Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες cookie αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησης σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η ανάγνωση σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπο μας και η βοήθεια της ομάδας μας να κατανοήσει ποιες ενότητες του ιστοτόπου θεωρείτε πιο ενδιαφέρουσες και χρήσιμες.
Υπογράφηκε το έργο «Αποπεράτωση Δημοτικού σχολείου Σκάλας».
Την Τετάρτη, 9 Αυγούστου 2006, υπογράφηκε στη Νομαρχία Κεφαλληνίας και Ιθάκης, Εργολαβικό Συμφωνητικό για την αποπεράτωση του δημοτικού σχολείου Σκάλας στο δήμο Ελείου Πρόννων, από τον Αντινομάρχη ΣωτήρηΚουρή και τον εκπρόσωπο της αναδόχου κοινοπραξίας «Κ/Ξ Εμμανουηλίδης – Ζαρδαλίδης», Χρήστο Μήλιο. Η κατακύρωση του έργου στη συγκεκριμένη κοινοπραξία έγινε έπειτα από επαναληπτικό δημόσιο μειοδοτικό διαγωνισμό που πραγματοποιήθηκε στις 29 Μαΐου 2006.Το έργο περιλαμβάνει αποπεράτωση του πρώτου ορόφου, του κλιμακοστασίου και του περιβάλλοντα χώρου του σχολείου, καθώς και ολοκλήρωση των αθλητικών εγκαταστάσεων. Το ύψος της δαπάνης ανέρχεται στα 285.125 ευρώ με ΦΠΑ, ενώ η προθεσμία περάτωσης όλων των συμβατικών εργασιών λήγει 270 ημερολογιακές ημέρες έπειτα από την ημερομηνία υπογραφής της σύμβασης.
ΑΡΧΕΙΟ
Σάββατο βράδυ @ MY WAY CLUB [28.12.2019]
«ΤΟ ΣΠΑΡΤΟ» σας προσκαλεί σε εκδήλωση του Πολιτιστικού Συλλόγου, στα Σπαρτιά
Μια θύμηση για τον μακαριστό πρωτοπρεσβύτερο και λαμπρό επιστήμονα π. Γεώργιο Μεταλληνό
Νίκη επί του Προμηθέα ΄14 στην Πάτρα και πρόκριση στις 8 καλύτερες ομάδες της Α΄ Κατηγορίας για τους Εφήβους του Α. Σ. Κεφαλονιά
Λύκειο Ελληνίδων – Το στόλισμα της «Αγιοβασιλίτσας»
ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ
Τουρνουά Beach Volley K22 Finals 2024 @Άη Χέλης [26.07.2024]
Π.Σ. «Το Ριφόρτσο» αφιέρωμα στα 200 χρόνια από τον θάνατο του Λόρδου Βύρωνα @Μεταξάτα [26.07.2024]
Διατόμικη έκθεση: Υποθαλάσσιες πολυμορφίες/ Underwater diversities [26.07.2024]
Ολοκληρώθηκαν οι εκδηλώσεις « Πέτρα και Άνθρωπος»
ΑΦΙΕΡΩΜΑΤΑ
![Ανακαλύψτε το Μέλλον της Μετακίνησης στην Νippy eco mobility](/wp-content/themes/yootheme/cache/a9/DSC05701-1-a9e78b92.jpeg)
Ανακαλύψτε το Μέλλον της Μετακίνησης στην Νippy eco mobility
![«Τρυπώσαμε» στις πρόβες της θεατρικής παράστασης «Το θεριό του ταύρου»](/wp-content/themes/yootheme/cache/01/S3N07021-01595a97.jpeg)
«Τρυπώσαμε» στις πρόβες της θεατρικής παράστασης «Το θεριό του ταύρου»
![«Παραδοσιακό Μαγειριό» η νέα επιχείρηση στην οδό Σιτεμπόρων στο Αργοστόλι](/wp-content/themes/yootheme/cache/97/DSC04181-1-975587bf.jpeg)
«Παραδοσιακό Μαγειριό» η νέα επιχείρηση στην οδό Σιτεμπόρων στο Αργοστόλι
![Tzannatos Jewellers Corner : Το νέο κόσμημα του Λιθοστρώτου](/wp-content/themes/yootheme/cache/b0/4R1A9227-HDR-1-b0ea4b66.jpeg)