Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες cookie αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησης σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η ανάγνωση σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπο μας και η βοήθεια της ομάδας μας να κατανοήσει ποιες ενότητες του ιστοτόπου θεωρείτε πιο ενδιαφέρουσες και χρήσιμες.
Συνέντευξη τύπου για το αθλητικό πανόραμα Alpha Bank
O Δήμαρχος Αργοστολίου κ. Γεράσιμος Φόρτες και ο Υποδιευθυντής Διευθύνσεως Γραμματείας της Αlpha Bank κ. Παναγιώτης Λούρης θα δώσουν κοινή συνέντευξη τύπου την Δευτέρα, 27 Ιουνίου 2005 και ώρα 12:00 στο Δημοτικό Θέατρο Αργοστολίου «Ο Κέφαλος», στην αίθουσα «Τζαννής Μεταξάς» στο πλαίσιο της παρουσιάσεως του Αθλητικού Πανοράματος Alpha Bank, μια εκδήλωση που διοργανώνει η Alpha Bank υπό την αιγίδα του Δήμου Αργοστολίου, στην Πλατεία Βαλλιάνου, από την Παρασκευή, 1 Ιουλίου έως και την Κυριακή, 3 Ιουλίου 2005.
Το Αθλητικό Πανόραμα Alpha Bank πραγματοποιείται σε ειδικά διαμορφωμένο χώρο όπου εξειδικευμένοι αθλητές και προπονητές, παρουσιάζουν διάφορα αθλήματα, ενημερώνουν το κοινό για αυτά και καλούν όλους τους παρευρισκόμενους να δοκιμάσουν τις αθλητικές τους επιδόσεις.
Σκοπός του προγράμματος αυτού είναι η γνωριμία του ευρύτερου κοινού με αθλήματα όπως το windsurfing, η κωπηλασία, το τραμπολίνο, το καράτε, το ταε-κβο-ντο, η σκοποβολή, το ποδόσφαιρο και το basket, οι αγώνες formula 1 κ.α., καθώς και η ευαισθητοποίηση όλων μας απέναντι στον αθλητισμό.
Αργοστόλι, 22 Ιουνίου 2005
Γραφείο Τύπου Δήμου Αργοστολίου
ΑΡΧΕΙΟ
Σάββατο βράδυ @ MY WAY CLUB [28.12.2019]
«ΤΟ ΣΠΑΡΤΟ» σας προσκαλεί σε εκδήλωση του Πολιτιστικού Συλλόγου, στα Σπαρτιά
Μια θύμηση για τον μακαριστό πρωτοπρεσβύτερο και λαμπρό επιστήμονα π. Γεώργιο Μεταλληνό
Νίκη επί του Προμηθέα ΄14 στην Πάτρα και πρόκριση στις 8 καλύτερες ομάδες της Α΄ Κατηγορίας για τους Εφήβους του Α. Σ. Κεφαλονιά
Λύκειο Ελληνίδων – Το στόλισμα της «Αγιοβασιλίτσας»
ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ
Τουρνουά Beachvolley K22 Finals 2024 @Άη Χέλης [26.07.2024]
Π.Σ. «Το Ριφόρτσο» αφιέρωμα στα 200 χρόνια από τον θάνατο του Λόρδου Βύρωνα @Μεταξάτα [26.07.2024]
Διατόμικη έκθεση: Υποθαλάσσιες πολυμορφίες/ Underwater diversities [26.07.2024]
Ολοκληρώθηκαν οι εκδηλώσεις « Πέτρα και Άνθρωπος»
ΑΦΙΕΡΩΜΑΤΑ
![Ανακαλύψτε το Μέλλον της Μετακίνησης στην Νippy eco mobility](/wp-content/themes/yootheme/cache/a9/DSC05701-1-a9e78b92.jpeg)
Ανακαλύψτε το Μέλλον της Μετακίνησης στην Νippy eco mobility
![«Τρυπώσαμε» στις πρόβες της θεατρικής παράστασης «Το θεριό του ταύρου»](/wp-content/themes/yootheme/cache/01/S3N07021-01595a97.jpeg)
«Τρυπώσαμε» στις πρόβες της θεατρικής παράστασης «Το θεριό του ταύρου»
![«Παραδοσιακό Μαγειριό» η νέα επιχείρηση στην οδό Σιτεμπόρων στο Αργοστόλι](/wp-content/themes/yootheme/cache/97/DSC04181-1-975587bf.jpeg)
«Παραδοσιακό Μαγειριό» η νέα επιχείρηση στην οδό Σιτεμπόρων στο Αργοστόλι
![Tzannatos Jewellers Corner : Το νέο κόσμημα του Λιθοστρώτου](/wp-content/themes/yootheme/cache/b0/4R1A9227-HDR-1-b0ea4b66.jpeg)