Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες cookie αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησης σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η ανάγνωση σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπο μας και η βοήθεια της ομάδας μας να κατανοήσει ποιες ενότητες του ιστοτόπου θεωρείτε πιο ενδιαφέρουσες και χρήσιμες.
Προγράμματα Εκπαίδευσης Ενηλίκων
Σας ενημερώνουμε ότι το ΔΕΚΕΜΒΡΙΟ 2006 και τον ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ 2007 πραγματοποιήθηκε η έναρξη στα Διά Βίου Προγράμματα Εκπαίδευσης Ενηλίκων:
ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΕΣ- ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ- ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ
(250 ΩΡΕΣ) – ΤΕΕ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ(ΛΑΣΣΗ)
Βασικές έννοιες Η/Υ 50 ΩΡΕΣ, Εισαγωγή σε Υπολογιστικά Φύλλα-Παρουσιάσεις-Βάσεις Δεδομένων 50 ΩΡΕΣ, Προχωρημένα Θέματα σε Υπολογιστικά Φύλλα-Παρουσιάσεις-Βάσεις Δεδομένων 50 ΩΡΕΣ, Πολυμέσα και Web Publishing 25 ΩΡΕΣ, Δυναμικές Εφαρμογές Παγκόσμιου Ιστού 25 ΩΡΕΣΟΙΚΟΝΟΜΙΑ-ΔΙΟΙΚΗΣΗ-ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ (250 ΩΡΕΣ)
( ΔΕΥΤΕΡΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ, ΧΑΡΟΚΟΠΟΥ 62)
Στοιχεία Οικονομικής Θεωρίας 25 ΩΡΕΣ, Καινοτομία-Επιχειρηματικότητα-Επιχειρήσεις 25 ΩΡΕΣ, Οργάνωση και Διοίκηση Επιχειρήσεων 25 ΩΡΕΣ, Στατιστική: Εφαρμογές στην Οικονομία, τη Διοίκηση και τις Επιχειρήσεις 50 ΩΡΕΣ, Μάρκετινγκ 25 ΩΡΕΣ, Μαθηματικά της Αγοράς 25 ΩΡΕΣ, Χρήση Νέων Τεχνολογιών στις Επιχειρήσεις
Το παρόν έργο εντάσσεται στο ΕΠΕΑΕΚ 2 του Υπουργείου Εθνικής Παιδείας & Θρησκευμάτων, Μέτρο1.1, Ενέργεια 1.1.2 και συγχρηματοδοτείται από το ΕΚΤ κατά 75%.
Για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνείστε στο
(τηλ.) 26710-25402, Fax: 26710-29075,
e-mail : mail@keen.kef.sch.gr
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ: ΝΟΜΑΡΧΙΑ (Ισόγειο)
Υπεύθυνος Εκπαίδευσης: Θεοδωρακάτος Ευάγγελος