Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες cookie αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησης σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η ανάγνωση σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπο μας και η βοήθεια της ομάδας μας να κατανοήσει ποιες ενότητες του ιστοτόπου θεωρείτε πιο ενδιαφέρουσες και χρήσιμες.
![Την Πίτα της έκοψε η οικογένεια της Κefalonian Lines στη Ζάκυνθο](https://kefalonitis.com/wp-admin/admin-ajax.php?action=kernel&p=image&src=%7B%22file%22%3A%22wp-content%2Fuploads%2F2022%2F02%2Fa6f252bf6ae2eb7a7122577b409a37aa_XL.jpg%22%2C%22thumbnail%22%3A%221280%2C640%2C%22%7D&hash=208e65ac)
![Την Πίτα της έκοψε η οικογένεια της Κefalonian Lines στη Ζάκυνθο](https://kefalonitis.com/wp-admin/admin-ajax.php?action=kernel&p=image&src=%7B%22file%22%3A%22wp-content%2Fuploads%2F2022%2F02%2Fa6f252bf6ae2eb7a7122577b409a37aa_XL.jpg%22%2C%22thumbnail%22%3A%222560%2C400%2C%22%7D&hash=99adea5e)
Την Πίτα της έκοψε η οικογένεια της Κefalonian Lines στη Ζάκυνθο
Την πρωτοχρονιάτικη πίτα της έκοψε η οικογένεια της Κefalonian Lines, στο σαλόνι του πλοίου «ΖΑΚΥΝΘΟΣ Ι», παρουσία του Σεβασμιώτατου Μητροπολίτη Δωδώνης Χρυσόστομου, του Δημάρχου Π,Κολοκοτσά, του Αντιδημάρχου Α.Αντίοχου του Λιμενάρχη Ν.Κοκκάλα, και πολλών φίλων της Κefalonian Lines.
Στο εορταστικό κλίμα που επικρατούσε στο σαλόνι του πλοίου ο Μητροπολίτης Δωδώνης, αφού ευλόγησε, έκοψε την πίτα και ευχήθηκε «υγεία, καλές δουλειές, καλά ταξίδια και καλά δρομολόγια»
Σε μήνυμά του, ο πλοιοκτήτης κ. Δ.Λυκούδης ευχήθηκε για το νέο έτος , ευχαρίστησε την ΑΝΕΖ και τον Πρόεδρο της κ.Χ.Μαρκουτσά για την καλή μεταξύ τους συνεργασία, ενώ επεσήμανε ότι πλέον η παρουσία της Kefalonian Lines στη Ζάκυνθο μπορεί να χαρακτηριστεί διαχρονική αφού 3 χρόνια με συνέπεια και συνέχεια δραστηριοποιείτε στο νησί.
ΑΡΧΕΙΟ
Σάββατο βράδυ @ MY WAY CLUB [28.12.2019]
«ΤΟ ΣΠΑΡΤΟ» σας προσκαλεί σε εκδήλωση του Πολιτιστικού Συλλόγου, στα Σπαρτιά
Μια θύμηση για τον μακαριστό πρωτοπρεσβύτερο και λαμπρό επιστήμονα π. Γεώργιο Μεταλληνό
Νίκη επί του Προμηθέα ΄14 στην Πάτρα και πρόκριση στις 8 καλύτερες ομάδες της Α΄ Κατηγορίας για τους Εφήβους του Α. Σ. Κεφαλονιά
Λύκειο Ελληνίδων – Το στόλισμα της «Αγιοβασιλίτσας»
ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ
Πολιτιστικό Φεστιβάλ Πουλάτων 2024 [26.07.2024]
Τουρνουά Beach Volley K22 Finals 2024 @Άη Χέλης [26.07.2024]
Π.Σ. «Το Ριφόρτσο» αφιέρωμα στα 200 χρόνια από τον θάνατο του Λόρδου Βύρωνα @Μεταξάτα [26.07.2024]
Διατόμικη έκθεση: Υποθαλάσσιες πολυμορφίες/ Underwater diversities [26.07.2024]
ΑΦΙΕΡΩΜΑΤΑ
![Ανακαλύψτε το Μέλλον της Μετακίνησης στην Νippy eco mobility](/wp-content/themes/yootheme/cache/a9/DSC05701-1-a9e78b92.jpeg)
Ανακαλύψτε το Μέλλον της Μετακίνησης στην Νippy eco mobility
![«Τρυπώσαμε» στις πρόβες της θεατρικής παράστασης «Το θεριό του ταύρου»](/wp-content/themes/yootheme/cache/01/S3N07021-01595a97.jpeg)
«Τρυπώσαμε» στις πρόβες της θεατρικής παράστασης «Το θεριό του ταύρου»
![«Παραδοσιακό Μαγειριό» η νέα επιχείρηση στην οδό Σιτεμπόρων στο Αργοστόλι](/wp-content/themes/yootheme/cache/97/DSC04181-1-975587bf.jpeg)
«Παραδοσιακό Μαγειριό» η νέα επιχείρηση στην οδό Σιτεμπόρων στο Αργοστόλι
![Tzannatos Jewellers Corner : Το νέο κόσμημα του Λιθοστρώτου](/wp-content/themes/yootheme/cache/b0/4R1A9227-HDR-1-b0ea4b66.jpeg)