Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες cookie αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησης σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η ανάγνωση σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπο μας και η βοήθεια της ομάδας μας να κατανοήσει ποιες ενότητες του ιστοτόπου θεωρείτε πιο ενδιαφέρουσες και χρήσιμες.
Χριστουγεννιάτικα παζάρια από το «Το Χαμόγελο του Παιδιού»
15 χρόνια καθημερινού αγώνα, αντιμέτωποι με σοβαρά προβλήματα υγείας, κακοποίησης, διαβίωσης χιλιάδων παιδιών σε όλη την Ελλάδα, που περιμένουν από όλους εμάς ουσιαστική ανταπόκριση…
«Το Χαμόγελο του Παιδιού» προσκαλεί όλους τους φίλους του, μικρούς και μεγάλους, να επισκεφθούν τα Χριστουγεννιάτικα παζάρια που διοργανώνει στην Αθήνα, για την ενίσχυση του έργου του Οργανισμού με στόχο πολλά παιδικά Χαμόγελα!Τα παζάρια πραγματοποιούνται:
– Από 15 έως 17/12, στο Μετρό, στάση «ΣΥΝΤΑΓΜΑ», ώρες 7.30πμ. – 22.30μμ.
Μέσα σε ένα χαρούμενο και εορταστικό κλίμα, οι επισκέπτες θα έχουν τη δυνατότητα να επιλέξουν ανάμεσα σε πολλά είδη του Οργανισμού (όπως πχ. Χριστουγεννιάτικες κάρτες, σχολικά, λευκά είδη κά.) και να ενημερωθούν για το ευρύ φάσμα δράσεών του πανελλαδικά.
– Από 1 έως 31/12 στο ΜΑΡΟΥΣΙ, στο σταθμό ΗΣΑΠ, Δευτέρα-Τετάρτη-Σάββατο, ώρες 10.00πμ -17.00μμ και Τρίτη-Πέμπτη-Παρασκευή, ώρες 10.00πμ. – 21.00μμ.,
«Το Χαμόγελο του Παιδιού» θα υποδεχθεί τους φίλους του στο Χριστουγεννιάτικο Περίπτερό του.
– Από 1 έως 31/12, στο ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ, στον Αγιο Αντώνιο, ώρες 9.00πμ. – 21.00μμ, στο κινητό λεωφορείο «Χαμόγελο», όπου εκτός από το Χριστουγεννιάτικο παζάρι, θα πραγματοποιηθούν πολλά εορταστικά ΅eventsΆ για τα παιδιά, με κλόουν, παιχνίδια κά.
– Από 3 έως 31/12, στο εμπορικό κέντρο «Τhe Mall Athens», στο σταθμό ΗΣΑΠ Νερατζιώτισσα, ώρες 11.00πμ. – 21.00μμ., το σπιτάκι του Οργανισμού θα ανοίξει τις πόρτες του σε όλους τους φίλους του!
«Το Χαμόγελο του Παιδιού» περιμένει μικρούς και μεγάλους, για να αυξήσουν τους ρυθμούς της ζωντανής καρδιάς, στέλνοντας μηνύματα ζωής & αγάπης στα παιδιά όλων!
Θερμές ευχαριστίες στους παραπάνω Δήμους καθώς και στο «Τhe Mall Athens» για την υποστήριξή τους.
ΑΡΧΕΙΟ
Σάββατο βράδυ @ MY WAY CLUB [28.12.2019]
«ΤΟ ΣΠΑΡΤΟ» σας προσκαλεί σε εκδήλωση του Πολιτιστικού Συλλόγου, στα Σπαρτιά
Μια θύμηση για τον μακαριστό πρωτοπρεσβύτερο και λαμπρό επιστήμονα π. Γεώργιο Μεταλληνό
Νίκη επί του Προμηθέα ΄14 στην Πάτρα και πρόκριση στις 8 καλύτερες ομάδες της Α΄ Κατηγορίας για τους Εφήβους του Α. Σ. Κεφαλονιά
Λύκειο Ελληνίδων – Το στόλισμα της «Αγιοβασιλίτσας»
ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ
Π.Σ. «Το Ριφόρτσο» αφιέρωμα στα 200 χρόνια από τον θάνατο του Λόρδου Βύρωνα @Μεταξάτα [26.07.2024]
Διατόμικη έκθεση: Υποθαλάσσιες πολυμορφίες/ Underwater diversities [26.07.2024]
Ολοκληρώθηκαν οι εκδηλώσεις « Πέτρα και Άνθρωπος»
Συνέντευξη τύπου των διοργανωτών του Πανελλήνιου πρωταθλήματος Beach Volley Κ-22
ΑΦΙΕΡΩΜΑΤΑ
![Ανακαλύψτε το Μέλλον της Μετακίνησης στην Νippy eco mobility](/wp-content/themes/yootheme/cache/a9/DSC05701-1-a9e78b92.jpeg)
Ανακαλύψτε το Μέλλον της Μετακίνησης στην Νippy eco mobility
![«Τρυπώσαμε» στις πρόβες της θεατρικής παράστασης «Το θεριό του ταύρου»](/wp-content/themes/yootheme/cache/01/S3N07021-01595a97.jpeg)
«Τρυπώσαμε» στις πρόβες της θεατρικής παράστασης «Το θεριό του ταύρου»
![«Παραδοσιακό Μαγειριό» η νέα επιχείρηση στην οδό Σιτεμπόρων στο Αργοστόλι](/wp-content/themes/yootheme/cache/97/DSC04181-1-975587bf.jpeg)
«Παραδοσιακό Μαγειριό» η νέα επιχείρηση στην οδό Σιτεμπόρων στο Αργοστόλι
![Tzannatos Jewellers Corner : Το νέο κόσμημα του Λιθοστρώτου](/wp-content/themes/yootheme/cache/b0/4R1A9227-HDR-1-b0ea4b66.jpeg)