Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες cookie αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησης σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η ανάγνωση σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπο μας και η βοήθεια της ομάδας μας να κατανοήσει ποιες ενότητες του ιστοτόπου θεωρείτε πιο ενδιαφέρουσες και χρήσιμες.
Aνακοίνωση από τον Εμπορικό Σύλλογο Αργοστολίου «Η ΚΡΑΝΗ»
Ο Εμπορικός Σύλλογος Αργοστολίου « Η ΚΡΑΝΗ» έχει κατ΄ επανάληψη καταδικάσει έμπρακτα κάθε είδους πολιτικές οι οποίες είναι αντίθετες προς το συμφέρων των εμπόρων . Έχει έμπρακτα κάνει αγώνες και θα συνεχίσει να αγωνίζεται για την αναθέρμανση της αγοράς , την στήριξη των μικρομεσαίων επιχειρήσεων την βελτίωση των τραπεζικών συναλλαγών.Επίσης είναι κατηγορηματικός στο να πληρώσουν πάλι τα σπασμένα η μη έχοντες . Αγωνιά και αγωνίζεται για τα συμφέροντα των εμπόρων ,διεκδικεί δυναμικά όλα τα ζητήματα που τους αφορούν , απευθείας από τους κυβερνητικούς εκπροσώπους και δεν αρκείται μόνο στο κλείσιμο των μικρών εμπορικών καταστημάτων . Τουλάχιστον όσοι προτρέπουν άλλους να κλείνουν τα μαγαζιά τους ( για ευνόητους λόγους ), ας κλείνουν πρώτα τα δικά τους για τυπικούς τουλάχιστον λόγους .
ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ, 10/02/2010
ΑΡΧΕΙΟ
Σάββατο βράδυ @ MY WAY CLUB [28.12.2019]
«ΤΟ ΣΠΑΡΤΟ» σας προσκαλεί σε εκδήλωση του Πολιτιστικού Συλλόγου, στα Σπαρτιά
Μια θύμηση για τον μακαριστό πρωτοπρεσβύτερο και λαμπρό επιστήμονα π. Γεώργιο Μεταλληνό
Νίκη επί του Προμηθέα ΄14 στην Πάτρα και πρόκριση στις 8 καλύτερες ομάδες της Α΄ Κατηγορίας για τους Εφήβους του Α. Σ. Κεφαλονιά
Λύκειο Ελληνίδων – Το στόλισμα της «Αγιοβασιλίτσας»
ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ
Τουρνουά Beachvolley K22 Finals 2024 @Άη Χέλης [26.07.2024]
Π.Σ. «Το Ριφόρτσο» αφιέρωμα στα 200 χρόνια από τον θάνατο του Λόρδου Βύρωνα @Μεταξάτα [26.07.2024]
Διατόμικη έκθεση: Υποθαλάσσιες πολυμορφίες/ Underwater diversities [26.07.2024]
Ολοκληρώθηκαν οι εκδηλώσεις « Πέτρα και Άνθρωπος»
ΑΦΙΕΡΩΜΑΤΑ
![Ανακαλύψτε το Μέλλον της Μετακίνησης στην Νippy eco mobility](/wp-content/themes/yootheme/cache/a9/DSC05701-1-a9e78b92.jpeg)
Ανακαλύψτε το Μέλλον της Μετακίνησης στην Νippy eco mobility
![«Τρυπώσαμε» στις πρόβες της θεατρικής παράστασης «Το θεριό του ταύρου»](/wp-content/themes/yootheme/cache/01/S3N07021-01595a97.jpeg)
«Τρυπώσαμε» στις πρόβες της θεατρικής παράστασης «Το θεριό του ταύρου»
![«Παραδοσιακό Μαγειριό» η νέα επιχείρηση στην οδό Σιτεμπόρων στο Αργοστόλι](/wp-content/themes/yootheme/cache/97/DSC04181-1-975587bf.jpeg)
«Παραδοσιακό Μαγειριό» η νέα επιχείρηση στην οδό Σιτεμπόρων στο Αργοστόλι
![Tzannatos Jewellers Corner : Το νέο κόσμημα του Λιθοστρώτου](/wp-content/themes/yootheme/cache/b0/4R1A9227-HDR-1-b0ea4b66.jpeg)