Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες cookie αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησης σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η ανάγνωση σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπο μας και η βοήθεια της ομάδας μας να κατανοήσει ποιες ενότητες του ιστοτόπου θεωρείτε πιο ενδιαφέρουσες και χρήσιμες.
Προς τους δικαιούχους της εργατικής εστίας
νακοινώνουμε στους δικαιούχους των παροχών του Οργανισμού Εργατικής Εστίας, ότι από 24- 8 – 2005 έως 31 – 8-2005, θα πραγματοποιούνται οι εγγραφές για την εκδρομή που θα πραγματοποιηθεί στη Ρόδο στις 6, 7,8,9,10 και 11 Σεπτέμβρη 2005.
ΔΙΚΑΙΟΥΧΟΙ Όλοι οι εργαζόμενοι που απασχολούνται με σχέση εργασίας ιδιωτικού δικαίου. Υπάλληλοι ΟΤΕ, ΔΕΗ, ΕΛΤΑ, ΤΡΑΠΕΖΩΝ, ΟΙΚΟΔΟΜΟΙ, ΑΤΟΜΑ ΜΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΑΝΑΓΚΕΣ.
Οι συνταξιούχοι που απασχολήθηκαν στον εργασιακό τους βίο στους ανωτέρω κλάδους εργασίας. ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ
ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ Βιβλιάρια Ασθενείας, 100 ένσημα το 2004 ή το 2005, Αριθμό του Α.Φ.Μ. , Αστυνομική Ταυτότητα
ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΙ Απόφαση Συνταξιοδότησης, Βιβλιάρια ασθενείας, Α.Φ.Μ. , Αστυνομική Ταυτότητα
Η Απογραφή των δικαιούχων θα γίνει στο γραφείο του Οργανισμού Εργατικής Εστίας τις ώρες από 9.30΄ π.μ. έως 12,30΄ μ.μ.
Αν απογραφούν περισσότεροι από 50 δικαιούχοι , θα πραγματοποιηθεί κλήρωση στις 1-9-2005 στον Ο.Ε.Ε. ώρα 10.00΄ π.μ.
Προτεραιότητα θα δοθεί σε όσους δεν έχουν λάβει μέρος σε εκδρομή.
Δεν θα πάρουν μέρος στην εκδρομή όσοι έχουν λάβει Δελτία Κοινωνικού Τουρισμού και Δελτία Αγοράς Βιβλίων