Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες cookie αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησης σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η ανάγνωση σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπο μας και η βοήθεια της ομάδας μας να κατανοήσει ποιες ενότητες του ιστοτόπου θεωρείτε πιο ενδιαφέρουσες και χρήσιμες.
Συνελήφθη ο δράστης του εγκλήματος στην Έρισσο
Μέσα σε λίγες ώρες οι άνδρες της Ασφάλειας διαλεύκαναν το στυγερό έγκλημα που έγινε στην παραλία Αλατιές Χαλικερή της Ερίσσου, γύρω στις 16.30, τις 22/3/2010 με θύμα έναν Αλβανό υπήκοο ετών 24, κάτοικο Αθηνών και τη σύλληψη του Δράστη του φόνου τα μεσάνυκτα τις 23/3/2010.Ύστερα από έρευνες και ανακρίσεις των ανδρών της ασφάλειας συνελήφθη ο δράστης του εγκλήματος που είναι Έλληνας ηλικίας 39 ετών και που τα αίτια του εγκλήματος από δημοσιογραφικές πληροφορίες ήταν ότι δεν τα βρήκαν στη συναλλαγή ναρκωτικών που είχαν εκείνη τη στιγμή και που μάλιστα στο δράστη του εγκλήματος βρέθηκαν και ποσότητες ναρκωτικών.
Νεότερα μετα τη συνέντευξη του κ. Φιλλίπου Παναγιώτη Αστυνομικού Διευθυντή Κεφαλονιάς για επιβεβαίωση φυσικά αυτών που δημοσιογραφικά έχω συγκεντρώσει και παρουσιάζω.
Το ρεπορτάζ επαληθεύεται και με το αστυνομικό δελτίο και τις δηλώσεις του Αστυνομικού Διευθυντή Κεφαλονιάς & Ιθάκης.
Aκούστε από εδώ τις δηλώσεις του Αστυνομικού Διευθυντή κ. Φιλίππου Παναγιώτη
Ρεπορτάζ: Βούτος Σάκης – Δημοσιογράφος Ε.Ρ.Τ