕΡΩΜΑΤΑ
![Ανακαλύψτε το Μέλλον της Μετακίνησης στην Νippy eco mobility](/wp-content/themes/yootheme/cache/a9/DSC05701-1-a9e78b92.jpeg)
Ανακαλύψτε το Μέλλον της Μετακίνησης στην Νippy eco mobility
![«Τρυπώσαμε» στις πρόβες της θεατρικής παράστασης «Το θεριό του ταύρου»](/wp-content/themes/yootheme/cache/01/S3N07021-01595a97.jpeg)
«Τρυπώσαμε» στις πρόβες της θεατρικής παράστασης «Το θεριό του ταύρου»
![«Παραδοσιακό Μαγειριό» η νέα επιχείρηση στην οδό Σιτεμπόρων στο Αργοστόλι](/wp-content/themes/yootheme/cache/97/DSC04181-1-975587bf.jpeg)
«Παραδοσιακό Μαγειριό» η νέα επιχείρηση στην οδό Σιτεμπόρων στο Αργοστόλι
![Tzannatos Jewellers Corner : Το νέο κόσμημα του Λιθοστρώτου](/wp-content/themes/yootheme/cache/b0/4R1A9227-HDR-1-b0ea4b66.jpeg)