Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες cookie αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησης σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η ανάγνωση σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπο μας και η βοήθεια της ομάδας μας να κατανοήσει ποιες ενότητες του ιστοτόπου θεωρείτε πιο ενδιαφέρουσες και χρήσιμες.
Φιλική ήττα για τον Α.Σ.Κ
Οι σημαντικές απουσίες αλλά και τα κενά διαστήματα στην απόδοσή του εξαιτίας και της κούρασης, δεν άφησαν τον Αθλητικό Σύλλογο Κεφαλονιά να δείξει τις πραγματικές του δυνατότητες.
Ο ΑΣΚ γνώρισε φιλική ήττα στην Κηφισιά από την τοπική ομάδα με 73-43, «πληρώνοντας» το κακό ξεκίνημα στις αρχές του πρώτου και δευτέρου ημιχρόνου, ενώ δεν ήταν λίγες οι φορές που και η κόπωση (η ομάδα μας προερχόταν από το φιλικό με τον Ίκαρο Καλλιθέας το Σάββατο) έκανε την εμφάνισή της.
Όσο για τους απόντες, ο Γιώργος Γκοτζογιάννης δεν αγωνίστηκε λόγω της θλάσης που έχει υποστεί, ο Γιώργος Τσιριγωτάκης έμεινε και αυτός εκτός εξαιτίας του τραυματισμού του στο χείλος στο παιχνίδι με τον Ίκαρο Καλλιθέας, ενώ και ο Απόλλων Τσόχλας δεν μπόρεσε να βοηθήσει τον ΑΣΚ καθώς συνεχίζει τη θεραπεία του στο πέλμα.
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 25-12, 35-30, 58-38, 73-43
ΑΡΧΕΙΟ
Σάββατο βράδυ @ MY WAY CLUB [28.12.2019]
«ΤΟ ΣΠΑΡΤΟ» σας προσκαλεί σε εκδήλωση του Πολιτιστικού Συλλόγου, στα Σπαρτιά
Μια θύμηση για τον μακαριστό πρωτοπρεσβύτερο και λαμπρό επιστήμονα π. Γεώργιο Μεταλληνό
Νίκη επί του Προμηθέα ΄14 στην Πάτρα και πρόκριση στις 8 καλύτερες ομάδες της Α΄ Κατηγορίας για τους Εφήβους του Α. Σ. Κεφαλονιά
Λύκειο Ελληνίδων – Το στόλισμα της «Αγιοβασιλίτσας»
ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ
Τουρνουά Beachvolley K22 Finals 2024 @Άη Χέλης [26.07.2024]
Π.Σ. «Το Ριφόρτσο» αφιέρωμα στα 200 χρόνια από τον θάνατο του Λόρδου Βύρωνα @Μεταξάτα [26.07.2024]
Διατόμικη έκθεση: Υποθαλάσσιες πολυμορφίες/ Underwater diversities [26.07.2024]
Ολοκληρώθηκαν οι εκδηλώσεις « Πέτρα και Άνθρωπος»
ΑΦΙΕΡΩΜΑΤΑ
![Ανακαλύψτε το Μέλλον της Μετακίνησης στην Νippy eco mobility](/wp-content/themes/yootheme/cache/a9/DSC05701-1-a9e78b92.jpeg)
Ανακαλύψτε το Μέλλον της Μετακίνησης στην Νippy eco mobility
![«Τρυπώσαμε» στις πρόβες της θεατρικής παράστασης «Το θεριό του ταύρου»](/wp-content/themes/yootheme/cache/01/S3N07021-01595a97.jpeg)
«Τρυπώσαμε» στις πρόβες της θεατρικής παράστασης «Το θεριό του ταύρου»
![«Παραδοσιακό Μαγειριό» η νέα επιχείρηση στην οδό Σιτεμπόρων στο Αργοστόλι](/wp-content/themes/yootheme/cache/97/DSC04181-1-975587bf.jpeg)
«Παραδοσιακό Μαγειριό» η νέα επιχείρηση στην οδό Σιτεμπόρων στο Αργοστόλι
![Tzannatos Jewellers Corner : Το νέο κόσμημα του Λιθοστρώτου](/wp-content/themes/yootheme/cache/b0/4R1A9227-HDR-1-b0ea4b66.jpeg)