Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες cookie αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησης σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η ανάγνωση σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπο μας και η βοήθεια της ομάδας μας να κατανοήσει ποιες ενότητες του ιστοτόπου θεωρείτε πιο ενδιαφέρουσες και χρήσιμες.
![Όμορφη μπασκετική γιορτή των ακαδημιών του ΑΣΚ – φωτογραφίες](https://kefalonitis.com/wp-admin/admin-ajax.php?action=kernel&p=image&src=%7B%22file%22%3A%22wp-content%2Fuploads%2F2022%2F02%2F695602f312e9d3ed2e127f55306dadcd_XL.jpg%22%2C%22thumbnail%22%3A%221280%2C640%2C%22%7D&hash=24a93701)
![Όμορφη μπασκετική γιορτή των ακαδημιών του ΑΣΚ – φωτογραφίες](https://kefalonitis.com/wp-admin/admin-ajax.php?action=kernel&p=image&src=%7B%22file%22%3A%22wp-content%2Fuploads%2F2022%2F02%2F695602f312e9d3ed2e127f55306dadcd_XL.jpg%22%2C%22thumbnail%22%3A%222560%2C400%2C%22%7D&hash=70858615)
Όμορφη μπασκετική γιορτή των ακαδημιών του ΑΣΚ – φωτογραφίες
Μια όμορφη γιορτή διοργάνωσε το απόγευμα της Παρασκευής 15 Ιουνίου 2018, ο Αθλητικός Σύλλογος Κεφαλονιά στο κλειστό «Αντώνης Τρίτσης» του Αργοστολίου, κλείνοντας έτσι μία ακόμη άκρως μπασκετική και επιτυχημένη σεζόν στις υποδομές του!
Μια γιορτή των ακαδημιών του συλλόγου με τα 250 παιδιά αγωνίζονται στις ακαδημίες να δίνουν τα διαπιστευτήρια στην μπασκετική τους πρόοδο και παράλληλα να βραβεύονται για τις επιτυχίες τους στα πρωταθλήματα και τουρνουά της ΕΣΚΑ-Η, αλλά και στο Εσωτερικό Αναπτυξιακό Πρωτάθλημα της ομάδας μας.
Τις απονομές έκαναν ο Γενικός Διευθυντής του Συλλόγου Θανάσης Μουίκης, ο έφορος Γιώργος Γιαννάτος, καθώς και ο αρχηγός της ανδρικής ομάδας του ΑΣΚ Νικόλας Βαλλιανάτος. Ο ΑΣΚ ευχαριστεί την ΚΕΔΗΚΕ για την προσφορά της στα κύπελλα και τα μετάλλια που δόθηκαν, καθώς επίσης και την Ελένη Δαρδαμάνη για την άψογη παρουσίαση της εκδήλωσης.
Σύνθημα του Συλλόγου είναι και φέτος το «Η δύναμή μας, οι αθλητές μας».
Καλό καλοκαίρι σε όλους τους αθλητές και τους γονείς τους!
ΑΡΧΕΙΟ
Σάββατο βράδυ @ MY WAY CLUB [28.12.2019]
«ΤΟ ΣΠΑΡΤΟ» σας προσκαλεί σε εκδήλωση του Πολιτιστικού Συλλόγου, στα Σπαρτιά
Μια θύμηση για τον μακαριστό πρωτοπρεσβύτερο και λαμπρό επιστήμονα π. Γεώργιο Μεταλληνό
Νίκη επί του Προμηθέα ΄14 στην Πάτρα και πρόκριση στις 8 καλύτερες ομάδες της Α΄ Κατηγορίας για τους Εφήβους του Α. Σ. Κεφαλονιά
Λύκειο Ελληνίδων – Το στόλισμα της «Αγιοβασιλίτσας»
ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ
Πολιτιστικό Φεστιβάλ Πουλάτων 2024 [26.07.2024]
Τουρνουά Beach Volley K22 Finals 2024 @Άη Χέλης [26.07.2024]
Π.Σ. «Το Ριφόρτσο» αφιέρωμα στα 200 χρόνια από τον θάνατο του Λόρδου Βύρωνα @Μεταξάτα [26.07.2024]
Διατόμικη έκθεση: Υποθαλάσσιες πολυμορφίες/ Underwater diversities [26.07.2024]
ΑΦΙΕΡΩΜΑΤΑ
![Ανακαλύψτε το Μέλλον της Μετακίνησης στην Νippy eco mobility](/wp-content/themes/yootheme/cache/a9/DSC05701-1-a9e78b92.jpeg)
Ανακαλύψτε το Μέλλον της Μετακίνησης στην Νippy eco mobility
![«Τρυπώσαμε» στις πρόβες της θεατρικής παράστασης «Το θεριό του ταύρου»](/wp-content/themes/yootheme/cache/01/S3N07021-01595a97.jpeg)
«Τρυπώσαμε» στις πρόβες της θεατρικής παράστασης «Το θεριό του ταύρου»
![«Παραδοσιακό Μαγειριό» η νέα επιχείρηση στην οδό Σιτεμπόρων στο Αργοστόλι](/wp-content/themes/yootheme/cache/97/DSC04181-1-975587bf.jpeg)
«Παραδοσιακό Μαγειριό» η νέα επιχείρηση στην οδό Σιτεμπόρων στο Αργοστόλι
![Tzannatos Jewellers Corner : Το νέο κόσμημα του Λιθοστρώτου](/wp-content/themes/yootheme/cache/b0/4R1A9227-HDR-1-b0ea4b66.jpeg)